PAŞA KLANI savaş raporları

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bizden taktiği çalıp aynısı Furkan'a yaptınız ya orda fena güldük :) Tebrikler. Bu savaş bitene kadar her iki tarafında raporları baya olacak :)

DeletedUser51082

Ziyaretçi
Vallaha oyun başından beri sığını gibi yatıpta o kadar ordu biriktirsem bend böyle her köyü savunurdum .D:D ama yinede tebrik ederim en azından asker basacak kadar ve çalıntı taktikleri kullanacak kadar iyisiniz :D siz hiç merak etmeyin biz size daha çoookk taktik öğretiriz..

Unutmayın taktikler aslını yüceltir. :D Demekki size bikaç şey öğretebilmişiz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Halen burnunuzun dikine gidiyorsunuz ya helal olsun.:)

Taktik mevzusuna bak hic girme istersen.

Karsinizdaki ekib bu oyunda ismini ve varligini surduren en eski ekiptir. Yeni yetme 5 - 6 yillik ekiplerle karistirmayin.:)

Bu arada pasa klanlari olarak 2 klanla daha savas halindeyiz. Hatta tek savasmadigimiz ekip gecce ekibidir:)

Gece ekibi forumlarda cok fazla geyik yaptigi icin sadece sus payi olsun diye forumdayiz. Yoksa oyle aktif felan kullanmayiz.

Gecce klani kendinden beklemedigimiz kendi kaliplarini asan guzel isler cikariyor tebrik etmek lazim.

Tebrik ederiz.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Gecce'de Paşa'da bu dünyayı kendi isimleri ile kaybettiler :)

-K44 daha ilk klanı 300bin puandayken Paşayada Sancak klanında Jkb klanınada Kapak klanınada hatta Mayem klanınada tek söylediğim

Orta da birbirimizi vurursak yarın elin oğlu gelir güzel gelincik kıtamızda davulunu ötrür. Sonra biz büyük klan moduna girer yıktık sanarlar. 3-5 çakalın bu söylemlerine gelmemek için. 3-5 çakalın yarın k44 geldiğinde borusunun ötmemesi için gelin bir olalım dediğimde herkes bana 'sen kimsin diyordu' bugün gelinen nokta ise ortada. Çakal olmasada iyi oyunculardan oluşan farklı gruplar kıtaya göz dikmesi oldu. Allah'tan çakalanı dek gelmedik o yönden şanslıyız. O yüzden bu savaşın getirisi yaptığınız ihanetin bedelini ödetirmektir bizim için sadece. Forum da yazdığımız kadar da icraatta gösteriyoruz. Sadece yazı yazıyorlar demek iyi olmaz. Savaş istatistiklerini bakarsak en çok bizimle savaştığınız ortaya çıkar. Daha diğer 2 klan sizi gıdıklamadı bile :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Cok komiksiniz :)

Bu yaziyi gorunen koy kilavuz istemezken darmaduman olmus iken saglam oyuncunuz kesilmedik koyunuz patlamadik opunuz saglam koyunuz kalmamisken klaninizi toplasaniz 20 ordu cikaramiyacak halde iken ve en onemlisi bu yaziyi bu sayfadaki diger ve guncel raporlari gorur iken konusuyor yaxiyorsunuz

Helal olsun klanlar forumda kalemsorluk yapmaktan baska
Piskinlik yapmaktan baska bir ise yaramiyorsunuz.

Siz bu foruma yalan dolan dabara dubara yazilar ile kuyruk acilarinizi dile getirdiginizde

Sancak ( kendi yonetimini tanimiyan sonrada tum koylerine kadar toplanan yok edilen klan) kapak ve sancak ile savasiyorduk.

Ben hayatimda sizin kadar komik sizin kadar hava civa bir ekip gormedim.

Konusmaktan baska birsey yapmiyorsunuz yapsmiyorsunuz.

Simdi anladikki biz bu gecce ekibinde bir tane saglam ordu birakmasakta bir tane koy birakmasakta..

yine bu gecce klanin kalemsorleri hicbirsey yokmus gibi

bu forumda hayal yazismalarina devam edecek.

yazik yazik yazik

bari bizim savas basligimizi yalan ve hayallerinizle kirletmeyin.

