paşa vs tubby&şahi

• Konuyu başlatan DeletedUser63880
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63949

Ziyaretçi
artık seni muhatap almıyorum olgunlaş öyle gel delikanlı

Üstad kimin boş konuştuğunu görüyor herkes sıkıntı yapmayın. Bugün yaptığınız,daha doğrusu yapmaya çalıştığınız şey çok basit,çok küçültücü birşeydi bunu sizden beklemezdim. Bir oyuncunun yaptığını hepinize mal etmek doğru olmaz belki ama artık polemik olmasın dönüp dolaşıp aynı şeyler konuşuluyor.
Herkes oyununa baksın

DeletedUser64741

Ziyaretçi
İki rapor göreyim diye girdim.salya sümük şahi buldum.Ne hikmetse herkes suçlu hayın,tu kaka şahi ak kaşık.güzel kafaymış dedem güle güle kullanın

DeletedUser64688

Ziyaretçi
İki rapor göreyim diye girdim.salya sümük şahi buldum.Ne hikmetse herkes suçlu hayın,tu kaka şahi ak kaşık.güzel kafaymış dedem güle güle kullanın

:D:D adamlar savaş raporlarını atınca,son durumları atınca nerelerdeydin karga ? Keser döner sap döner misali işler lehinize dönünce mi yazma cesareti geldi ? :D

DeletedUser64741

Ziyaretçi
:D:D adamlar savaş raporlarını atınca,son durumları atınca nerelerdeydin karga ? Keser döner sap döner misali işler lehinize dönünce mi yazma cesareti geldi ? :D
nerden baksan komik ha.sağdan bakıyorum komik,du bakim soldan yine komik.daha çok sırıtan emoji koy belki boşluğu doldurur.
sabah akşam burda değiliz dedem kusura bakma işimiz gücümüz var

DeletedUser64688

Ziyaretçi
nerden baksan komik ha.sağdan bakıyorum komik,du bakim soldan yine komik.daha çok sırıtan emoji koy belki boşluğu doldurur.
sabah akşam burda değiliz dedem kusura bakma işimiz gücümüz var

Komiklik anlayışınız nickinizden belli oluyor bay bizans kargası polemon.Burda takılan vede oyunu oynayan çoğu kişinin işi gücü var zaten, ama genelde oyunda bi varlık gösteremeyen insanların bahanesidir-''Ama çalışıyom ben yaa'':oops:

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Yani kısa bir süre kaldım dünyada ve o savaşta... Bütün Şahi ve Bzkmz'e suç yüklemek yanlış olur. İçlerinden şu şu diyerek kimseyi hedef göstermeyeceğim ancak 3-4 tane ukala, düşüncesiz ve egoist oyuncunun yaptıkları maalesef ki Tubby ve HAŞHAŞİ'nin pakttan ayrılmasına neden oldu. O 3-4 kişinin yaptıkları gerçekten kabul edilebilir davranışlar değildi. Tubby klanlarına 39. dünyada hiçbirini tanımıyorken tesadüfen katıldım, 1-2 ay kadar onlara faydalı olmaya çalıştım. Ancak o kadar kısa bir süre Tubby'li olsam bile, o oyuncuların konuşmaları, davranışları benim bile 1 aylık bir Tubby'li olarak kabul edebileceğim, hazmedebileceğim şeyler değildi.

Onun dışında Battosai Ahmet abinin çabalarını, LaFlour Ahmet'in iyi niyetini ve Tokmakoyu Tolga abinin babacanlığını ziyan etmiştir yine o 3-4 kişi. Yazık kurunun yanında yanan yaşa diyorum maalesef.

