Paşa

kulaksız

Mızrakçı
Bu mesaj altında söylediğim herşeyin arkasındayım şuan sizin klandayım çünkü önce nirvana klanında başlamama rağmen gerçek paşa başkanları vve senin hainliğine rağmen bizi satmayan paşa üyeleri klana davet etti ve senin ve senin gibilerin bize karışmayacağını söyledi ama onlarada suç bulmuyorum seni sonuçta hepimiz biliyoruz çok sıkıntı olacaksa forumda tatava yapmak yerine atarsın klandan herhangi bir strateji yok biz senin gibi oyun için yalancılık yapıp karakterimizden ödün vermeyiz bizim yanımızda olan kardeşlerimizle beraber sana karşı savaşmaya geldik onlar sizinle anlaştığındada onların daveti üstüne yanınıza girdik.Şimdide hesap siler gideriz pre kasmaya geldik zaten.

Girdik deme kankam :D

Bize sadık kalan arkadaşlar için geldik, kendi aileleri ile barışmışlar onları ilgilendirir dostlarımızı yalnız bırakmadık bizim için önemli olan buydu. Bizden de 2 arkadaş ısrar üzerine paşaya geçiş yapmış.

Bugün gelen arkadaşlarla hesap sil yaptık, ekibin geri kalanına ışınlanıcaz, buradaki misyonumuz bitti.

Herkese iyi oyunlar.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Lan sen de bi sus ya.Bir günde bizi vurmuş.Arada muttefiklik anlaşması varken diplomasinin bittiğini haber bile vermeden gece vakti operasyon yapıp 50-100 köy aldınız diye bizi silmiş mi oldun. Arkadan vurmak kolay tabi.Size de o yakışırdı .
Konuşuyor deli, buyur konuş. Paşanın tek haklı olduğu konu sensin Mahmut :)

-AzraiL-

Yasaklı
biz kocaman bir aileyiz. her ailede olduğu gibi bizim ailemizde de bazı tartışmalar olabilir birbirimizi üzebiliriz. bizim paşalarımız ufacık tefecik bebe değillerdir. kimisi üniversite mezunu kimisi olmak üzere çoğu aile babası adam gibi adamlardır. bizim özelimiz hiç kimseyi alakadar etmez. fakat paşa klanı başkanına laf edeni affetmem her klanın başkanına kurucusuna laf edeni de affetmem.

örneğin azrail diye biri var adam senin yerinde olsam buraya yazı yazmaya utanır oynuyacaksam da nıkemi değiştirirdim. 58 yaptıklarını bilmeyen yok kendi klanını nasıl sattığını işitmeyen yok. terbiyesizlik yapma adam.

bu sözlerde benim kardeşlerime

ben biliyorum ki yabancı nıkeler size ait değil çünkü bizden hain evlat çıkmaz. çıkarsa da bu suç bizimdir biz sizi düzgün yönlendirememişizdir. kendi klan başkanımıza bu kadar öfke duyacak bir konu da yoktur. kol kırılır yen içinde kalır.

başkanım kardeşim kurucum sende bu kadar kafana takma yazıları oyun sahada oynanır varsa kesen gelsin adam gibi savaşımızı yaparız. yeniliriz yeneriz oyun bu bizler senin yetiştirdiğin neferleriz. öl de ölelim gir de girelim.

ya paşalar gibi ya hiç

Kendi klanimi satmişım.Ben kendi klanimi sattiysam ben serefsizim.Ama satmadiysam sizsiniz şerefsiz.Kabul ediyor musunuz?.Yalan söylemeye bile utanmiyorsunuz.Dunya başından beri emek verdiğim klanı satmisim.Kime satmisim onu da soyleyin.Cesetle anlaştim dünya kapattiracaktim size .Onu bile begenmediniz.Ben ayrıldıktan sonra ne iş yaptiniz.Anca birbirlerinizi topladiniz.Ortada kaldınız.

