P@R@DOX - ŞAHİ

• Konuyu başlatan DeletedUser62739
  • Başlangıç tarihi

LaFleur01

Baltacı
bunun gibi bir ekip daha vardı w32 de tim klanıydı aynı şekilde bilerek yanımızda başlayıp pre ile ham çekip bizi oyalamışlardı daha sonra eşkiyaya katıldılar dağıldılar gittiler bunlarda böyle olacak bu şahıslar sırf bizi oyalamak için zevkine gelen oyunculardır babalarında para çok döküyorlar oyuna emek yok bişey yok 24 saat pc başında asosyal elemanlar pazardan ham çeke çeke burda oyuncuyuz diyorlar size herkes gülüyor beyler boşuna uğraşmayın savaşı biz kazanacağız iyi oyunlar dilerim oyuna emek verenin kazanması dileğiyle

DeletedUser58852

Ziyaretçi
32de tim klanları eşkiya ilede savaştılar tek başlarına o donem az kişi ile oyunun hakkını vermişlerdi onlarda suan bu wde prx de oynayan oyuncuların çoguda 30+ yaşında kişiler babalarında para çok dökülüyor tabiri size yakışmamış.Cümlenin devamıda çok çok kırıcı gerek yok bu kadar ortamı germeye lütfen sakinleşin.

LaFleur01

Baltacı
32de tim klanları eşkiya ilede savaştılar tek başlarına o donem az kişi ile oyunun hakkını vermişlerdi onlarda suan bu wde prx de oynayan oyuncuların çoguda 30+ yaşında kişiler babalarında para çok dökülüyor tabiri size yakışmamış.Cümlenin devamıda çok çok kırıcı gerek yok bu kadar ortamı germeye lütfen sakinleşin.
hocam daha önceki mesajlara bakarsanız 30+ yaşındaki kişiler böyle konuşmamalı tek taraflı cevap vermeniz iyi olmuyor önceki mesajları okuyup ona göre kanaat getirmeniz gerekiyordu burayı görüyorum ses etmedikçe daha kırıcı konuşmalar oluyor ve şunun altını çizeyim paradox çevre klanlara şahi dağılacak gibi mesajlar yazıyor savaşa diğer klanları çekmeye çalışıyor bizim dağıldığımız falan yok dimdik ayaktayız

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Forumdaki isimler ile oyundaki isimleri karşılaştırmadım dolayısıyla burada kım yaşı dışı bişi yazmış bilmiyorum buna yorum yapmakda bana kalmaz zaten ama ben w32deki Tim klanlarına vermiş oldugunuz haksızlık iiçin yazmak istedim.o sıra gördüğüm yanlışlıgıda söylemiş bulundum..Bir diğer husus özellikle pre konusundaki hassasiyetin bende aynı şeyleri hissediyorum inan bak hatta bu w de pazarı kurdum açtım pre ticareti yokdu çok sevindim acayip mutlu oldum dedim heralde burada bu sistem olmayacak ama geç olarak ayarlamışlar geldi sonradan tabii üzüldüm.Ama sunu belırteyım ozellıkle ticaret yapmayı bılırsenız bellı bır preyı harcar sonra fazlasıyla kazanırsınız ve de bunu diğer dunyalarda denersınız boylece 1 sefer harcama yaparsınız ama daha cok pre kasarak tl harcaması yapmassınız.Şimdi böyle oynayan oyuncular var komple hepimizi bu ifadenle yerden yere vuruyorsun haksız yere.+ bu oyuncuların oyunculuklarını sorguluyorsun.Ben sana bişi diyim yanlış anlama diyelim sen eski düzenin en iyi oyuncularındansın bir başkasıda ortalama oyuncusu ama bu ticari olayı biliyor. 2 nizde bu w ye atıyorum 4k pre ile başlayın ve premıuma para vermeyın baska.Bu adam seni katlar.Demek istediğimi umarım uygun dille anlatabilmişimdir.
İyi geceler.

LaFleur01

Baltacı
haklısınız hocam ama bizimle alay etmeye çalışanları kast etmiştim genel olarak yanlış anlaşılma için özür dilerim yani bu arkadaşlar sürekli asker kestirdi kademe yükseltti asker bastı durdu benim tahminimce 1 kişi 1000 liraya yakın para harcamıştır bu oyuna bu paraları oyuna vereceklerine sokakta aç insanlar var ekmek parası için gece gündüz çöp karıştıran pet şişe toplayan insanlar var garibanlara yardım edilse aç insanların karnı doyurulsa daha iyi olur insanlığın ölmediğini görmüş oluruz sadece kişisel zevkler için bukadar para harcamaya gerek yok oyun insanın boş zamanında bilgisayar yada telefon gibi teknolojik aletlerde zaman geçirmesi için yapılmıştır ama bu son zamanlarda insanlar evini arabasını oyuna yatırıyor okula gitmiyor bilgisayarda oyun oynuyor ne diyelim Allah ıslah eylesin böylelerini umarım dünyamız iyileşir burdan herkese sesleniyorum yapmayın arkadaşlar oyunuda oynayın ama bukadar para dökmenin anlamı yok ailenizede zaman ayırın dışarı çıkıp gezin tozun

