Pıtır VS Kan

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
randueli kesinlikle hariç tutarak kan klanının 100 worlde girse max dayanabileceği süreyi 1 ay görüyorum, başkasının verdiği izin sayesinde haritada kalıp sağda solda beleş köy toplayarak büyümüş klanın gelip burda yazması kadar saçma bir şey yok. Yönetiminizde çoluk cocuktan ibaret zaten. Biten worldün forumuna da girmediğimden yeni görüyorum çok komik bi başlık olmuş, saygı opu bittikten sonra maksimum 1 hafta içinde toplanacak klandınız Cem'e teşekkür edeceğiniz yerde gelmiş şov yapıyorsunuz :D

B4TMANLi

Milis
Ne yicez la kapandı gitti world ağladığınızla kaldınız sıra 71 de orda da var hesap sil atın da bidaha başka world girmeye yüzünüz kalmasın
Yüzsüz bunlar büyük üstad Niyazi bey. Mesela bugüne kadar girdiğiniz her world kapattınız ondandır w71'e de giriş yapmışsınız bunlar world kapatmadığı için girmeye yüzleri olmamalı çok gülünç değil mi ama. Ne anlar bunlar boş verin.
Tatlı canınızı sıkmışlar kulaklarını çekerim.
W69'da kapatma listesinde inşallah görürüz isminizi yok görmesek yüzsüz falan olursunuz 71de de hesap sil yapmak zorunda kalırsınız falan.

Larkblue26

Milis
Niyazi sen ne icin oynadin gardas ben ona anlam veremedim destekler pitir sagladi sen kendini nimetten saydin kendi ekibinle yaptigin hicbirsey olmadi ha eibo dagitip pitir olsaydin anlardik pitir oyuncusu dunya kapanti sildj gitti peki mikail dedigin adam eiboyu bu ekibi girdigindunyada artik sans tanirmi bence tanimaz eibo durusu kan klani gibi olmadi kan klani farketti gec oldu hic olmassa icinde olani dokuyolar helal olsun ya siz ne yaptiniz fena gitti siz bittiniz daha halen yuzun varmis gibi gelmis yazip cizmeye calisiyon kan klaninida tanimam dediginize gore yaslari kucuk ama sizin gibi gereksiz degillermis

B4TMANLi

Milis
Bu konuşmaya ve worlde dahil olan herkes için rica yazısı..

Lütfen buraya bir yazı yazınca klan adına veya çoğul olarak yazmayınız ve lütfen cevap verincede çoğul olarak veya direk başka kişiyi hedef almayınız.
Ben buraya bir yazı yaziyorsam cevabınıda şahsıma veriniz.
Adam ordan birşey yazmış direk konudan bağımsız, alakasız kişi veya kişileri hedef alıp yazmak terbiyesizlik, saygısızlıktır.

Güzel bir world oldu şahsen ben savaştım ve eğlendim önemli olanda buydu. Bitmiş gitmiş world tartışmak gereksiz. Kapatmada yer alan ve savaşan her oyuncuyu ayrı ayrı tebrik ederim.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Yüzsüz bunlar büyük üstad Niyazi bey. Mesela bugüne kadar girdiğiniz her world kapattınız ondandır w71'e de giriş yapmışsınız bunlar world kapatmadığı için girmeye yüzleri olmamalı çok gülünç değil mi ama. Ne anlar bunlar boş verin.
Tatlı canınızı sıkmışlar kulaklarını çekerim.
W69'da kapatma listesinde inşallah görürüz isminizi yok görmesek yüzsüz falan olursunuz 71de de hesap sil yapmak zorunda kalırsınız falan.
ya reis sen niye sürekli felsefik felsefik konuşuyorsun garip birisin gerçekten, köyleri saldım listeye dahil edilmek istenmeme rağmen girmedim çünkü boş köyleri toplamak bile zor geldi world boyunca pre de bastım uykusuz da kaldım yukarıda nickini ilk defa gördüğüm bir arkadaşta ne yaptın vs demiş sorarsınız abilerinize neler yapmışım, sadece bana bile op yaptılar ama aldıkları köy sayısı 0 benim karşıdan kaç köy aldığım neler yaptığım ekibimin neler yaptığı ortada ben eibo oyuncusu falan değilim tanıştığım 3-5 kişiyle girdik oynadık görev verildi layıkıyla yerine getirdik eibo da oynamaktan çok mu keyif aldın derseniz hayır almadım o yüzden de artık oynamıyorum sadece tanıştığım arkadaşlarımla devam ediyorum