DeletedUser57541

Ziyaretçi
Yeni savaş başlatın paşayla da yeni istatistikler olsun ne dersiniz? Kabul edin sinsiliklerle köy topladınız. Ne kadar oyuncu olduğunuzu bugün aynı köye 4 farklı kamili misi 4 farklı klandan adama sokturduğunuz zaman gördüm zaten:) O bir marka nickli zavallı köy kaptırmamak için bugün nomercyi kandırıp klana girmeye çalıştı:) k1llm3 15 saate 3k askerle kamili mis attı sadakati 5te görüp ağzı sulanınca:) 1 haftalık bir operasyon sizin için bu kadar köyü sonuçlanabilirdi ancak. Acınacak hale düştünüz.. biz op yapsak bu kadar zarar veremezdik size kendi topuğunuza sıktınız:) bir de burda oyun biliyor gibi konuşuyorsunuz:) hem karakter konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz hem de oyunda

LaFleur01

Baltacı
+PAŞA+ - PASHADOR 26.03.2017 tarihinde saat 21:08 Teşekkürler
İYİ AKŞAMLAR PAŞA AİLESİ...

NE OLDUK NELER OLDU... SAYFAMIZDAN MERHABALAR

**GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE 2 BÖLGEDE GÜZEL OPLAR YAPTIK ÜST BÖLGEDE 9 KÖY ALT BÖLGEDE 6 KÖY ALINDI... OPLAR DEVAM EDİYOR SUAN ARA GİRRİLEN YERLERE MİSLER KAMİLER GERİ DÖNÜYOR... BU BİR KAÇ İÇİNDE TOPLANMAYA DEVAM EDECEK....

3. CEPHE OPU HAKKIINDA OPUN GİZLİLİĞİ ESASINA DAYANAR SUAN DUYRU YAPAYACAGIM...

GELELİM TUBBY. SAHİ BİZKİMİZ CEPHESİNE...

SAMYELİS34 NİCKLİ DEVREM MESLEKTAŞIM İLYAS KARDEŞİM....

OLAY SU SEKİLDE GERÇEKLEŞTİ BİZİM DELİ KADİR ADAMCAGIZA MESAJ ATMIŞ ÖYLE MUHABBET İLERLERMİŞ ADAM İSTANBULDA POLİS OLDUGUNU SÖYLEMİŞ OLACAK YA İŞTE KADİRİN MESAJIDA Bİ ŞEKİLDE BANA ULAŞTI...

TAM OP GECESİ BENDE MESAJ ATTIM SAMYELİS34 YANİ İLYASA AMACIM ONLİNEMİ ONU ÖGRENMEK CÜNKÜ 2 KÖYÜNE MİS CIAKCAM AYRIYETTENDE MESLEKTAŞ OLARAK MUHABBET ETMEK

SELAMLAŞMA TANISMA DERKEN EN SON BAZILARINIZIN GRUPLARDA GÖRDÜĞÜ KEL KAFALI AYNI YERDE AYNI BİRİMDE HATTA AYNI MASADA ÇALIŞTIGIM MESLEKTAŞIM OLDUGUNU ÖĞRENDİM O AN ODA BENDE KİTLENDİK SABAH YANIMA GELİP MESAİYİ BENDEN DEVRALACAK OLAN DEVREME BEN MİS 4 KAMİ ATACAM :) AMA NASIL ATACAM HARBİ HARBİ SSÖYLEDİM ARTIK DEDİM BÖY BÖYLE DİĞERLERİNİ SÖYLEMEM AMA BEN SU KÖYLERİNE GELECEGİM SAVUNABİLİRSEN SENİN DÜŞERSE BENİM... :)

VEL HASIL BİRİNİ ALDIM BİRİSİ ONDA KALDI GÖNÜLLER BİR OLDU....

ŞUAN İÇİN VERİLEN SÖZLERİ NETİCESİ İLE SAHİ KLANLARINDA DEVAM EDECEKLER... İLERLEYEN ZAMANLARDADA BAKALIM OYUN NEYİ GÖSTERE....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aynı yerde çalışan 2 klan yöneticisi birbirine saldıramazmış arka planda anlaşmalar yapıldı 1-2 oyuncununda yazdığı yazılar bahane oldu biz kimseyi sırtından vurmadık herzaman iyi niyetimizin kurbanı olduk fazla söze gerek yok artık pashador herşeyi özetlemiş yok sen bunu yaptın ben bunu yaptım demeyelim şu saatten sonra paşalarla tubbyler pakt kurmuşlar aynı diplomasiden gidiyorlar 360 derece dönüş oldu ve bu yaptıkları yanlışı bize mal etmeye çalışıyorlar hazırlıkları yapmışlar köyleri destekletmişler misler ordular hazır sırtımızdan vuruyorlar dik duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz .