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Sonuna kadar haklısın.Sınırımız olmalı haddimizi bilmeliyiz.Ama nerde...fazlasıyla yazık ediyoruz kendimize ama sadece sen sadece ben bunu söylemekle dillendirmekle bir çözüme kavuşamayız.Yinede çabamız yanan ormana su taşıyan karınca hikayesinde olduğu gibi son derece anlamlı ve değerli olur.Haddimizi bilerek yaşamalıyız...

UNCHARTED

Dük
Konu nereden nereye gitmiş asdasdasd

İki tarafa'da başarılar dilerim güzel çekişmeli bi savaş olur inşallah :cool:

DeletedUser62739

Ziyaretçi
şimdi benim anlamadığım bir mevzu var buraya gelip foruma savaş başladığını bildirmişsin eyvallah ama bu çocukça konuşmalar nedir şahi şişirilmiş balondur falan hayırdır sen kimsinde böyle konuşuyorsun zengin çocuğu olduğunu biliyoruz tamamda sizin klanda 2-3 eleman parayla oynuyor ordunuz patladıkça pazardan maden çekip asker basıyorsunuz asıl şişmiş balon sizsiniz biraz edepli olun adam gibi oyununuza bakın burda böyle konuşarak hiç bir yere varamazsın ben düşman isterim ama efendi bir düşman isterim

klanlar aleminde pre ile ham çekmeyip gelip benimle kapışacak delikanlı varsa bu paradox klanında buyursun böyle boş boş konuşarak hiç bir yere varamazsınız burda herkes kimin ne mal olduğunu biliyor rahat olun

oynamayi bilmiyorsunuz gelip burda konusuyorsunuz şişirilmiş bir balon sahi klani yalan mi 2 adamimiz tüm klaninizi vuruyor bu kadar acemilik olmaz birde worldu kapatacaklarmiş siz kimsiniz worldu kapatacaksiniz 2 adam ile ugrasamiyorsunuz dagilmak uzeresiniz sadece bizim sizi koyleri alisimizi izleyin

DeletedUser62151

Ziyaretçi
oynamayi bilmiyorsunuz gelip burda konusuyorsunuz şişirilmiş bir balon sahi klani yalan mi 2 adamimiz tüm klaninizi vuruyor bu kadar acemilik olmaz birde worldu kapatacaklarmiş siz kimsiniz worldu kapatacaksiniz 2 adam ile ugrasamiyorsunuz dagilmak uzeresiniz sadece bizim sizi koyleri alisimizi izleyin

Sizin 1 hafta Ömrünüz var 1 hafta sonra gorusuruz

LaFleur01

Baltacı

Meydan okudum sana tırstınmı? premium olmadan oynayamazmısın? Yeteneğin yokmu? Paranmı bitti?

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Siz sahi klani uyeleri gidin pokemon oynayin adamin puani 800 askeri yok siz böyle oyuncularsiniz siz bizi yikamassiniz anca fake atarsiniz sadece bir kişi sizden ciftligimi vurdu onada kilit attim bakalim orduyu kacirabilecekmi 1 saniye de aciyorum size 2 uyeniz var sadece oynayan buna gülerim sadece

DeletedUser62739

Ziyaretçi
BANA HER GUN 30 ORDU ATIN MANCINIKLARLA GELIN ALLEM EDIN KALLEM EDIN YIIIIIKAAAAMAAAAZZSSIIIIINIIIIIZZZZZZZZZZZZ BU KADAR BASİT KAPASİTENİZ YETMEZ KAPATACAKLARMIS LAFA BAK KOLAYDI OYLE NEYI KAPATIYON SEN HADI KAPAT DA GORELIM SEN ILK ONCE SAYISI KAÇTI SENIN KLANININ ONLA BI AVUC ADAMIZ GELDE YIK GORELIM SAVASTA ÖNE GEÇİN YETER DUSMANINI TANI SORA EZMEYE KALK :)

LaFleur01

Baltacı
10 yaşındaki paralı bebelere kalmış bu oyun sistem böyle devam ederse w37 son oynayacağım dünya olacaktır