Deleted User - 5544748

Ziyaretçi
azrail lütfen kendi sayfana kendi klan başlığına git

Deleted User - 5544748

Ziyaretçi
azrail seni seviyorum oyun hakkını yiyemem. seninle az sabahlamadık klanını savunmak için çabaladığımız günler hatrına bu düşmanlığı bırak. kim ne hata yaptıysa yaptı her şey geride kaldı. ben seni emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

ama sende yaptığın hatanın kabulünü etmen lazım. klanı cesete emanet etmek istedin. paşa ismini ceset yapmak istedin. dünya kapatmak için bizden 3-5 kişi cesete geçmesini istedin. bunun nesi mantıklı sen yönettiğin 300-400 kişiye bunu nasıl açıklarsın mahmut. ya şerefinle kazanırsın yada şerefinle kaybedersin. kaybedip kazanmak ailenle olur. her klan dünyayı kapatamaz. zaten paşa klanlarının amacı dünya kapatmak köy fethetmek değil gönül fethetmektir. yemişim köyü yemişim dünyayı.

benim için tek kırmızı çizgim, paşa ailesinin neferiyim paşa olmuş herkesin bu aile içinde sevgi ve saygıyla muhabbet etmesidir. aile içinde çıkan her tartışma klan bölündü diye lanse edilmez. kim ile geçmişte ne sorun yaşadıysak yaşayalım herkese bizim sevgimiz asla bitmez bitemezde.

bizde büyük oyuncu küçük oyuncu yok herkes eşittir. başkanım hariç herkesle paşa ailesinde ki herkes eşittir. sonsuza dek kapılarımız açıktır.

lütfen sevgili klan oyuncuları kardeşlerim burası paşa klanlarını tanıtma formudur. lütfen başka konular açmayalım. birbirimize başarılar dileyip sevgimizi saygımızı sunalım. art niyetli kardeşlerim klan sizin burdaki sözlerinizden etkilenmez.

hepinize başarılar dilerim.

-AzraiL-

Yasaklı
Ben dünya kapatma konusunu yönetim de konuşalım diye açtım.Herkes fikrini söylesin diye.Kesin böyle olacak demedim zaten. Hatta Paşa ismini de ekleyebilirdik dünya kapatmaya.Ama siz dinlemeden direk beni suçladiniz.Niddayiz verdiği sözleri tutmayip beni yönetimden uzaklaştırdı.

Paşa ismi diyorsun.Ama sizin oyuncular o klan paşa degildi diyor şimdi.Zaten Paşa ismi sonradan konulmuştu.O da bürkutten Paşa oyuncuları gelecek dedi Niddayiz .O yüzden konuldu.

Neyse uzatmayacam konuyu.Hakkim varsa helal etmiyorum.Baska da yorum yapmayacağım geçmişle alâkalı.

DianaX

Acemi
bi bitmediniz yaw:)

15 sayfa oldu.

bu başlıkta strateji gereği paşaya bile atıp tutanların suan paşa klanında oldugunun farkındamısınız? :) bu bir strateji oyunu ve burada aleyhte yazan kişiler bile bir strateji geregi yazmıştı.

kendi klanından atılmış eski efsane başkanı
kendi klanından atılmış eski kasırga diplomatı
paşa ile alakası olmayan ve paşayı tanımayan. paşa üyelerinin bile paşa aleyhine yazıyormuş gibi dalgaya vurdugu birkaç kişi

sayfayı sişirip duruyorsunuz. komik duruma düşüyorsunuz.

lütfen yeter artık. bi düşün şu sayfadan.

oyun başladı artık herkes oynuna baksın lütfen.

Evet arkadaşlar w58in kaybedenler kulübüne hoşgeldiniz. Forumda algı yaratmaya devam edebilirsin paşa paşa kaybediceksin w60ı da

myw**

Dük
bi bitmediniz yaw:)

15 sayfa oldu.

bu başlıkta strateji gereği paşaya bile atıp tutanların suan paşa klanında oldugunun farkındamısınız? :) bu bir strateji oyunu ve burada aleyhte yazan kişiler bile bir strateji geregi yazmıştı.

kendi klanından atılmış eski efsane başkanı
kendi klanından atılmış eski kasırga diplomatı
paşa ile alakası olmayan ve paşayı tanımayan. paşa üyelerinin bile paşa aleyhine yazıyormuş gibi dalgaya vurdugu birkaç kişi

sayfayı sişirip duruyorsunuz. komik duruma düşüyorsunuz.

lütfen yeter artık. bi düşün şu sayfadan.

oyun başladı artık herkes oynuna baksın lütfen.

Yazdığınız yazıları il okudugumda bu arkadaş safmı yoksa rolmü yapıyor anlamamıştım açıkçası. Sanırım strateji yapmıssınız hatta tartıştığınız kişiler şuan klanda tamamen burda hacıvat karagöz oyunu içine girmişssiniz. Gerçekten baktım ve dediğiniz doğru size düşman gibi gözükenler suan sizin klanınızda kıtanızıda kolayca kapatacak gibisiniz başarılar dilerim sizlere. En azından forumdaki yazılarınızın saflıgınızdan değil rol icabı olduğuna sevindim . Başarılar sizlere :)