Pıtır vs Dude

sersereM

Kılıç Ustası
Bak hala yaşanan olayları hiç yaşanmamış gibi lanse etmeye çalışıyorsun . Çok basit.

1.si sana saygısız demedim kim yaptıysa o alınsın üstüne ve yapan da belli.
2.si ne atar yapmış ne gider demişsin allahtan forumda 2 sayfa 3 sayfa öncesinin mesajları duruyor.

Burada 1 rapor üzerinden ileri geri konuşuldu geldim cevap verdim. O cevabıma karşı saygısızca konuşulmaya devam ettirdiler yine cevabımı verdim. Yine devam ettirene yine karşılık veririm. Susmamı bekliyorsanız gelir toplarsınız silersiniz çeker giderim. Ama iftira atarak adam karalayarak konuşulursa bende her zaman cevabımı veririm, çöp kovası resmi atmış arkadaş çocuk gibi :)) tepkimiz bunlara. Saygılı olun gelin güle güle eğlenerek konuşalım bir yandan savaşalım. Hepsi bu kadar basit.
Yahu necromanze sizi tebrik bile etmiş adam gibi geriye dönük bak siz de beğenmişsiniz hatta. Bahsettiğin raporda da kilit atılmış heralde onu koymuşlar en büyük kamileri bu heralde demiş adam bunda da bişey yok. Sonra kendiniz köy alınca başlamışsınız yükselmeye :) hakkınızdır tabi oyunun ve özellikle forumun doğası bu. Ben de diyorm ki belli olmaz hani oyun bu, klanlar tarihi git-geller ile dolu. Yani senin burda yaptığın muhabbetlerle arkadaki 4-5 sayfalık mevzunun hiç alakası yok. Gereksiz yere köy alınca yükselmişsiniz. Ha hakkınızdır sıkıntı yok herkes aynı şeyi yapıyor orası ayrı.

iNTyCoM*

Mızrakçı
Yahu necromanze sizi tebrik bile etmiş adam gibi geriye dönük bak siz de beğenmişsiniz hatta. Bahsettiğin raporda da kilit atılmış heralde onu koymuşlar en büyük kamileri bu heralde demiş adam bunda da bişey yok. Sonra kendiniz köy alınca başlamışsınız yükselmeye :) hakkınızdır tabi oyunun ve özellikle forumun doğası bu. Ben de diyorm ki belli olmaz hani oyun bu, klanlar tarihi git-geller ile dolu. Yani senin burda yaptığın muhabbetlerle arkadaki 4-5 sayfalık mevzunun hiç alakası yok. Gereksiz yere köy alınca yükselmişsiniz. Ha hakkınızdır sıkıntı yok herkes aynı şeyi yapıyor orası ayrı.
Kanka zaten burda ayrılıyoruz. Biz bu oyunu illa kazanıcaz diye oynamıyoruz. Arkadaşlarımız için oynuyoruz. Dostluğumuzun muhabbeti daim olsun diye oynuyoruz. O sebeple yapılan, bize göre saygısızlıkta tepki biraz fazla oluyo. He sen sürekli deklare ediyosun, bu oyunun kimyası falan bianda değişir gibisinden de. Bizim öyle büyük iddaalarımız, gayretlerimiz zaten yok. Giderse gidebilir sorun değil :). Zevkimizi alalım, gerekeni yapalım, o bize yeticektir.
Teşekkür ederim sana da seviyeli mesajların için.

esmer.aY**

Mızrakçı
Nerede yükselmişiz ? Kilit atılan rapor koymuşsunuz bende kesim yapılıp 0 lanan hesapları koymuşum. Neye yükselmişiz ?

sersereM

Kılıç Ustası
Kanka zaten burda ayrılıyoruz. Biz bu oyunu illa kazanıcaz diye oynamıyoruz. Arkadaşlarımız için oynuyoruz. Dostluğumuzun muhabbeti daim olsun diye oynuyoruz. O sebeple yapılan, bize göre saygısızlıkta tepki biraz fazla oluyo. He sen sürekli deklare ediyosun, bu oyunun kimyası falan bianda değişir gibisinden de. Bizim öyle büyük iddaalarımız, gayretlerimiz zaten yok. Giderse gidebilir sorun değil :). Zevkimizi alalım, gerekeni yapalım, o bize yeticektir.
Teşekkür ederim sana da seviyeli mesajların için.
Aynı şekilde benim için de geçerli dostum biz de sohbetimiz olanlarla beraber olmak için burdayız.
Köy aldıktan sonra yükselme olduğunu düşündüğüm için oyun bu git-geller ile dolu yazdım.
Yoksa herhangi bir iddiam yok.
Açıkçası oyunun başında da dehset klanının dude klanından daha baskın olacağını düşünmüştüm ama tam tersi oldu.
Neyse ortam az da olsa yumuşadığına göre herkese iyi oyunlar diyelim.

esmer.aY**

Mızrakçı
Aynı şekilde benim için de geçerli dostum biz de sohbetimiz olanlarla beraber olmak için burdayız.
Köy aldıktan sonra yükselme olduğunu düşündüğüm için oyun bu git-geller ile dolu yazdım.
Yoksa herhangi bir iddiam yok.
Açıkçası oyunun başında da dehset klanının dude klanından daha baskın olacağını düşünmüştüm ama tam tersi oldu.
Neyse ortam az da olsa yumuşadığına göre herkese iyi oyunlar diyelim.
Bizimde öyle iddiamız yok reis eğlenmeye geldik . İyi oyunlar diliyorum, elinize sağlık :)

Larkblue26

Milis
Pıtırın harıtası türkiye gibi düşmanlarla cevrili yinede iyi gidiyolar inanıyorum ki hırslanacaklar o haritadan pıtır muhakak cıkacak tek cephede olsaydı ne dudesı kalırdı nede maşaları

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Pıtırın harıtası türkiye gibi düşmanlarla cevrili yinede iyi gidiyolar inanıyorum ki hırslanacaklar o haritadan pıtır muhakak cıkacak tek cephede olsaydı ne dudesı kalırdı nede maşaları

Diplomasi bu oyunun bi parçası :) Pıtır opunda emeği geçenlerin eline sağlık.

Morted

Kılıç Ustası
Etrafımız farklı klanlarla düşmanla çevrili bir nedeni olmalıydı ;
antipatik bir klanmıydık
diplomatımız mı antipatik üstün körü cümleler kurdu bunu hep sorguladık.
Başkanımız bütün klanlarla düzgün konuştum kendimi ifade ettim ama kimse beni dinlemedi çoğu konuşmama izim vermedi dedi inanmadık.
Taki diplomasi görüşmelerini yayınlayana kadar.