PAŞA KLANI

• Konuyu başlatan DeletedUser58832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63880

Ziyaretçi
Affetmeyici Mar 18, 02:17
sözde kendilerine paşa deyip askerlerim sınırda destekte iken köylerimi toplayan paşacıkların bazı köylerindeki asker sayıları. sayılar 2 gün öncesine ait.

DeletedUser64452

Ziyaretçi
OYUNDAKİ BU HAKSIZLIK DÜZELTİLMELİ ALTK KLAN OLACAKSA EN FAZLA 3 OLMALI 10 ALT KLAN NEDİR

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Aykut ve Emre'ye selamlar ve başarılar. Paşa iyidir kırmızı var ya kırmızı w27 ne çok başıma bela olmuştu. Başarılar arkadaşlar. Sadece tavsiye 'AYKUT'a ne olursa olsun diplomasi vermeyiniz. :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Aykut ve Emre'ye selamlar ve başarılar. Paşa iyidir kırmızı var ya kırmızı w27 ne çok başıma bela olmuştu. Başarılar arkadaşlar. Sadece tavsiye 'AYKUT'a ne olursa olsun diplomasi vermeyiniz. :)

Diplomasi işi, o işin üstadında merak etme :p

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Aramızda ki bir konu ama Aykut diplomat yoksa paşa ekibi kapatır o dünyayı :D

DeletedUser65033

Ziyaretçi
Arkadaslar pek vaktim yok. Ben niddaayiz (ziya). Taniyanlar zaten bu nickten hatirlayacaklardir. Kendi nick im ile oyuna girip w39 a girip klan forumunda selam vermek isterdim. En son sifreyi yonetim sayfasinda paylasmistim ya elemanlar hesap baskasina gitmesin diye sifreyi degisti beni bekliyorlar yada unuttum. Girmeye calistim olmadi forumdaki nick ise ceza yemis :) beyler gecen sene hastalandim. Gecen aya kadar izmir de idim. Telefonumu guvenlik nedeniyle kimseyle paylasmiyorum. Telefonde op yapiyorsunuz savas planliyorsunuz yonetime darbe yapan bile oluyor. Basimi yakacaksiniz. Yeni turkiyede bizim meslek icin oyun dahi olsa bu tarz konusmalar... aman Allahim..:) suan gorev ve tedavi icin yurtdisindayim. Sizleri takip ediyorum. Ve sizleri cok seviyorum. Sakin ekibi birbirinden koparmayin. Devamli birbirinizle irtibat halinde olun. Gun gelir niddaayiz gelir. Merak etmeyin ben sizi bulurum.Cok seviliyorsunuz Allaha emanet olun. Unutmayin hizli giden atin poku seyrek olur. Keller pis ... beni bekleyin.

En son hazer ziya abi beni arasin demis kustum demis.. de get len isine :)

Halil kankam aramis. Aykut, memo felan aramis.

Ozkan guzel is cikarmis. Zalimbabalar vs bir suru kardesimi getirmisler. herkese selamlar.

W39 a cok guzel kardeslerim katilmis. Ben olsam getiremeyecegim kisileri getirmisiniz. Bu buyuk basari. Tebrik etmek lazim. Sonuc ne olur bilinmez. Bu oyunda iyiler degil sabredenler ve sansli olanlar kazanir. Dunyanin en iyi ekibi olsanizda bir diplomatik yan cizme veya hata herseyi bitirebilir. Bol sanslar.

Bu yaziyi okuyanlar istisnasiz tum kardeslerime selamimi iletirse memnun olurum. Tek tek isim sayamam herkese selamlar. Niddaayiz

DeletedUser64173

Ziyaretçi
Dostun değil, düşmanın niddayiz gibi olanı gerek...
saygılar.