Paşa ailesi diplomasisi

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bölge acayip bir kazan bölgedeki plan ve stratejiler sadece güneydogu bölgesindeki planlar degil dünya seyrine yönelik

tüm eski dostlara, tüm yeni dostlara, hucum ekibine ve diplomatik anlaşmamız olan dostlara başarılar..

biz eskiden oldugu gibi ölümüne dostlarımızın yanında olacagız.

eskiden her ekip kendi klanını kuruyordu artık ekipler iç içe girdi oyun ayrı bir tat ayrı bir kaliteye ulaştı

teşekkürler

DeletedUser44883

Ziyaretçi
bırde herşeyi premıum puana bağlamamış olsalardı vurulan pre ıle duzeltmeseydi çoook daha zevkli olucaktı :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hucum ekibi 21 karma başlamiştir hatta birbirimize düşman klanlardaız :) kimi arrow kimi aztek kimi udw kimide farklı klanalrda bulunmaktayız malum 20 tam ekip oynuyor bırakma niyetımzı yok.. ama yağma limiti olduğundan w21 de süremiz var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Paşa klanlari olarak ceset klanlarina savaş ilan etmiş durumdayiz

DeletedUser

Ziyaretçi
genç ha şöyle ya atışmadan güzelcene yazısalım teşekkür ederim. iyi olan kazanacaktırtt2

DeletedUser

Ziyaretçi
sıkıntı yok ama ters msj ve raporlar atınca ana ekipten tek kişiden köy vb saldırı bile atamayınca atarlandım kb nasip kısmet

DeletedUser

Ziyaretçi
sıkıntı yok ama ters msj ve raporlar atınca ana ekipten tek kişiden köy vb saldırı bile atamayınca atarlandım kb nasip kısmet

tesekkür ederim kalbinizi kırdıysan kusura bakmayın bu bir savaş ve yapılan raporlar paylaşılıyor

DeletedUser

Ziyaretçi
yok ben uzun süre oynadım sizide biliyorum ama sizde ufak tefek oyuncular oluğu için ana ekip dışından abartı olunca bi de nöbet sonrası gerginlik yoğun bi gün sonunda seviyorum böyle düşmanı bile

DeletedUser54036

Ziyaretçi
:) vay nido vay kaç sene oldu be :D ben glaido paşa düşmandı aslında ama yinede gider gelirdim nofearx vardı paşa başkanı bide gerçekbozkurt onlar için gelip gideridm ben ykc sonraki ismi vuslat glaido :)

Ben NoFeaRx

eski dostlarımı arıyorum :)

Selamlar!

DeletedUser54036

Ziyaretçi
2de1 isimli arkadaş bu forumu okursa bence senin bilgi eksikliğin ortaya çıkacaktır kardeşim şuan w26 da YKC klanı w6 da kurulan PaŞa klanıdır. Onlara danışmanı tavsiye ederim.

w5 ten sonra ki klanların taklit olduğunuda en iyi ben bilirim zira w5 te klanı ben kurdum :)