Paşa klanlari

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
PAŞA PAŞ@ VE P@Ş@ KLANLARI BİRDİR
PAŞA İNFAZ TEAM ; GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.

TİM ÜYELERİ ORTALAMA 7 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN zth3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR.

2011 yılından sonraki tek tek klan toplamalarından sonra (birkaç dünya denemesi sonrasında)

w20 ye mevsillik olarak temel kadroyu toplayıp geldik.

aldıgımız son karar ve reel hayatımızdaki degişikliklerden ötürü beyin takımı olarak 20 mayıs 2014 e kadar oynayıp yaz gelmesiyle hesap sil moduna gecegiz.

elimizden geleni yapacagız

hesap sil moduna geçinceye kadar hiçbir klan ile savaş anlaşması haricinde diplomasi yapmayacagız

amacımız ilk 1 aylık süre içinde kesinlikle küzey batı bölgesi olarak ilk 3 e oynamak olmayacaktır. yavaş yavaş sindire sindire devam edecegiz. 3 üncü ay dolmadan hiçbir klana savaş ilan etme gibi bi niyetimiz yoktur.

iyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
selahaddin eyyubi benim hesabımdı yakın bölgeye düşmek için acmıştım sonra asıl hesabıma geri gelmiştim

bahsettiginiz başka birimi bilemiyorum lakin bende böle bişi olması imkansızdır.

monatour kardeş sayet o kişiyi ben olarak görmek istersen teklifini kabul edebilirim

oyundaki isminizi bilemiyorum

DeletedUser21036

Ziyaretçi
Başarılar... w4 de içinde oldugum ve harika insanlarla tanıştıgım bir klandı. osmnkrt ve miginfly bide nacihey vardı sanırım bunlar oyunu bırakalı çok oldu çünkü hiç bir sw de rastlamadım o günden sonra, umarım kalıcı bir ekip olursunuz... Tekrar başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
teşekkür ederim. evet 3 üde oyunu buraktılar lakin reelde halen güşmekteyiz oyunda olmasada haricinde dostluklar devam etmekte.
kalıcılık konusunda mayıs ayına kadar garanti var sonrasında bidahaki kış girişinde toplanacagız. senin nick i pek hatırlayamadım

DeletedUser21036

Ziyaretçi
bende w4 den sonra oynamadım normalde hep birlik paşa klanlarının gerçek dünyası olan w5 e geçiş yapıcaktık öle ayarlanmıştı sanırım herşey bende 1 hafta öncesinden w4 hesap sildikden sonra w5 geçiş olmamıştı :) aksiliklerden dolayı sonrada bi daha zaten hiç bi sw de oynamadım taki w20 y kadar. nick orda ya gene bu nickle oynadım yada başka bi nickle, tam hatırlamıyorum :S

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun kapanınca kingsage w5 de toplandık oradaki oyun yöneticileri ve hileli, bug lardan ötürü oyunu burakıp tekrar klanlar org a dönüş yaptık w5 w6 ya tam kadroyu toplayamadık w7 de toplancaktık ki zth3 yani erdem vefat edince burakma kararı aldık birkaç denemeden sonra w20 kararı ile dönüş yaptık. tekrar yollarımızın kesismesi dilegiyle..
paşa klanlarını az cok bilirsin. ne zaman olursa olsun, dünyanın hangi bölgesinde olursan ol, hangi durumda hatta saldırı altında dahi olsan, her daim bir mesajla davetin vardır. paşa klanları her daim yanındadır
iyi oyunlar

DeletedUser45060

Ziyaretçi
siz bize yakınsınız dimi pasa klanları asalet erdiko

DeletedUser21036

Ziyaretçi
oyun kapanınca kingsage w5 de toplandık oradaki oyun yöneticileri ve hileli, bug lardan ötürü oyunu burakıp tekrar klanlar org a dönüş yaptık w5 w6 ya tam kadroyu toplayamadık w7 de toplancaktık ki zth3 yani erdem vefat edince burakma kararı aldık birkaç denemeden sonra w20 kararı ile dönüş yaptık. tekrar yollarımızın kesismesi dilegiyle..
paşa klanlarını az cok bilirsin. ne zaman olursa olsun, dünyanın hangi bölgesinde olursan ol, hangi durumda hatta saldırı altında dahi olsan, her daim bir mesajla davetin vardır. paşa klanları her daim yanındadır
iyi oyunlar
teşekkürler sagolun...

