PARANORMAL KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Lionhearts82 bu elemana dikkat edin beyler bugün klanı olan ARROWu satan yarın zoru görünce sizide satar

DeletedUser42392

Ziyaretçi
Zelexx boş konuşma. Ne yapmışta satmış. Senin köyünüde alacak diye korku sardıysa o ayrı. Korku böyle bir şey oluyor işte. Yemeyince çamur atın. Laf dedin açıkla bakalım ne yapmış orda anlatda bilelim. İspatla eğer ispatlayamazsan karekterinde problem vardır

DeletedUser67191

Ziyaretçi
Lionhearts82 bu elemana dikkat edin beyler bugün klanı olan ARROWu satan yarın zoru görünce sizide satar

Gerek yok böyle gereksiz şeylere.

Zelexx boş konuşma. Ne yapmışta satmış. Senin köyünüde alacak diye korku sardıysa o ayrı. Korku böyle bir şey oluyor işte. Yemeyince çamur atın. Laf dedin açıkla bakalım ne yapmış orda anlatda bilelim. İspatla eğer ispatlayamazsan karekterinde problem vardır

Şimdi bizden kimseyi korku saldığı yok ama, sizden bu arkadaşı zamanında korku salmış galiba, bir olaylar olmuş tam net fikrim yok. Galiba savaşta olduğunuz klana kami atıp, ordu patlayınca bize girdi, sonra tekrar klanına geçti. Oyundan mesaj at bana iletirim gelen mesajları.

Klanımdan kimse böyle gereksiz mevzuular için genel forumu meşgul etmesin. Sende kurduğun cümleleri daha dikkatli seç dostum.

DeletedUser42392

Ziyaretçi
Sen kendi arkadaşlarına söyle önce. Kami atmadan önce zaten size geçmiş. Konuyu bilmiyorum diyorsun yorum yazıyorsun. Bilmediğin şey hakkında niye yorum yapıyorsun. Korku olayına gelince korku sarmış al-rahim yani zelex yetişemeyince oyundan buraya taşımış. Derdi olan gitsin oyundan çözsün. Bilip bilmeden yorum yapıp burayı kirletmesin. Şimdi uzatmasın kimse oyunda çözsün sorununu. Ayrıca neyin ne olduğunu ispatlamayan hala sorunlu insanlardır

DeletedUser42392

Ziyaretçi
Ayrıca çamur atan da karakter olurmu ispat gerekir bir şey diyorsan. Madem sende arrowdasın sizin klanda ne yapmış. Destekmi almış sizimi kullanmış sığınmışmı hammadde veya askerinizimi kullanmış. Yazında herkes görsün bilsin. Hodri meydan gizli saklı kalmasın

DeletedUser42392

Ziyaretçi
Esas boş sensin ancak tıngırdarsınız. Burdan tıngırdayacağına gelde oyunda görüşelim. Senin gibiler anca lafta kalır.