Paşa ailesi

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ TİMİ ; GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.

TİM ÜYELERİ ORTALAMA 7 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN zth3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR.

2011 yılından sonraki tek tek klan toplamalarından sonra (birkaç dünya denemesi sonrasında)

w20 ve w21 e katılım gösterdik lakin w20 deki dünya özellikleri ve tam toplanmayı saglayamadıgımızdan ötürü yönetimce rest ailesine katıldık ve w20 de rest ailesiyle devam etmekteyiz..

w20 ki klandaşlarımız rest ailesine teşekkür eder başarılar dileriz

elimizden geleni yapacagız

yavaş yavaş sindire sindire devam edecegiz. 2 ay dolmadan hiçbir klana savaş ilan etme gibi bi niyetimiz yoktur.

iyi oyunlar

DeletedUser46803

Ziyaretçi
w20de kı gıbı basarılı olacakmısınız burdada :9

DeletedUser46803

Ziyaretçi
w20de izledim zaten sizi en son hesap el değiştirdi yazısını görmüştüm profilinde sonrada düşman klana geçen hesapları :)

DeletedUser

Ziyaretçi

özkan coluk cocukla muhattap olma.. burası tartışma yeri degil. sadece klan tanıtımı yazdık okadar. sayet geçmişte her savaştıgımız adam laf atar bizde her lafa cevap verirsek sayfa amacını aşar gerek yok.
burak onlar konussun biz işimize bakalım

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Keşke savaşsaydınız bizimle yahu coluk cocugu klana toplayıp savaşa giriyosunuz onların köyleri toplanırken düşman klana yöneticilerinizle beraber geçiyonuz kebap iş :) 2 ay sonra ne durumda olduğunuza bakıcam inş ayakta duruyo olursunuz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Keşke savaşsaydınız bizimle yahu coluk cocugu klana toplayıp savaşa giriyosunuz onların köyleri toplanırken düşman klana yöneticilerinizle beraber geçiyonuz kebap iş :) 2 ay sonra ne durumda olduğunuza bakıcam inş ayakta duruyo olursunuz :)

la kardeş sen seçmecemisin anlamadım git bulaşma işine bak. ifitira zehir ve pislik saçıp durma işine bak, muhattap olma. rest bizim hiç düşmanımız olmadı siz düşmandınız ve size yönelik bir katılım oldu. o alınan köyler dedigin kişiler suan bu dünyada klanımızda bilmeden konusma. bu dünya için o dünyayı burakan kişiler, bak dikkat edersen sana bile yazı yazmadım direk özkana yazı yazdım ve bu sanada son yazımdır..

oynunu oyna 2 ay sonra sen burada olacakmısın ki yeni dünya acılacak bu seferde oraya musallat olacaksın:)

DeletedUser46803

Ziyaretçi
la kardeş sen seçmecemisin anlamadım git bulaşma işine bak. ifitira zehir ve pislik saçıp durma işine bak, muhattap olma. rest bizim hiç düşmanımız olmadı siz düşmandınız ve size yönelik bir katılım oldu. o alınan köyler dedigin kişiler suan bu dünyada klanımızda bilmeden konusma. bu dünya için o dünyayı burakan kişiler, bak dikkat edersen sana bile yazı yazmadım direk özkana yazı yazdım ve bu sanada son yazımdır..

oynunu oyna 2 ay sonra sen burada olacakmısın ki yeni dünya acılacak bu seferde oraya musallat olacaksın:)

Ne iftirasından bahsediyosun kendini oyuncu zanneden dinozor fosilisin artık şu oyunları bırakın yeni nesillere bulaşmayın bari her dünyada egosunu tatmin etmek için klan kurupta oyuncuları işinize geldiği gibi kullanıp bir kenara atmayın.w20de oynuyorum düşman klandayız devamını getirebiliyosan gel w21e kaçan ben değilim yokum zaten.W21e gelsem w22 ye kaçardın orasıda ayrı :) paşa klanıymış peh peh peh :) size hakaret ederek geldi dışarıda bıraktığınız oyuncular bize.2 gün sonra silinip gidecekleri halde tonla oyuncuyu çeliyolar 2 günde adamlar piyon gibi dağılıyo oyuncu sayısını azaltıyolar.

DeletedUser42373

Ziyaretçi
Arkadaşlar konuları amacının dışına çıkartmamaya ve üslubumuza lütfen dikkat edelim.

DeletedUser

Ziyaretçi
sayın yönetici lütfen su arkadaşın yazıları tanıtım sayfamızdan kaldırımısınız. muhattabımız degil gelip musallat olup duruyor.
ben yasına veriyorum ayrıca w20 dede klanımızda duruyoruz burakmadık:) rest klanımızdayız

aksi halde yabu sayfayı silin yada ben ceza yemek zorunda kalacam. bu kadar rezalet bu kadar rezillik olmaz