DeletedUser63512

Ziyaretçi
+PAŞA+ - PASHADOR 26.03.2017 tarihinde saat 21:08 Teşekkürler
İYİ AKŞAMLAR PAŞA AİLESİ...

NE OLDUK NELER OLDU... SAYFAMIZDAN MERHABALAR

**GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE 2 BÖLGEDE GÜZEL OPLAR YAPTIK ÜST BÖLGEDE 9 KÖY ALT BÖLGEDE 6 KÖY ALINDI... OPLAR DEVAM EDİYOR SUAN ARA GİRRİLEN YERLERE MİSLER KAMİLER GERİ DÖNÜYOR... BU BİR KAÇ İÇİNDE TOPLANMAYA DEVAM EDECEK....

3. CEPHE OPU HAKKIINDA OPUN GİZLİLİĞİ ESASINA DAYANAR SUAN DUYRU YAPAYACAGIM...

GELELİM TUBBY. SAHİ BİZKİMİZ CEPHESİNE...

SAMYELİS34 NİCKLİ DEVREM MESLEKTAŞIM İLYAS KARDEŞİM....

OLAY SU SEKİLDE GERÇEKLEŞTİ BİZİM DELİ KADİR ADAMCAGIZA MESAJ ATMIŞ ÖYLE MUHABBET İLERLERMİŞ ADAM İSTANBULDA POLİS OLDUGUNU SÖYLEMİŞ OLACAK YA İŞTE KADİRİN MESAJIDA Bİ ŞEKİLDE BANA ULAŞTI...

TAM OP GECESİ BENDE MESAJ ATTIM SAMYELİS34 YANİ İLYASA AMACIM ONLİNEMİ ONU ÖGRENMEK CÜNKÜ 2 KÖYÜNE MİS CIAKCAM AYRIYETTENDE MESLEKTAŞ OLARAK MUHABBET ETMEK

SELAMLAŞMA TANISMA DERKEN EN SON BAZILARINIZIN GRUPLARDA GÖRDÜĞÜ KEL KAFALI AYNI YERDE AYNI BİRİMDE HATTA AYNI MASADA ÇALIŞTIGIM MESLEKTAŞIM OLDUGUNU ÖĞRENDİM O AN ODA BENDE KİTLENDİK SABAH YANIMA GELİP MESAİYİ BENDEN DEVRALACAK OLAN DEVREME BEN MİS 4 KAMİ ATACAM :) AMA NASIL ATACAM HARBİ HARBİ SSÖYLEDİM ARTIK DEDİM BÖY BÖYLE DİĞERLERİNİ SÖYLEMEM AMA BEN SU KÖYLERİNE GELECEGİM SAVUNABİLİRSEN SENİN DÜŞERSE BENİM... :)

VEL HASIL BİRİNİ ALDIM BİRİSİ ONDA KALDI GÖNÜLLER BİR OLDU....

ŞUAN İÇİN VERİLEN SÖZLERİ NETİCESİ İLE SAHİ KLANLARINDA DEVAM EDECEKLER... İLERLEYEN ZAMANLARDADA BAKALIM OYUN NEYİ GÖSTERE....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aynı yerde çalışan 2 klan yöneticisi birbirine saldıramazmış arka planda anlaşmalar yapıldı 1-2 oyuncununda yazdığı yazılar bahane oldu biz kimseyi sırtından vurmadık herzaman iyi niyetimizin kurbanı olduk fazla söze gerek yok artık pashador herşeyi özetlemiş yok sen bunu yaptın ben bunu yaptım demeyelim şu saatten sonra paşalarla tubbyler pakt kurmuşlar aynı diplomasiden gidiyorlar 360 derece dönüş oldu ve bu yaptıkları yanlışı bize mal etmeye çalışıyorlar hazırlıkları yapmışlar köyleri destekletmişler misler ordular hazır sırtımızdan vuruyorlar dik duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz .

