Panaroma 35

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdemi biz tanıyoruz ya :D havalara girdi. :D

Dedelere sahip çıkalım niddaayiz en değerli dedelerimizden :) seviliyorsun abicim..

Ben saldırıya açık cezali iken beni kesince bide benim misi patlatınca havaya girdi zaten pre kasmaya geldim diyenden korkacan ama alıcam gazını ins .d

DeletedUser

Ziyaretçi
adam belliki expe sevdalısı. exp bırak düşmanı rakip bile olamaz. yakında kuyruklarını sıkıştırıp kaçacaklar. multilerinde pek can kalmadı adamların. keyfiye silme değil ateam silip gönderecek onları. yakında her worldde olduğu gibi buradada sesleri kesilip giderler: ) ciddi ciddi oyundan anlamayanlar gelip şurda yorum yapmasın. exp klanı nedir allah aşkına ya hangi worldde oynayabilmiş adam bunlar. çok değil 1 ay içinde bunlardan eser kalmaz benim tahminim

DeletedUser48222

Ziyaretçi
görmeyeli haritalar renklenmiş dünya canlanmış kıta 55 güzel hale gelmiş

Bengam

Ağır Atlı
sen bu worldedemi girdin: ) inşallah exp klanındasındırda rahat bir savaş çıkarırız yoruldum senin bulunduğun klanları yıkmaktan: )

ya sabır.

bu zati muhterem spy200 un selami var diyip selam gonderip beklesin 1.5 ay sonra geliyorum dedikden sonra;) sende mi bu klandasin diye sormak ne mantikdir.

birileri hala benim ismim uzerinden konuyu farkli noktalara cekiyor. ben oyun hayatim boyunca ilk defa multi hesaptan ceza yedim ve sizin taktirinize birakirim ki ilk defa bengam ismi haricinde bir isimle dunyaya girdim. oyunun basinda bengam heaabi ile de girdigim ve yerini begenmeyip yeni hesap acma gafletinde bulundum ve 2 gun once sildigim hesapdan 2 gun sonra hesap daha silinmedigi icin ban yrdim ve burda yapilan yorunlari kendi sahsima yakistiramadigim icin oyun birakma karari aldim. ama sizlerden ricam kisiligime laf gelmesin diye biraktigim su oyunda arkamdan yasiniza sizin benim elde etmedigim o basarilariniza yakisacak sekilde yorumlar yapin. ben hic bir zaman bu oyunu sizin kadar ciddiye almadim. alirsam kimseyi sahsima bu sekilde konusmalarina izin vermem. herkesden ricam benim gostersigim sayginin yarisini bana gostersin...

saygilarimla bunyamin

DeletedUser57132

Ziyaretçi
kimler ne yazmış okumadım, ateam klanındayım, klandaki çoğu kişiyi sevmem ve gereksiz bulurum kaldı ki onlarda beni sevmez, sevdiğim adamlar için ve bu oyuna o klanla başladığım için oynuyorum, şuan dünyayı bu kapatır falan demem, diyiceğim tek şey oynarlarsa güneybatı ateamın güneydoğu huninin olur, şuan worldde gümbür gümbür bi ekip yok, kimse kandırmasın kendini biz çok iyiyiz falan yazarak, kafaya gidiceğine inandığım şuan sadece ateam ve on-ga ekibi var, huni oyunvularını tanıyorum tam kadro gelmemişler açılıcak ilk hızlı dünyaya da geçiş yapıcaklardır, worldde ahım şahım zevkli bi savaş da yok, bireyselliklerde öne çıkamıyo, zevksiz bi dünya

Brskr-RTV

Hafif Atlı
haha güney batı için yorumları okudum bazı arkadaşlar expe rakip olacak klan yok demiş:D açın şu haritayı bakın 1 ay 1.5 ay sonra bir daha bakın ne olup bitmiş gelip burada tekrar konuşuruz :cool:
vay be kahin olacak insanız ya ne yazmışız zamanında millet cin carpmışa döndü:cool::rolleyes: