P@nik_Yok

Oyuna savaşla başladık

D!ABLO
iCRAAT
DIABLO

klanları ile savaştayız ayrıca anatol klanın bizi düşman ilan ettiğini duyduk işimiz zor gibi gözüküyor daha asker basımı yeni yeni iken bu savaş bizi geri düşürecek ama yapacak bişi yok

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

güncel diplomasimiz şu şekildedir ;

Müttefikler

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

ANATOL bitir
iCRAAT bitir
ANAT0L bitir
D!ABLO bitir
DIABLO bitir
AN4TOL bitir

DeletedUser

Ziyaretçi
dağılıpda gaddara sığındı arkadaşlar, orda nekadar yaşayacaklar bakalım. herşeyin bir sonu var.

Jaykep

Casus
dandik dundik klanlarla savaşı babamda yapar :D :D gidin adam gibi klanlarla savaşın merdiven altılarla değil :D :D

gaddara sığındı lafını yakıştıramadım size sizde biliyorsunuz son askere kadar mücadele verdim karşılık bumu olacaktı tebrikler demenizi beklerken iftiralar atılıyor. siz bu dünyada tanıyorsunuz bir çok oyuncu beni uzun zamandır bilir sığınma ile alakası yoktu siz tek bana karşı bütün klan savaştınız doğrumudur. e ozaman benimde destek almam gerekn birileri gerekiyordu ki oda 3 gün sürdü o klanla anlaşamadım ve ayrıldım. ve siz benden köy aldığınızda ne gaddar ne başka klan vardı ben tek siz hepinizdiniz bunu ben kadar iy biliyorsunuz. çocukca diyaloglara girmeye gerek yok ben sözümü söyledim iyi organize oldunuz ve beni yendiniz bu kadar basit.

dandik dundik savaş demiş arkadaş dikkat edersen savaş dandik değildi saldıranlarda ve saunanlarda aynı gün ödül aldım bir klandan daha fazla uğraştırdım kendlerini hakaret edeceğinize tebrik edin birazda ayıp oluyor arkadaşlar