P@R@DOX - ŞAHİ

• Konuyu başlatan DeletedUser62739
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Olayı sürekli preye paraya getirmek çok saçma kaçıyor ve bahane üretmeye giriyor sizde 10 klansınız benim gördügüm bu klanda tek klan o zaman sizde tek klan çıkın adamların karşına öyle oynayın

DeletedUser

Ziyaretçi
paradox şuan burdan konuşarak sadece kendilerini kandırmaya çalışıyolar içten içe onlarda şahiyle baş edemiyceklerini biliyolar :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
klanlara yeni yeni iddialı oyuncular ekipler geliyor heyecanları var ne güzel diyorum ama bi bakıyorum haydar:D olum haydar seni kazara harcarlar burada caps timi var böyle keskin keskin konuşma insanlarla:)

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Paradox klani suan sahinin sonradan acilan toplama klanina op yapiyor hilal cizdikleri icin saglam uyeler savastan uzak ama onlarda katildigi anda paradox klani napacak gorecez

DeletedUser

Ziyaretçi
klanlara yeni yeni iddialı oyuncular ekipler geliyor heyecanları var ne güzel diyorum ama bi bakıyorum haydar:D olum haydar seni kazara harcarlar burada caps timi var böyle keskin keskin konuşma insanlarla:)

abi oyuna yeni kim gelecek ya yeni gelen olsada hep bu aile klanları karşısında eziliyorlar bak haydar bir direniş yapmaya çalışıyor herkes üstüne gidiyor ama :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bende **Zalimm* e katılıyor her olayda olayı preye getirmek banada saçma geliyor gir bir dünyaya sende pre kas illa para ile almak zorunda degilsin prenide kasabilirsin dimi bahane üretmeye gerek yok yani.

LaFleur01

Baltacı
Ve bu olay bizim büyüklüğümüzü bir kez daha gösterdi aynı olayı bursa texas
Bende **Zalimm* e katılıyor her olayda olayı preye getirmek banada saçma geliyor gir bir dünyaya sende pre kas illa para ile almak zorunda degilsin prenide kasabilirsin dimi bahane üretmeye gerek yok yani.

Hocam burda bahame üreten yok bilmediğin mevzular hakkında yorum yapmazsan iyi olur. Mesele bu arkadaşların premium ile hesap büyütüp büyük şahi klanına çamur atmalarıdır daha henüz savaş yeni başladı 2 gün önce başlayan savaş için şahi yıkılacak balon klan gibi yorumlar yapan yaşı büyük ama aklı mercimek kadar olan bir eleman var hatta bu şahıs çevre klanlara şahi dağıldı gelin bizim savaşa katılın giib mesajlar atıyor buda bizim büyüklüğümüzü gösteriyor bizi dağıtacak klan gelir dağıtır burda klavyeden sallamaz kaldıki preci arkadaşa gel kapışalım teke tek mertçe dedim böyle konuşacağına gel benle savaş madem balonuz gel patlat bizi ama korkukan gelemiyor niye çünkü premium olmadan kapışacağız onlara ters olur bu oyunculuk yok biz eskilerin oyuncularıyız bizimle başa çıkamaz bu yeni yetmeler

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bu kadar ego biraz fazla sanırsam büyük şahi klanı iyi klandır ama cokta büyük degildir :D
Pre ile oynayan her oyuncu kötü oyuncu degildir pre ile oyunculugu karşılaştırmak saçma geliyor hani sadece snden hızlı gelişiyor tek avantajı bu senin oyunculugun iyi ise sen zaten onu toplarsın bu kadar basittir.

Bunu sizin arakdaşlarınızda yazdı farkinda iseniz 1 hafta sonra dagılıcaksınız diye onlar yazınca yeni yetmemi oluyor orda da biraz ironi yapmak lazım.

Neyse oynamadıgım dünyada cok konuşmak istemiyorum iki klanada başarılar dilerim :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Arkadaşlar iki tarafada başarılar diliyorum.Ama lütfen hakaret seviyesine gelmeyin sonuçta bu bir oyun ve öyle kalsın.

LaFleur01

Baltacı
Bu kadar ego biraz fazla sanırsam büyük şahi klanı iyi klandır ama cokta büyük degildir :D
Pre ile oynayan her oyuncu kötü oyuncu degildir pre ile oyunculugu karşılaştırmak saçma geliyor hani sadece snden hızlı gelişiyor tek avantajı bu senin oyunculugun iyi ise sen zaten onu toplarsın bu kadar basittir.

Bunu sizin arakdaşlarınızda yazdı farkinda iseniz 1 hafta sonra dagılıcaksınız diye onlar yazınca yeni yetmemi oluyor orda da biraz ironi yapmak lazım.

Neyse oynamadıgım dünyada cok konuşmak istemiyorum iki klanada başarılar dilerim :)
bakın hocam şahide oyuncu yok oynayamayı bilmiyorsunuz diyor, bende gel teke tek kapışalım diyorum malum şahıs gelmiyor demekki korkusu var anlatabildimmi

ikinci hususta dağılacaksınız cümlesini bize kullanmıyor diğer klanlara mesaj atarak söylüyorlar neredeyse 37.dünyadaki tüm klanlara bunu söylemişler bu oyun saygı içinde oynanmalı 7 senedir klanlar.org 2 senede klansavaşlarında oynadım bunun gibi bir karakter görmedim okadar entrikalar döndü ama böylesine rastlamadım.

son sözüm paradox klanına

Bu Bir Oyun
Ya Köyümü Kaybederim, Yada Seninkini Alırım,
Ama Küfür Etmem, Dalga Geçmem, Verdiğin Emeği Küçük Düşürmem,
Sende Yapma, Yapmaki,
Bu Bir Oyun Olarak; Sende İnsan Olarak Kal.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
rickon şu nickini verde bakıyım nasıl bir oyuncuymuşsun bu kadar şişiriyosun kendini

DeletedUser61863

Ziyaretçi
Paradox Klanları Olarak Böyle Bir Başligi Bizim açmadigimizi : Rickon İsimli Arkadaşin Bizden olmadigini Beyan etmemle Birlikte.

Bizim böyle Bir yöneticimizin olmadigini Sizlere bildirmekten Mutluluk Duyarım.

Kêza Bizlerin Genel Forumla İlgili Bir Bagımız Böyle Bir Tartişmaya Girmek Gibi Bir Gayemiz Bulunmamaktadır.

Herkesin Bilmesini İsteriz'ki Buraya yazan Rickon Adli arkadaşi Tanimiyoruz ve Bu Başligin kaLdirilmasini aynı zamanda Bizim adimiza konusupta Dünya ile ilgili insanlarin bizlere bakiş acisinda Bir sapma olmamasi adina herkesi uyarıyoruz.

Bizlerin Reklama İhtiyacı olmadigi gibi Bu Gibi Durumlarla insanlarla Bu sekilde konusulmasına bizlerin adına üzüntü vericidir.

DeletedUser

Ziyaretçi
evet rickonu bekliyoruz :D bence jamie lannister ve rickon aynı kişi döneklik fitne fesat hepsi aynı karaktersizliklri uyuşuyo :D

UNCHARTED

Dük
Çok gereksiz konuşmalar var bence iki tarafta laf yetiştirmeyi bırakıp rapor paylaşsın

Dışarıdan bir göz olarak yazıyorum çocukların park kavgalarına benziyor herkes toplanır iki kişi kavga edicek diye sonra laf atışmaları olur falan boğuşma başlar o onu tutar o onu iter falan ama yumruk atmak olmaz ya hani öyle bi mevzu sizinki :D:D