Paşa-udw

• Konuyu başlatan DeletedUser57156
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58832

Ziyaretçi
Bu savaşın kazananı olmaz oyun oyunluktan çıkmış yüzde 95 preye dönmüş, presi olan köy alıyor. Caylak kalkmadan 2k 3k olunuyor,

Kimse kusura bakmasın Savaş oyunculukla kazanılır ekiple kazanılır yeni klanlarda ne oyunculuk ön planda ne ekipler. O yüzden bu savaşın kazananı klanlar olur.

Ben ekler paşa niyetim klanlara kazandırmamak varsa oyuncuyum diyen presiz sıfırdan başlar ekibiyle 2klan 3 klan ozaman görürüz kim kazanır. 50 k preyle dedemde köy alır ordu kurar

Saygılar.

Seyanora123

Hafif Atlı
Bu savaşın kazananı olmaz oyun oyunluktan çıkmış yüzde 95 preye dönmüş, presi olan köy alıyor. Caylak kalkmadan 2k 3k olunuyor,

Kimse kusura bakmasın Savaş oyunculukla kazanılır ekiple kazanılır yeni klanlarda ne oyunculuk ön planda ne ekipler. O yüzden bu savaşın kazananı klanlar olur.

Ben ekler paşa niyetim klanlara kazandırmamak varsa oyuncuyum diyen presiz sıfırdan başlar ekibiyle 2klan 3 klan ozaman görürüz kim kazanır. 50 k preyle dedemde köy alır ordu kurar

Saygılar.

bu dediğiniz için zaten klasik dünyalar var c12 açılınca bekleriz

ShexWear*

Yasaklı
Buraya son kez yazacağım bu savaş bitene kadar.

Birincisi, Paşa klanları madem kalabalık olmamızdan bu kadar çekinecektiniz madem, neden gelip içimize ışınlandınız diyeceğim ama, Paşhador sizin oraya geleceğinizi bilseydik gelmezdik demişti bana gerçi :)) Işınlanmalarımızın da bazılarını kullandık, geri dönüşü olmaz, yapacak bir şey yok savaşalım demişti :)

İkincisi, Mesajı Timur klanlarına attım, çünkü günde 20 tane mesaj geliyordu o ekipteki oyunculardan, bende sıkıldığım için sirkü çekip toplu alım yapmak istedim. Kimseyi zorlamadık, kimseyi tehdit etmedik, öyle olsaydı zaten 3 klan oyuncu bizim klana gelmek istemezdi. Hala alamadığımız oyuncularda 2 gündür mesaj atıp duruyorlar.

Timur klanlarından korkacak olsam, diplomatları bana savaşı bitirelim dediğinde kabul ederdim. Ben zaten önde olduğum savaşı neden bitireyim? Kimseden korkumuz, çekincemiz yok, biz korkuyor olsak, K54'e de yay atmazdık.

Üçüncüsü, sürekli edep'ten adaptan bahsediyorsunuz ama buraya gelip bizim kendi attığımız mesajları paylaşıyorsunuz. Yazık ki size bu dünya bitse bile insanlar sizleri bu şekilde hatırlayacak, hepiniz yaş olarak büyümüşsün ama malesef kafa yapınız geri kalmış. Buraya Buğra abinin 3 gün önce yazdığı mesajı bile algılayamamışsınız, hala aynı tavrınız devam ediyor.

Gerek whatsapp'dan gerek oyundan da önce özür dileyip, sonra da abuk subuk mesajlar atıp tartışmaya çalışmayın, hayır ağzınızın payını verdiğimde de gidip desteğe şikayet edecek kadar acizsiniz.

ama Paşa klanlarına güzel bir haberim var, şu an sürekli çok kalabalık, içlerinde ekip var, yok dağılacaklar vs vs diye kendinizi avuttuğunuz klan sizi bağırta bağırta topladığında, 1200 kişiye karşı 50 kişi savaşıp kaybettik diyeceksiniz, merak etmeyin kendinizi avutacaksınız..