DeletedUser56337

Ziyaretçi
Ya yemin olsun 2 haftadır niddaayiz i takip ediyorum tek kelime yorum yapmadım sadece okuyorum ilk yorumumu yazcam . GECCE klanlarındayım bizzat kendim şimdi bize hayal perest falan savruluyosun ortada fol yok yumurta yokken bize savaş raporları başlığı açtın komik çocuk :D adama sorarlar 'sen kimsin la?' diye. Sen iki gün önce kenara sıkışınca geri vites yaptın daha şimdi gene atarlanıyon kişilik bölünmesi yaşıyosan eğer doktora git birinizin yaptığını diğeriniz anlamıyo sanirsam :D sen kalemşör diyip duruyorsun bizim burada konuşmaya ihtiyacımız yokki siz daha klan tanıtımı yaptığınızda burada fişlenmiş adamlarsınız biz buraya bir gün girip forumu okusak iki ay önce sizle müttefik olurmuyduk? Lafın kısasına gelelim sen bundan sonra rüyanda GECCE klanlarına karşı savaş kazanıp gerçekte olmuş gibi anlatma bizde paşa adını sadece şerefli askerler için kullanalım.

DeletedUser53111

Ziyaretçi
Vallaha oyun başından beri sığını gibi yatıpta o kadar ordu biriktirsem bend böyle her köyü savunurdum .D:D ama yinede tebrik ederim en azından asker basacak kadar ve çalıntı taktikleri kullanacak kadar iyisiniz :D siz hiç merak etmeyin biz size daha çoookk taktik öğretiriz..

Unutmayın taktikler aslını yüceltir. :D Demekki size bikaç şey öğretebilmişiz :D

şu oyuna başladıgımdan beri kullandıgım taktiği sizden öğrenmiş oldum ya ölsemde gam yemem :)))

neyse sizden öğrendik olsun öyle diyosanız yeterki fazla uzatmayın bu işleri

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Gecenin yaptığı ilk oplarda sadece savunma yığıp savunmaya çalışmıştınız bu defa 8 -9 Köye girecek ufak bir op hazırladı Aramıza dönen eski oyuncularımızdan biri 1 Köyde al ver yapmışsınız 2 köy alınmış 3 Köyde de köyü ucu ucuna boşaltmış saldıranlar . Diğerlerinde yapışmısız duvara :) sizin 0 çeken opa göre fena degil . Yıne savunma kaybettiniz yine saldırı kaybettik .

Mis Arasını da al veri de sadakat düşürmeyi de biz öğretmedik size o işin geyiği ama artık taktiklere başvurmak zorunda kalıyorsunuz yakındır gecenin Karanlığı :)
Sancaktınız çıktınız bida pasa oldunuz şimdide biz sancakla savaş halindeydik diyorsunuz bu nasıl mantık . Oyunu bırakmış mayhemliler ve sizin tarafınızdan ortada bırakılmış sancak dışında kayda değer alımınız yok . Sancakla savaştık diyorsun sancağın kurucusu denebilecek inert bicfakir falan sizin klanda .
Neyse hani bizde ordu kalmamış ya bekle bak ne kalmış 5-6 gun sonra göruceksın Aralıksız vurucaZ valla biz ondan anlıyoruz saldır babam saldır .
Başarılar dilerim .siz yinede beklediğimden iyi savaşıyorsunuz gecen 100 irili ufaklı ordu girdi köylerinize ama bu sefer de bi çok Köyde savunmanız vardı bakalım ne vakit bitiricez o savunmaları .

DeletedUser

Ziyaretçi
Sancak ( kendi yonetimini tanimiyan sonrada tum koylerine kadar toplanan yok edilen klan) kapak ve sancak ile savasiyorduk.

Bu cumlede yanlis yazmisim.

Savasilan sancak muhittin nester v.s nickli olanlar
Gayette iyi biliyorsunuz.

Diger sancak ise yanlis yazmisim o gecce olacakti.

Yani siz biz size savasmadan hatta diplomasimizde bile dusman olarak ekli olmadiginiz esnada birden foruma girip kalemsorluk yaptiniz ve savas ilani yapildi.