Hll olsun ahmet

LaFleur01

Baltacı
ve alamuttaki saçma konuşan arkadaşlar dedinizki paşa savaşında atılmayan kamiler bize atıldı bende aynı şeyi size söylüyorum paşa savaşında atılmayan ordular misler bize atılıyor herkes minimum 4 maximum 12 mis biriktirmiş ve destek atmadınız diyorsunuz ya köyleriniz full saçma sapan konuşmayın herşeyiniz ortaya çıktı oyun için dost satanlar yarın ne yaparlar kim bilir tabi tüm paşa ve tubby oyuncularını ayrı tutuyorum yöneticilerde sıkıntı var...

DeletedUser63949

Ziyaretçi
ve alamuttaki saçma konuşan arkadaşlar dedinizki paşa savaşında atılmayan kamiler bize atıldı bende aynı şeyi size söylüyorum paşa savaşında atılmayan ordular misler bize atılıyor herkes minimum 4 maximum 12 mis biriktirmiş ve destek atmadınız diyorsunuz ya köyleriniz full saçma sapan konuşmayın herşeyiniz ortaya çıktı oyun için dost satanlar yarın ne yaparlar kim bilir tabi tüm paşa ve tubby oyuncularını ayrı tutuyorum yöneticilerde sıkıntı var...

yazık.. seviyesizliğin bu kadarı. sizinle daha fazla muhattap olmaayacağım.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Beyler dışardan bakan biri olarak olayı bizim anlayacağımız şekilde özetlermisiniz :)

DeletedUser38820

Ziyaretçi

Öncelikle herkese merhabalar. ALAMUT klanı adına burdayım. Tubby de iken PAŞA ile savaşırken Konumumuz gereğince arada kaldık ve elimizden geldiğince klan olarak PAŞA ile savaştık. ŞAHİ den tek isteğimiz vardı, BİZE DESTEK OLUN, SINIRDAKİ KÖYLERİ DESTEKLEYİN,KAMİ YARDIMINDA BULUNUN,ÖYLECE DURMAYIN. Defalarca klan forumunda dile getirildi,ortam kaç kere gerildi,defalarca söyledim olayları çözmeden kapatmayın. Ama yine forumdan konular silinerek olayların üstü kapatıldı. Hiç kimseden destek gelmedi. Bahaneleride 20 birimden kami mi atılır oldu.

En sonunda bu şekilde olmaz dedik,bizde ayrılıp klanımızı kurduk. Tubby ailesinide arada bırakmamak için. Hatta Tubby ailesini demeyeyim,Tubby bizim hala ailemiz. Bize her zaman destek oldular,hiç bir zaman ayırmadılar kendilerinden.

Şimdi biz Şahiye savaş açında 20 birimden kami mi atılır diyenler 60 70 birimden misyoner salladı bize. Zamanında bize karşı gösterdiğiniz gayreti PAŞA ya karşı gösterseydiniz durumlar bu noktaya gelmezdi. İyiki yapmamışsınız da gerçek dost kim düşman kim görmüş olduk.

PAŞA klanı bize sizin vermediğiniz desteği verdi uyumadılar bizimle. Burdan onlara teşekkür etmek istiyorum. Bunu siz istediniz,bizi kullanmaya çalıştınız biz tüm iyi niyetimizle sizin yanınızdayken. Savaşı kazanırız yada kaybederiz hiç önemli değil. Önemli olan herkes gerçek yüzünü göstermiş oldu.

Herkes hakkında hayırlısı olsun.