B4TMANLi

Milis
ya reis sen niye sürekli felsefik felsefik konuşuyorsun garip birisin gerçekten, köyleri saldım listeye dahil edilmek istenmeme rağmen girmedim çünkü boş köyleri toplamak bile zor geldi world boyunca pre de bastım uykusuz da kaldım yukarıda nickini ilk defa gördüğüm bir arkadaşta ne yaptın vs demiş sorarsınız abilerinize neler yapmışım, sadece bana bile op yaptılar ama aldıkları köy sayısı 0 benim karşıdan kaç köy aldığım neler yaptığım ekibimin neler yaptığı ortada ben eibo oyuncusu falan değilim tanıştığım 3-5 kişiyle girdik oynadık görev verildi layıkıyla yerine getirdik eibo da oynamaktan çok mu keyif aldın derseniz hayır almadım o yüzden de artık oynamıyorum sadece tanıştığım arkadaşlarımla devam ediyorum
Ya hocam banane senin başarından banane senin opundan banane 3-5 arkadaşından banane layıkıyla görevini yapmandan. Yazdığım şeyi anlamıyorsun madem anlamadım bari kendimi öveyim derdindesin. Op gelir köyünü doldurursun kesersin sonra 0 köy aldılar falanda filan. Oyuncu değilsin ki meselede oyun veya oyunculuk değil mesele adam sana birşey yazmış yukarda direk yok destroyer böyle yaptı diyorsun ve adam konunun içinde yok sana birşey yazmamış etmemiş. Yaran var gocunuyorsun. İnan adamın umrunda değilsin muhatabı değilsin git dengimiz gelsin. Sana 3 gömlek fazla geliriz.

AequitaS*

Okçu
Niyazi sen ne icin oynadin gardas ben ona anlam veremedim destekler pitir sagladi sen kendini nimetten saydin kendi ekibinle yaptigin hicbirsey olmadi ha eibo dagitip pitir olsaydin anlardik pitir oyuncusu dunya kapanti sildj gitti peki mikail dedigin adam eiboyu bu ekibi girdigindunyada artik sans tanirmi bence tanimaz eibo durusu kan klani gibi olmadi kan klani farketti gec oldu hic olmassa icinde olani dokuyolar helal olsun ya siz ne yaptiniz fena gitti siz bittiniz daha halen yuzun varmis gibi gelmis yazip cizmeye calisiyon kan klaninida tanimam dediginize gore yaslari kucuk ama sizin gibi gereksiz degillermis
Sen önce kimseyi ilahlastırmadan yaşamayı ve konuşmayı öğren. Mikail dediğin adam ve klanında değilsek kendi tercihimizdendir. Burada savaşımız oldu ve saygı duyduğum güçlü bir klana sahip ama kimin kime şans tanımayacağını görürsün. HA w71'de de savaşacağız inşallah o zaman gene görürüz AMA eibo adına konuşmam gerekirse ileride gireceğimiz dünyaya gelirler ise kimin kime şans tanımayacağını o dünyaya konuşur ve görürüz. Kimseyi gözünde büyütme.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Ya hocam banane senin başarından banane senin opundan banane 3-5 arkadaşından banane layıkıyla görevini yapmandan. Yazdığım şeyi anlamıyorsun madem anlamadım bari kendimi öveyim derdindesin. Op gelir köyünü doldurursun kesersin sonra 0 köy aldılar falanda filan. Oyuncu değilsin ki meselede oyun veya oyunculuk değil mesele adam sana birşey yazmış yukarda direk yok destroyer böyle yaptı diyorsun ve adam konunun içinde yok sana birşey yazmamış etmemiş. Yaran var gocunuyorsun. İnan adamın umrunda değilsin muhatabı değilsin git dengimiz gelsin. Sana 3 gömlek fazla geliriz.
tmmdır

texasrony

Yasaklı
63 de salya sümük ağlayan adam 4 klan eibo ya saldırınca tek başına 3 4 köy alınca player oldu :)
Ayrıca 4 klan eibo ya saldırmadık. Eibo bizim 3 katımızdı dünya başında. Ben hepinizin içindeydim. Savaş istatistikleri duruyordur muhtemelen forumda. Sizden en az 15-20 köy aldım :D Beceriksizliğini yalanlarınla süsleyip kendini avutma be kardeşim :D