PAŞA klanı diplomasi

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikler

W25 Bitir
O_T Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

HELL Bitir

Şuanlık sadece böyle yazıyorum, w25 e duşunemeyeceğiniz bir sayıyla gireceğiz :) Biz duşmanlık istemiyoruz, rekabet istiyoruz. Bize bu güzel rekabet ortamını yaşatacak klanlar müttefik olmak isterlerse oyundan hckersaw veya buradan, harici forumdan ulaşabilirsiniz :)

( Şuan ki dost duşmanlar bilindiği üzere Classic içindir, bizim asıl düşmanlarımızı buraya yazmamız doğru olmaz diye yazmadım, saygılar. )

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya bitmeek üzere geç kalmışsınız ama başarılar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir an w25 açıldı sandım:)
Paşa klanı w25 de kurulacaktır clasikte paşa klanı yoktur
W25 tüm ekipler olarak ortalama 300 kişi girip w25 den üye alımı olmayacak yani sadece kendi öz ekibimizle giriş yapacağız

DeletedUser52944

Ziyaretçi
W25- e şimdiden büyük ilgi ve yoğunluk var :D

DİABLO
RSPAWN
ALARM

Klanlarıda 25 te olacaklar bilginize :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir an w25 açıldı sandım:)
Paşa klanı w25 de kurulacaktır clasikte paşa klanı yoktur
W25 tüm ekipler olarak ortalama 300 kişi girip w25 den üye alımı olmayacak yani sadece kendi öz ekibimizle giriş yapacağız

Ahahaha abi güldürdün beni :) w25de dediğin gibi üye alımı için tonla mesaj yağacak, şuan PAŞA klanı yok arkadaşlar on hazırlık ekibimiz hazırlık yapıyor w25 için sadece W25 & W25. klanları adı altında. Eğer W25de bize savaş açacak klan varsa ben tekrar duşunmesini öneririm :) Hem savaş gereksiz birşey oyun sonu stratejisine kadar, hem de bize karşı duramazsınız demiyorum ama oyundaki AİlE olan tek klan biziz. Biz ki milyonluk klanlarla savaşmayı göze almışız 1000 puanlarda :) Müttefik olma taraftarıyım düzgün ekiplerle, dediklerim umarım yanlış anlaşılmaz

DeletedUser

Ziyaretçi
O kadar emin olma derim ben :) Bu yorumunda ss'sini al dünya kapanırken bakarsın moda oldu bu aralar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biraz fazla talep olursa diğer klanlara takviye yapabiliriz:)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
şu oyunda hala sayıca üstünlüğüyle world kapatabileceklerini sananlar var ya işte en çok da bunu seviyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şu oyunda hala sayıca üstünlüğüyle world kapatabileceklerini sananlar var ya işte en çok da bunu seviyorum :)

Sayıca üstünlüğümüze mi güvendiğimizi sanıyorsun? w23 çok çabuk unutulmuş :) Yanılmışsın dostum böyle düşünerek, biz asla öyle düşünmedik. Biz bir aileyiz ve ailenin verdiği güce inanıyoruz ailemiz ne kadar kalabalıksa o kadar güçlü mantığında değiliz, çünkü biz zaten güçlüyüz. Aileler her daim güçlü olur ve bizim ekibimizin hepsi öz ekiptir. Bizim hakkımızda böyle düşünmen uzdu beni açıkçası fakat böyle düşündüğünü belirtmen iyi oldu teşekkürler goruşun için :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Sayıca üstünlüğümüze mi güvendiğimizi sanıyorsun? w23 çok çabuk unutulmuş :) Yanılmışsın dostum böyle düşünerek, biz asla öyle düşünmedik. Biz bir aileyiz ve ailenin verdiği güce inanıyoruz ailemiz ne kadar kalabalıksa o kadar güçlü mantığında değiliz, çünkü biz zaten güçlüyüz. Aileler her daim güçlü olur ve bizim ekibimizin hepsi öz ekiptir. Bizim hakkımızda böyle düşünmen uzdu beni açıkçası fakat böyle düşündüğünü belirtmen iyi oldu teşekkürler goruşun için :)

sözüm sana değildi genel olarak söyledim.bu oyunda fazla kalabalık hiç bi zaman iyi değildir

DeletedUser

Ziyaretçi
sözüm sana değildi genel olarak söyledim.bu oyunda fazla kalabalık hiç bi zaman iyi değildir

Benim açmış olduğum konuya bunu yazarak klanıma söylemiş oluyorsun farkettiysen? Neyse önemi yok nasıl düşünmek istersen öyle düşünmekte özgürsün karışamam ister bize ister genel olarak söyle :)