PARANORMAL & Arrow

• Konuyu başlatan DeletedUser67482
  • Başlangıç tarihi

Cutorq

Baltacı
Her zaman olduğu gibi seviyeli ve saygılı bir savaş olmasını diliyorum.
İki klanda kaliteli ekiplerden oluşuyor.
Dostlarıma başarılar :)

musa4113

Kılıç Ustası
@GLOBAL YEDİM* Olum şu çocuğu kim gaza verip verip duruyor... yapmayın gözünüzü seveyim :)

Dünya başlamadan önce atar gider yapıyordu önüne gelene. Ağzının payını aldı. Ama akıllanmamış Bakıyorum hala atar gider yapıyor... hemde çok yanlış kişilere :))

DeletedUser66489

Ziyaretçi
kendine güveniyor adam demekki söyledikleri saydıkları doğru çıkarsa tebrik ederiz yok yapamazsa fena dalga geçeriz :D

musa4113

Kılıç Ustası
Zaten dalga geçileçek durumda adam tam bir boş teneke....
Bana O kadar atar gider yaptı gel aslanım falan 48 için. Ben dedim her classic oynarım gel classic'e diye davet ettim.....

1. Classicde başarı olarak Benim klanımla Dünya kapatmasını gösterdi , classic sarmıyor dedi :D Benim klanım UDW de oyuncu olarak dünya kapatmış bana hava atıyor :D Bu bahane ile classic geçiştirdi......
2. Şuan 48 bakıyorum.Ben Öylesine girdiğim,... Adamın kapatmaya girdiği. Klan profilinde isminin yazdığı dünyada.... benden ezik durumda. NE yağması var. NE kesimi var. NE köyü var

ÇÖP ADAM

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bana O kadar atar gider yaptı gel aslanım falan 48 için. Ben dedim her classic oynarım gel classic'e diye davet ettim.....

1. Classicde başarı olarak Benim klanımla Dünya kapatmasını gösterdi , classic sarmıyor dedi :D Benim klanım UDW de oyuncu olarak dünya kapatmış bana hava atıyor :D Bu bahane ile classic geçiştirdi......
2. Şuan 48 bakıyorum.Ben Öylesine girdiğim,... Adamın kapatmaya girdiği. Klan profilinde isminin yazdığı dünyada.... benden ezik durumda. NE yağması var. NE kesimi var. NE köyü var

ÇÖP ADAM

Gereksizin teki çok takmayın o bebeyi. :)

musa4113

Kılıç Ustası
Yok bizim konuşmamız üstünden tam 1 ay geçti. Benim sesim çıkmadı hiç bu süre boyunca ama.... Bakıyorum artık dayanamıyorum :) Gelmiş adam smith vs gibi iyi oyunculara falan laf ediyor çöp adam :)

MTK 136

Casus

ÇÖP ADAM
udw ile kapatmadı ki yanlış hatırlamıyosam 150 kişilik kadroya alınmadı topladılar bunu ))

DeletedUser67482

Ziyaretçi
:D :D :D Devam edin zevkli oluyor ister preyle ister yağmayla ister kesimle istediğim şekilde oynarım araştırın daha şuda var burada ötenlerin hiç biri bana yakın değil rahat konuşuyorlar rahatım sanıyorlar ama bilmiyorlar ki rahatta değiller :)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Kısaca emniyete haber verin, kimse emniyette değil. :)

7DpkVP.jpg

DeletedUser67468

Ziyaretçi

:D :D :D Devam edin zevkli oluyor ister preyle ister yağmayla ister kesimle istediğim şekilde oynarım araştırın daha şuda var burada ötenlerin hiç biri bana yakın değil rahat konuşuyorlar rahatım sanıyorlar ama bilmiyorlar ki rahatta değiller :)

Simkente nerden gidiliyor ?