DeletedUser

Ziyaretçi

oradan incelersen o hesabın hesap sil veya köylerini kaybetmesi infaz diye bi klanla alakalı. paşa diye bi klanda bulunmuş lakin oyunu burakması paşa klanıyla uzaktan yakından alakalı degil hesap benim tarafımdan acıldı sonrada muhtemelen birine devredilmiş kime devredildiginden bile haberim yok bu hesapla paşa klanlarını aynı kefeye koyman talihsizlik cünkü paşa klanı hep kafa klanlarla savaşmış ve hiçbir zaman savaşı kaybederek burakmamıştır 2011 yılı sonrası hep kış dönemlerinde girilmiş yaz dönemlerinde ise hesap sil ile cıkılmıştır. bir takım yeni yetme klanlar bunu savaş kazanımı olarak görebilir bu durum onların oyuna bakış acısı ile alakalıdır. saygı duyuyoruz

o hesap paşa klanında w8 de sadece 21 gün bulunmuş tam 16 kez klan degişmiştir bir sahıştan yola cıkıp klanın tamamına garamet atmak veya dalga konusu yapmak hiç hoş degil.. w8 de paşa klanı bizim tarafımızdan kurulan bir klan dahi degildir.

http://http://tr.twstats.com/tr8/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1079670

buradan inceleyip konuyu birdaha acmamak üzere kapatırsanız memnun olurum

oradan incelersen o hesabın hesap sil veya köylerini kaybetmesi infaz diye bi klanla alakalı. paşa diye bi klanda bulunmuş lakin oyunu burakması paşa klanıyla uzaktan yakından alakalı degil hesap benim tarafımdan acıldı sonrada muhtemelen birine devredilmiş kime devredildiginden bile haberim yok bu hesapla paşa klanlarını aynı kefeye koyman talihsizlik cünkü paşa klanı hep kafa klanlarla savaşmış ve hiçbir zaman savaşı kaybederek burakmamıştır 2011 yılı sonrası hep kış dönemlerinde girilmiş yaz dönemlerinde ise hesap sil ile cıkılmıştır. bir takım yeni yetme klanlar bunu savaş kazanımı olarak görebilir bu durum onların oyuna bakış acısı ile alakalıdır. saygı duyuyoruz

o hesap paşa klanında w8 de sadece 21 gün bulunmuş tam 16 kez klan degişmiştir bir sahıştan yola cıkıp klanın tamamına garamet atmak veya dalga konusu yapmak hiç hoş degil.. w8 de paşa klanı bizim tarafımızdan kurulan bir klan dahi degildir.

http://http://tr.twstats.com/tr8/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1079670

buradan inceleyip konuyu birdaha acmamak üzere kapatırsanız memnun olurum

dostum çok atarlı yazmışsın anlayamadım paşa klanına yada sana laf atmadım ki ben birşeyide kıyaslamadım ne oluyoruz :S sadece selahaddın eyyubi ordamı dedim çnkü o adamı baya baya rencide etmiştik artık senmiydin bilmiorum ama yaşı 30larda falandı sanırım ben sadece bunu sordum sen döktürmüşsünde döktürmüşsün yani :D ordaki paşa bu paşamı bilmem ama bu adm varsa gelsin kapışalım dedim bu kadar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:) sırf cevap vermek için yazı yazmana gerek yok. yukarılarda gerekli acıklamada yapılmış kimden bahsettiginde anlasılmamıştır. illa kafanda soru işaretleri varsa herhangi bir paşa klanı yöneticisi veya temel kadrosuna o kişiymiş gibi forumda yaptıgın gibi gider yapabilirsin. konu uzatılmazsa seviniriz