Paşa İNFAZ Timi

*Mithrandir*

Yasaklı
PAŞA İNFAZ TİMİ GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.
TİM ÜYELERİ ORTALAMA 9 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN ZTH3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR.

Amacımız az öz ve bizimle birlikte yola çıkacak olan dostlarımızla dünya 57'de keyifli bir oyun sergilemektir. Dünyaya girecek tüm klanlara başarılar dileriz...

Niddaayiz adına;
PASHADOR

DeletedUser62640

Ziyaretçi
56 da savunurkn gördün sen bir de bunları rüzgarı arkalarına alıp saldırırken gör kami opu mis opu karışık 10 günde 3 op yiyordum :D
Senide anımsıyorum c9 sanırım mrmdndaydn
Bizde 10-15 kisi pusula ekibi noldor olarak mrmdn sınır bekciligi yapiyoduk herzamanki gibi sende fena oyuncu degilsn:)

Senide anımsıyorum c9 sanırım mrmdndaydn
Bizde 10-15 kisi pusula ekibi noldor olarak mrmdn sınır bekciligi yapiyoduk herzamanki gibi sende fena oyuncu degilsn:)
Hiç hatırlatma c9 içimde yaradır kendal sağolsun myrmidon dağılınca çoğu kişi udwye geçti udwye geçmeyip silmiştim ben :D

DeletedUser62640

Ziyaretçi
Hiç hatırlatma c9 içimde yaradır kendal sağolsun myrmidon dağılınca çoğu kişi udwye geçti udwye geçmeyip silmiştim ben :D
Mrmdn bizi gecebilseydi is yapicakti sanirimda bizi gecemedi iste:)
Bu world pasa klanini sınırda yaptıklarını görünce c9 noldor adı altında bizim pusula ekibinin sınırda yaptıklarımız aklima geldi o yüzden bi sempatim olustu pasa ekibine 30 misimi flan kestiler helali hos olsun güzel ekip pasa:)

Mrmdn bizi gecebilseydi is yapicakti sanirimda bizi gecemedi iste:)
Bu world pasa klanini sınırda yaptıklarını görünce c9 noldor adı altında bizim pusula ekibinin sınırda yaptıklarımız aklima geldi o yüzden bi sempatim olustu pasa ekibine 30 misimi flan kestiler helali hos olsun güzel ekip pasa:)
Sizi geçemeyince argoyu geçecektik bizde sonra olanlar malum :D Senin nick neydi c9 da