Biz şu an gördüğünüz haşhaşi klanı olarak ekipçe geldik dünyaya ve bir şekilde bağlantılar kurulup tubby klanına geçiş yaptık. İlk başlarda ekibimizden içine sinmeyenler oldu vs ama artık yola çıktık dönülmez diye de vazgeçmedik. Ekibimizin içine sinmemesinin sebebi de haritada düşman işaretli olan paşa klanlarının gerek kesim gerek savunma açısından iyi oyuncuların yoğun olduğu bölgede bizim savaşmamız ve müttefiklerimizin bize hiç destek olmamasıydı. Sonradan birbirimizi tanıdıkça anladık ki tubby klanlarından bize bir ihanet yokmuş şahi klanları kendi oyuncularının menfaatlerini düşünerek müttefiklerini hiçe sayıyormuş. Destek atmazlar kami atmazlar mis yardımı yapmazlar ama forumda aslan kesilirler. Bize 20 birime kami mi atılır diye savunuyorlardı kendilerini.. sabah 8 sularında 144 birimden sıralı mis aldım:) kürşad klanı vardı onları da alamut ekibi olarak biz bitirdik bi baktık şahi klanı rezerveli köylerimizi klana almaya başlamış.. bunu foruma taşıyınca da kendilerini haklı çıkarmak için saldırganlaştılar. Battosai bana klanlardan çıkalım teke tek devam edelim diyordu o bir marka ayrı artistlikler yapıyordu bi kişi daha vardı adını hatırlamıyorum forumda savaşa kimin daha çok emek verdiğini tartışıyorduk ki tartıştığım 3 kişinin saldırı kesim puanlarının toplamının benim tek başıma saldırı kesimimden az olduğunu farkettim:)) üçüjün puanları da benden fazlaydı. Bu herşeyi açıklıyor aslında:)
Paşa klanlarına gelince.. biz başladığımıx ekiple yeni klan kurunca yeni diplomasiler yapmamız da gayet normaldi çünkü paşa bizim değil şahinin düşmanıydı. Şahi bizim DOSTumuz olabilseydi paşa şu an düşmanımızdı zaten.. yani biz ihanet edip klan değiştirmedik asıl klanımızın orası olmadığını anladık biz varımızı yoğumuzu adamların savaşına koyduk adamlar onlar bunun karşılığında bize sinsilikler dışında hiç bir şey vermedi. Az kişiyiz diye de artistlik yapıyorlardı çıksınlar da toplarız diye düşünüyorlardı 10 köy zarardalar azıcık adama karşı:)

Yani etme bulma dünyası. Yaptığınız ihanetler sinsilikler elinizde patladı sevgili şahi oyuncuları:) 20kişiye kaç klan saldırdınız 1 köy alamadınız burdan battosaiye sesleniyorum forumda bana gider yapacağına klanına bi tane operasyon sorumlusu bul:)

Son olarak: Dost ve düşman herkes bilsin ki kazanacağız. Mutlaka kazanacağız

Şunlar burada kalsın. Bi şey söyleyecegin zaman oku bunu cevabını alırsın. Preyle oynuyolar bide ahkam kesiyolar ya

DeletedUser38820

Ziyaretçi
İzmirli sana da cevap olmuş oldu bu ya şansa bak görmedim yazdıgını :)

DeletedUser57541

Ziyaretçi
Lafleur müttefiğinin rezlediği köyü klana alınca boynun bükülmüyor dik duruyorsa o müttefiğin o boynunu büker:)
biz paşaya kami mis atmamışız ha? Blackkcap thelawyer10 dream9 mithrandir bizans kargası polemon pashador bu saydığım isimlere 48 saat içinde kişi başı en az birer kami ben gönderdim. Blackkcapte 4 misim köyde kesildi.20ye yakın casus raporlarını sizinle ortak forumda da paylaşmıştım. Saldırı raporlarını sizin beleşçi akbabalarınıza güvenmediğim için atmamıştım iyi de yapmışım:) siz kulislerde kime ali cengiz oyunu yapsak da 2 köy da beleş almak için düşünüp forumda bize artist artist konuşurken biz size o övündüğünüz savaş istatistiklerini kasıyorduk:) gerçekten utanmamanız ilginç.

Gönül isterdi ki sizle savaşalım. Ama kaderimiz adaletin hançeri olup sırtınıza saplanmakmış..

DeletedUser57541

Ziyaretçi
düzeltme: siz kulislerde kime ali cengiz oyunu yapsal da 2 köyü daha beleşe alsak diye düşünüp*
Telefondayım da..