PADE-MOGOL

• Konuyu başlatan DeletedUser66579
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Seninle beynimi kullanmadan konuşmam için senin beynini kullanmaman lazım :) O söylediğim şeyde üstüne alınıp bunu yazman da ayrı ironi dostum :D Onu okuyup bu söz benlik değil diyip konuya döneceğine, geldin -beynini kullanabilenler anlayacaktır muhtemelen- buna takıldın :D Gerçekten tebrikler :D:D
Ulan daha dünkü bebeler çıkmış bizimle tek başına baş edeceğini söylüyor beyin fukarası sen beynini kullanmış olsaydın eğer böyle saçma saçma konuşmazdın burada daha w39 da oynamamışsın gelmişsin burada hırlayıp duruyorsun senin gibi beyinsizleri çok güzel yolladık kimini vururak kimide korkudan gitti ayrıca bizimke savaşmak istiyorsan oynamaya karar verdiğimiz bir dünyada senin gibi beyinsizle oynarız savaşırız prensibimizde beyin fukarası kişilerle savaşmak yok ama sen özel beyinsiz olarak gelebilirsin

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Böyle konuşanlarda genelde sürü psikolojisi olur. Farkındaysan çoğul ekler kullanıyosun :D Bense tekil ekler kullanarak konuşuyorum yani -beynini kullanabilenler anlayacaktır muhtemelen- tek başıma çoğunluğunuza üstün gelirim diyebilecek kadar klanınızı da sizleride, kendi tecrübemide biliyorum farkındayım :) kendinizi yormayın o yüzden :rolleyes:

Hiçbir halt bildiğin yok arkadaşım, boşuna konuşma. w19 dehset ekibinden sadece ben kaldım. Ve inan bu kendine gereksiz güvenin bizi sadece güldürür. İlla övülmek istiyorsan gelip oynasaydın ve gerçekten iyi olduğunu düşünseydik biz de seni belki överdik, süper oyuncu falan derdik. Bu şekilde kendi kendini övmen seni anca gülünç duruma düşürür.

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Şunu iyi belleyinki ben teorik konuşmam normalde atar yapıp saçma saçma konuşmanız buraya getirdi. Eğer oynasaydım sen beni övemezdin merak etme diğeri de boş boş konuşarak kendini ispatlama çabasına girmiş

DeletedUser66579

Ziyaretçi
W39 daki sildiğimiz şahıslar yetmedi daha w39 oynamamış şahsiyetler girmiş yorum yapıyor

DeletedUser66579

Ziyaretçi
Noldu yediremedinmi ? Durduk yere üstüne alınıyosun saçma saçma şekil yapıyosun
Yav sen kimsinki sana şekil yapacam hayali atıp tutuyorsun asıp kesiyorsun beyinsiz seni gibileri çok gördük bi tarafından element uydurup duruyorsun

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Yaşın kaç senin velet

Mevzu yaşta değil baştadır ;) Bundan sonraki postlarını kale almayacağım bilgine. Düzgün düzgün tartışacaksan ben varım ama saçma saçma triplere girip saçma konulardan münakaşa yaratacaksan yokum...