DeletedUser58832

Ziyaretçi

Birincisi, Paşa klanları madem kalabalık olmamızdan bu kadar çekinecektiniz madem, neden gelip içimize ışınlandınız diyeceğim ama, Paşhador sizin oraya geleceğinizi bilseydik gelmezdik demişti bana gerçi :)) Işınlanmalarımızın da bazılarını kullandık, geri dönüşü olmaz, yapacak bir şey yok savaşalım demişti :)

İkincisi, Mesajı Timur klanlarına attım, çünkü günde 20 tane mesaj geliyordu o ekipteki oyunculardan, bende sıkıldığım için sirkü çekip toplu alım yapmak istedim. Kimseyi zorlamadık, kimseyi tehdit etmedik, öyle olsaydı zaten 3 klan oyuncu bizim klana gelmek istemezdi. Hala alamadığımız oyuncularda 2 gündür mesaj atıp duruyorlar.

Timur klanlarından korkacak olsam, diplomatları bana savaşı bitirelim dediğinde kabul ederdim. Ben zaten önde olduğum savaşı neden bitireyim? Kimseden korkumuz, çekincemiz yok, biz korkuyor olsak, K54'e de yay atmazdık.

Üçüncüsü, sürekli edep'ten adaptan bahsediyorsunuz ama buraya gelip bizim kendi attığımız mesajları paylaşıyorsunuz. Yazık ki size bu dünya bitse bile insanlar sizleri bu şekilde hatırlayacak, hepiniz yaş olarak büyümüşsün ama malesef kafa yapınız geri kalmış. Buraya Buğra abinin 3 gün önce yazdığı mesajı bile algılayamamışsınız, hala aynı tavrınız devam ediyor.

Gerek whatsapp'dan gerek oyundan da önce özür dileyip, sonra da abuk subuk mesajlar atıp tartışmaya çalışmayın, hayır ağzınızın payını verdiğimde de gidip desteğe şikayet edecek kadar acizsiniz.

ama Paşa klanlarına güzel bir haberim var, şu an sürekli çok kalabalık, içlerinde ekip var, yok dağılacaklar vs vs diye kendinizi avuttuğunuz klan sizi bağırta bağırta topladığında, 1200 kişiye karşı 50 kişi savaşıp kaybettik diyeceksiniz, merak etmeyin kendinizi avutacaksınız..

Aslın da kimin korktuğu belli utkucum :) 1200 yetmedi bi 1200 daha alalım diyen saga sola mesaj atan sizsiniz

EndlessAbys

Mızrakçı
Ya sen dünyanın başından beri önüne geleni klana alıyorsun zaten. UDW toplama bir klandır, ekiptir demiyorum bak. Gidip sirküler atmışsın o mesaj foruma düşünce de sizin yaptığınız hoş değil diyorsun. Ya sen bunların hepsini alenen yapıyorsun zaten. Burda özeli ifşa etme gibi bir durum yok. Sadece apaçık bir durumu değerlendiriyoruz. Zaten önüne geleni klana alıyorsun da k54 de alman PAŞA dan korktuğundan mı ? biz bunu konuşuyoruz :) istediğin kadar oyuncu al, bu politika sana bu savaşı kazandırmayacak.. İyi oyunlar...

DeletedUser220

Ziyaretçi

hocam yaptiginiz yanlış değil mi gene de ? bir klana direk bunu yapmak ? bunun yerine diplomasi geliştirseydiniz ya,etik olurdu en azından

bu serverdaki hiç bir klanı tanımam,tanıdığım da bir kişi var zaten sadece

lakin hoş değildi.

*Mithrandir*

Yasaklı
Ahaha 0

Alihanın yaptığı kesinlikle yanlıştır size mesaj atmasını ben söyledim kalp kırıklığı olmasın bu bir oyundur amaç zevk almaktır diye ama siz bunu anlamayacak durumdasınız galiba bağırta bağırta falanlar oyuncumuza özelden hareketler şu cümleyi 4 yaşındaki yiğenime versem hesabı yazmaz karşınızda yetişkin bireyler olduğunu bu oyunun amacının zevk almak eğlenmek olduğunu sakın unutmayın bazı arkadaşların klan formuna özel mesajlarınızı paylaşması nasıl yanlış ise sizce karaktersizlik ve şe.. ve adilik oalrak görülüyorsa sizde o yanlışa düşüp Pashahor ile olan bire bir konuşmanızı yayınladınız ilki nasıl adice karaktersizce bir hareketse sizin bire bir mesajı yayınlamanız ve başka klanların iç işlerine karışarak yöneticilerinin haberileri dahi olmadan diplomatik bir hamle yerine sirküler mesaj yoluyla kendı klanınıza alma çabanızda adice şere...ve karaktersizce bir harekettir. PAŞA klanları olarak bölgeden kaçma gibi bir niyetimiz yoktu hatta doğrudan direkt olarak sizin kıtanıza dahi ışınlanmak planlarımız arasındaydı ister 100 ister 1000 ister 10000 kişi olun sonuna kadar bu savaşın içinde olacağımıza emin olabilirsiniz. Klanım adına formda kalp kırdığımız insanlar varsa özür dilerim bunun bir oyun olduğunun bilincinde davranmaya davet ediyorum herkesi. Udw klanlarına ve Mustafa'ya bu süreçte içtenlikle başarılar dilerim iyi bir rakip iyi bir savaş ve oyundan daha fazla keyif almak demektir bunun bir oyun olduğu bilincinden lütfen çıkmayınız.
Ya PAŞAlar Gibi Ya Da Hiç!!!
Paşa İnfaz Timi