Biz o esnada sancak klani olarak devam edip sancak ile alakasi olmayan bir klan ile savasiyorduk ve bu klan 1 haftada tarafimizdan yok edildi.

Sancak orjinal ekibi ve kuruculari evet halen klanimizda ve pasamizdir. Ayni zamandada yoneticilerimizdir.

Savas mi :) guldurmeyin siz savasmiyorsunuz ki yazisiyorsunuz.:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dewilking53

Evlat yavas ol:)

Hadi bu gece bi op daha yapalim sabaha buraya bi elli raporu daha koyalim.

Yoksa bu kalemsorler susmayacak

:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar konu savaş raporları için açıldı fakat yeterince tartışma yaşandı herhalde.

Konu daha fazla amacı dışına çıkmasın,

İyi forumlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayin modum bizde sadece raporlarin konusmasini istiyoruz lakin bu elemanlar illa muhabbetle konuyu dagitiyorlar :)

Lutfen sunlarin kulagini cekin:)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Demi la 4 misyonerin arasına girdik diye hesap ceza yemişti ne günlerdi ( bu cidden oldu şaka değil modun açıklması ceza sebebi ve itirazına kadar gecce komik anılar arşivinde var isteyen olursa veririz ) :) O modu hala saygı ile selamlıyoruz :)

Nidayız ben klanın bir yönetici ve avcısı olarak şu dakikadan itibaren bu forma girmeyecem ta ki ne zaman biliyor musun PASA yenildi dediği zaman girecem. Ben o zaman forumda olacam eğer sende olacaksan o zaman konuşacağız. Hadi kolay gelsin.

DeletedUser48512

Ziyaretçi
İki başlığıda Okuyanlar farketmiştir bizim raporların %70i SALDIRI, ama arkadaşların ki full SAVUNMA. Uzatmaya gerek yok biraz oyunu biliyorsanız sonlarını da biliyorsunuzdur, esen kalın ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunu biraktiginiz veya yenildiginiz an ben ve biz gene burada olacagiz musterih olun :)

Biz bu forumda yoktuk siz ne zaman yalan dolan iftiralar ile gelip adimizi anmaya basladiniz biz iste o an burada olduk. Siz konustukca biz raporlarla savasla susturduk. Siz gene inkar ettiniz.

Biz sadece oyunu konusturduk siz sade ve sadece kaleminizi konusturdunuz.

Biz savastik siz inkar ettiniz
Felan filan

Hadi gule gule.

Zaten siz bu forumda olmasaniz inanin bizde olmayiz.

2 saate kadar gunluk raporlar geliyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar konu savaş raporları için açıldı fakat yeterince tartışma yaşandı herhalde.

Konu daha fazla amacı dışına çıkmasın,

İyi forumlar.

Rapor paylaşan adama ceza verince diğerleri dile gelmiş gibi konsantre :)) Raporlar güzel muhabbetler uzun ve sıkıcı. Ekiplere kolay gelsin.

DeletedUser56827

Ziyaretçi
Oyunu biraktiginiz veya yenildiginiz an ben ve biz gene burada olacagiz musterih olun :)

Biz bu forumda yoktuk siz ne zaman yalan dolan iftiralar ile gelip adimizi anmaya basladiniz biz iste o an burada olduk. Siz konustukca biz raporlarla savasla susturduk. Siz gene inkar ettiniz.

Biz sadece oyunu konusturduk siz sade ve sadece kaleminizi konusturdunuz.

Biz savastik siz inkar ettiniz
Felan filan

Hadi gule gule.

Zaten siz bu forumda olmasaniz inanin bizde olmayiz.

2 saate kadar gunluk raporlar geliyor.

klanlar tarihinde herhangi bir klanı yendinmi sen klanı geç ya herhangi bir kisiyi yendinmi ??

DeletedUser

Ziyaretçi

Ilk degildinki son olasin.

Hahahaha ne guldum yahu.

ALLAH seni davul etsin emi

DeletedUser56827

Ziyaretçi
nida senin ilkin varmı ki sonun olsun :D yapma gözüni sevim biz bizeyiz surda herkes seni tanıyor bari yalan söyleme