paşa vs tubby&şahi

• Konuyu başlatan DeletedUser63880
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
37 de Family vs Sancak savaşında Şahi nin sizle birlikte savaşmadığı için mi paşa'yı tutuyorsunuz ? :)
Biz Şahiye bizle savaşın gibi bir teklifte bulunmadık o yüzden bizle birlikte savaşmasını beklemiyordum :) Ama yinede sebebini söylim Tubby klanında çok sevdigim kişiler oldugu için Tubby'i tutuyorum

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Biz Şahiye bizle savaşın gibi bir teklifte bulunmadık o yüzden bizle birlikte savaşmasını beklemiyordum :) Ama yinede sebebini söylim Tubby klanında çok sevdigim kişiler oldugu için Tubby'i tutuyorum

Hee bunu bilmiyordum başarılar dilerim o zaman arkadaşlarınıza.w40 da ise ekibinize başarılar dilerim şampiyonlar ligi gibi bi kadro kurulmuş :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Saol dostum teşekkür ediyorum.W40 daki bütün klanlar gerçekten çok kaliteli kendini ispatlamış klanlar uzun zaman sonra bukadar kaliteli ekibi bir dünyada görüyorum.Artık hayırlısı :rolleyes:

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Saol dostum teşekkür ediyorum.W40 daki bütün klanlar gerçekten çok kaliteli kendini ispatlamış klanlar uzun zaman sonra bukadar kaliteli ekibi bir dünyada görüyorum.Artık hayırlısı :rolleyes:

Aynen o kaliteli klan sayısı daha da artacak