TheJohnny

Acemi
Ormanda yangın çıkmış . Otçul filler alevler arasında kalmış. Birer ikişer ölüyorlarmış. Küçük fil , şef filin yanına koşmuş ve “su bulalım! Su püskürtelim su lazım !” Diye bağırmış. Şef fil çok kız ve şöyle bağırmış. Az önce arkadaşların öldü! Su istemenin sırası mı ?

Anlamayanlara not ; etik sınırların içinde olmayan bir davranışı ifşa eden haksız ise , etik sınırların dışına çıkan kişi nedir ?

Ormanda yangın çıkmış . Otçul filler alevler arasında kalmış. Birer ikişer ölüyorlarmış. Küçük fil , şef filin yanına koşmuş ve “su bulalım! Su püskürtelim su lazım !” Diye bağırmış. Şef fil çok kız ve şöyle bağırmış. Az önce arkadaşların öldü! Su istemenin sırası mı ?

Anlamayanlara not ; etik sınırların içinde olmayan bir davranışı ifşa eden haksız ise , etik sınırların dışına çıkan kişi nedir ?
Bu fabldan bu çıkarım yapılıyorsa ben cidden anlamamışım, teşekkürler
edit: alttan girdim üstten çıktım, tersten okumayı denedim, yavaş okudum hızlı okudum ama yine de bu anlamı çıkaramadım. Çok teşekkürler.

myw**

Dük

Bir gün bir kiz ile kedisi yolda gidiyormus sonra karsilarina bir araba cikmis arabada bulunan köpek havlamaya baslamis kedi oradan hızlıca uzaklaşmış. Sahibi bu duruma cok üzülmüs ve bayılmıs hastaneye kaldırılmıs. Hastane cıkısı kedisini orada görmüş ve Allahım sana sükürler olsun diyerek koşarak sarılmış.

Anlamayanlara not ; her an her şey olabilir.

2.not: Bunu ben uydurdum ama yukardaki yazidan daha anlamli .

3.not:Bu yazı sacmalıksa yukardaki arkadasın fabl i nedir ?

ASRİRİN*

Mızrakçı
Bir gün bir kiz ile kedisi yolda gidiyormus sonra karsilarina bir araba cikmis arabada bulunan köpek havlamaya baslamis kedi oradan hızlıca uzaklaşmış. Sahibi bu duruma cok üzülmüs ve bayılmıs hastaneye kaldırılmıs. Hastane cıkısı kedisini orada görmüş ve Allahım sana sükürler olsun diyerek koşarak sarılmış.

Geçmiş olsun kedinin durumu nasıl?

TheJohnny

Acemi
Bu fabldan bu çıkarım yapılıyorsa ben cidden anlamamışım, teşekkürler
edit: alttan girdim üstten çıktım, tersten okumayı denedim, yavaş okudum hızlı okudum ama yine de bu anlamı çıkaramadım. Çok teşekkürler.

hocam baktın olmuyor bakma :) elinden geleni yapmışsın sonuçta demek ki bu kadarmış :)

salla yani nedir altı üstü etraftan fazla adam toplayıp güç gösterisi yapacan multilerinden destek alıcan burda horozlancan , ahlak sınırını falan zorlucan ,başka klanlara salça olcan ama forumda çoğulcular aristokrasisi ile karşıyı ezicen falan devam et böyle :)

aslında senden de iyi story telleri olurmuş başgan :) beğendim ben hoşuma gitti aranızda forma giren ve böyle olanları görmek mutlu etti :)

La Fontaine ölmedi kalbimizde yaşıyor.

hacı w 57 de olsaydı la fontaine udw onu da klana alırdı :)