Oyunun Açığını Bulup Kullanmak Ne Derece Sorunlar Yaratır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AvB.

Hafif Atlı
Şaka bir yana destek sistemine bildirdiğin iyi olmuş. Genelde kendi menfaatine kullanır insanlar. Bu nedenle teşekkürler

DeletedUser58115

Ziyaretçi
VII. Hatalar

Oyun hatalarından faydalanmak kurallara aykırıdır. Kullanan oyuncular cezalandırılır. Önemli bir hata bulduğunuzda, oyuncu olarak hatayı rapor etmek görevinizdir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir keresinde speed de oyun açan modlarımız premium kasmayı aktif unutmuş :D 2 günde 3k ya yakın pre kasmıştım :D Sonraki gün 0 la uyanmıştım. Hüzün.

Ortalama Biri

Misyoner
Yasin bana da söylemişti bende kasmıştım sonra pufff :D :D Lem Yasin :D

Birde bir keresinde açık bulmuştum. Destek sisteminden forum hesabımı açarsanız söylerim diye koz olarak kullanmıştım yememiştir :D ahahshaha ne kadar pislikmişim öyle :D Hani büyük bir açık değildi ama yine de kötüye kullanmışım hoş olmamış :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yasin bana da söylemişti bende kasmıştım sonra pufff :D :D Lem Yasin :D

Birde bir keresinde açık bulmuştum. Destek sisteminden forum hesabımı açarsanız söylerim diye koz olarak kullanmıştım yememiştir :D ahahshaha ne kadar pislikmişim öyle :D Hani büyük bir açık değildi ama yine de kötüye kullanmışım hoş olmamış :D

O pre kastığımız speed aklıma geldi :(

Yine de oyunun yaptığı hatadan dolayı selim kod isimli arkadaşımın yaptığı kurnazlığı anlatıyorum :D

Arkadaşımın 3k presi vardı, speedle 2k kasmıştı... Modlar 5k prenin hepsini geri almıştı bir yanlışlık ötürü. Selimciğin 3k presi aktarılabilir değildi birkaç ay beklemesi gerekiyordu. Sonra modlar aldıkları hatalı preyi geri aktarılabilir halde vermişti :p

Sonra o hesapta 20k pre varken global yemiştin dimi knk @sessizask*

Durum
Konu yanıtlara kapalı.