Paşa İNFAZ Timi

DeletedUser69267

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ TİMİ GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.
TİM ÜYELERİ ORTALAMA 9 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN ZTH3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR.

Amacımız az öz ve bizimle birlikte yola çıkacak olan dostlarımızla dünya 57'de keyifli bir oyun sergilemektir. Dünyaya girecek tüm klanlara başarılar dileriz...

Niddaayiz adına;
PASHADOR
Selam dostum,

Ben cem, Yıllar önce birlikte oynadık birkaç dünya, Ziya, mehmet, ahmet beni tanır umarım, sende tanırsın, Cemokacem ve bu hesapta oynadım. 56 da cin ekibi ile birlikte başlamışsınız, geç farkettim, ama 57 de başlayacaksanız birlikte olmak isterim. Plutocem e davet gönderebilirmisin. Teşekkürler.

secoo35.

Kılıç Ustası
Başarılar

Eskiden çok uzun uzadıya yazılar yazardınız, inş sadeleştirmişsinizdir

KralMerodin*

Mızrakçı
Selam dostum,

Ben cem, Yıllar önce birlikte oynadık birkaç dünya, Ziya, mehmet, ahmet beni tanır umarım, sende tanırsın, Cemokacem ve bu hesapta oynadım. 56 da cin ekibi ile birlikte başlamışsınız, geç farkettim, ama 57 de başlayacaksanız birlikte olmak isterim. Plutocem e davet gönderebilirmisin. Teşekkürler.

Cem abi basimizin ustunde yerin var. Her zaman bekleriz mutlaka davet edicez.

Yillar sonra sizi gormek sevindirdi :)

eyesblack

Kılıç Ustası
ne gibi yazılar
sadece paşa yazımız yazar onun dışında başka yazı olmaz klanlarımızda karıştırmış olabilirsinz :)

Meâlen diyor ki : W32 de hani klanımıza yani DEJAVU ya gelip katılan sonradan da Arkamızdan günümüzde Truva diye nitelendirilen ki o zamanlarda daha farklı isimle adlandırılan o işi yapan klanmısınız diyor arkadaşımız...