Pars - Legacy&Toking

Seyanora123

Hafif Atlı
Boş boş kesim tartışması yapacağımıza oynumuza bakalım sınırlar yerleşti artık oplar başladı karşılıklı zevk alacağımız bı savaş olsun

tunahan5566

Casus
Bende onu diyorum ya aynı dili konuşuyoruz savaş istatisliginiz 250 köy iken sadece 3m ordu kesiyorsunuz

Eibo 200 tane köyü darkta tek opta 100 köy felan Free bize verdiği için olabilir :)

Dark ile anlaşması olan sizsiniz Eibo ile savaş istatiği paylaşan biz Rumelinin köylerini kamileri bana attırtıp toplayan da Maydonoz :)

Allah akıl sağlık afiyet versin :)

Dürüst dürüst konuşalım gel karşıma ...

Xenadobhe

Yasaklı
Eibo 200 tane köyü darkta tek opta 100 köy felan Free bize verdiği için olabilir :)

Dark ile anlaşması olan sizsiniz Eibo ile savaş istatiği paylaşan biz Rumelinin köylerini kamileri bana attırtıp toplayan da Maydonoz :)

Allah akıl sağlık afiyet versin :)

Dürüst dürüst konuşalım gel karşıma ...

:) Birisi maydonozmu dedi

CaSiAn *

Okçu
O zaman herkes içindeki pasifleri barindirsin belesten köy versin
Siz neyin kafasindasiniz
Oyun başında iç iceydik aslında. Biz küçük klanlari çoktan toplasaydik bu kadar sıkıntı yaşamazdik daha farklı bir yere gelirdik
Ben bunu defalarca dedim
Online olan adamlara yazık.
Biz yanlış ettik diye bunun üstünde de biseylerin arayışında olmanız bişey fayda etmez
Geçmiş geçmişte kaldı şimdi önünüzdeki oplara bakın

Siz icinizde pasif oyuncu barındırıyormusunuz acaba kendinizi temize çekme derdiniz mi var.
ESL uzaktan köy aldığı zaman sur 20 ile alıyor buna ne denir ?

XXMIV

Kılıç Ustası
O zaman herkes içindeki pasifleri barindirsin belesten köy versin
Siz neyin kafasindasiniz
Oyun başında iç iceydik aslında. Biz küçük klanlari çoktan toplasaydik bu kadar sıkıntı yaşamazdik daha farklı bir yere gelirdik
Ben bunu defalarca dedim
Online olan adamlara yazık.
Biz yanlış ettik diye bunun üstünde de biseylerin arayışında olmanız bişey fayda etmez
Geçmiş geçmişte kaldı şimdi önünüzdeki oplara bakın

Siz icinizde pasif oyuncu barındırıyormusunuz acaba kendinizi temize çekme derdiniz mi var.
ESL uzaktan köy aldığı zaman sur 20 ile alıyor buna ne denir ?
Çünkü harika bi klanız ama siz hiç üzülmeyin zamanla geçiyo