Oyunu oynama nedenimiz

egehema.

Okçu
Anti'nin hızlı hesap silişi oyunu sıkıcı hale getirdi, MyrmidoN içinde sıkıntı oldu.Açıkası doğru düzgün zevk alamadım.Anti ile savaş ilk haftalar güzeldi ama hiç op yemedik, şimdi zevk almaya çalışıyorum ama yok karantina olayı olmasa hayatta oynamam. Sıkıcı bir dünya oldu.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ege nasıl op yiyecek önümüze attığın klanlardan savunmadan udw ye sıra mı gelir Allah aşkına siz hiç mi diplomasinize haritaniza bakmiyorsunuz ?

PacmanBegins

Yasaklı
Classic severin içine de edildi, gerçi bunu tahmin etmiştim c12nin kazanının olduğunu düşünmüyorum ama kaybeden oyuncu çok fazla
Söylediklerine katılıyorum ve klanlar oyunu ile ilgili herşeyi siliyorum daha önce ara vermiştim ama bu sefer dönmem büyük ihtimalle
Tüm oyun hayatım boyunca tanıdığım sohbet ettiğim güldüğüm ve hüzünlerini sevinçlerini paylaştığım oyuncuları saygı ile selamlıyorum
Beni kandırıp evlendirmeyen klan yönetecilerinin de Allah belasını versin :)
İMZA : Kalan (nickimi değiştirdim)
bu world 26 puana çekemedik seni sus ve oyna ile kusura bakma reyiz :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
İnanamıyorum gerçekten bunca konuşmadan sonra olanlara. Birkaç gün önce hesap sildim ve dünyayı takip etmedim son günlerde bugün yazılara baktım da klan üye limiti 75 olan bir dünyada 14-16 klan olan bir ekip düşünün üstüne birde müttefik olduğu klan var. Üstüne yanı başında ki kıtada bulunan bir başka klan ile dünya sonuna kadar gizli diplomasi yapmış. Şimdi yetmezmiş gibi üst kıtada hesap sil yapan klanın ekiplerini kendi klanına çekiyor. Ben kuzeydoğudaki ekiplerin yöneticisi olsam direk hesap silerim bırakın adamlar kazansın gerçekten. Yukardan çektiği oyuncular ile 17 klan olunmuş ve klanlar öyle 15-20 kişi değil çoğu 55-60 sınırı üstünde. Eşkiya 3-4 klan olsa Hücum 7-8 klan olsa nereden baksan 30 klan oluyor.

İstiyorlar :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Askerden geldikten sonra oynayacağım ilk dünyada bu şekil işler olacağını bilseydim köylerde ki cobanlardan jandarma teşkilatında selam verdiğim tüm rütbeli ve askerleri yani nefes alan her insanı oyuna davet ederdim. Gerçi köydeki çobana kadar aramışlardır bunlar :) kuzenim "udw 14 klan" derken boş yapiyordunuz. Adamlar şimdi 30 klan müttefikler dahil helal olsun ne güzel dünya kapanışı.

Ben oyuna başladığımda klan limiti yoktu kıtalar yoktu ama 1 tane 300 kişilik klan vardı gerisi 50-100 kişi kapışırdi. İsteyene web arşivden as koyayım :) Oyunu öyle insanlarla oynayıp sevince. Bu işleri yapanları bir türlü hoş göremiyorum.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Arkadaşlar önceki gece bağlantı paylaşımından bir ceza yedim daha önce c10 u da beraber kapadığımız yeğenim ile aynı apartmanda yaşamaktayız tam olarak neyi ihlal ettiğimizi anlamasam da modlarla bir husumetim olmadığına göre mutlaka bir kural ihlali vardır ve haklı bir cezadır yazıyı bunun için
yazmıyorum
Hem benden çok daha genç olan yeğenimin oyuna devam etmesini istediğim için hemde oyundan eskisi kadar zevk alamadığımdan dolayı oyun hayatımı sonlandırmaya karar vermiş bulunuyorum genel forumdan da bunu sizlere duyurarak geri dönüşümün önünü kesmiş olmak istiyorum

Yazıyı yazma amacım teşekkür etmek ,2002 den beri oynadığım oyunun ilk yarısından çok fazla kişi kalmasa da devam eden 2. yarıdan oyundan zevk almamda emeği olan klanlar ve oyuncular mevcut

Öncelikle en çok keyif aldığım w11 den Sıkıntı klanı ekibine
Daha sonradan aralarına katıldığım oyuncusu olarak adlandırılmaktan gurur duyduğum tüm Pusula ekibine
Bir dünyadan fazla beraber oynadığım Barzo ve Udw klanlarına ,aralarında kısa sürede bulunsam Galaksi ve Narcos ekiplerine oyunda geçirdiğim vakitlerde oyundan keyif almamı sağladıkları için teşekkür etmek istiyorum

Son olarak da oyunda kırdığım üzdüğüm kişiler mutlaka olmuştur onlara da şunu söylemek istiyorum sizleri kırıp üzdüysem haketmişsinizdir

54'e gel :rolleyes:

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Şimdi herkes haklı
Herkes haz edemediği klanlar var kapışmk istediği herhangi bir klanda toplanmış ve herkes o klanla savaşa gelmiş bu durum güzel değil
Ama gel gelelim işin aslına Udw anti ile kapışti bitirdi Tebrikler onlarda başta eskiye aaa lock klanlarini bünyesine alarak antiyi bitirdi normal şartlarda anti yeri güzeldi oyun başında anti ile Udw kapistginda hücum anti savaşı olsa belki anti alırdi ama herkes haritada sıkıştı kaldı ...

Anti ve MyDanZ klanlari tum dünya onlara karşı durdu ve bittiler sonuç iktibari ile ..

Şimdi asıl mesele burda kim kimle Savaşarak zevk alacak ..
Bu oyunda dünya sonuna kadar iki büyük klan kapışmasına sahne olacak ama bu bile zevk vermiçek bir kaç opta dünya sonlanacak gel bu oyunda ne anladin :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
ben yabancı dünyalara açılmayı düşünüyorum ilerisi için :) gelmeyin o taraflara böyle kalabalık gelecekseniz oynayan yok zaten o kadar oyuncu girse bir klan haritada toplayacak adam kalmaz fdhj diplomasi olayından sıkıldım gir 10-20 kişi vur çık dünyası arayacağım bundan sonra

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
.net harici çok sarmıyor baya sakin diğerleri :d yunanlar boştu da müt olan rusları ikna edemedik :d
asya tarafından co player lazım sanki geceleri uyumak istiyorum arada fsdfgj tr de uk da falan neyse de .nette sıkıntı sfdgfhgj

Despi*

Casus
asya tarafından co player lazım sanki geceleri uyumak istiyorum arada fsdfgj tr de uk da falan neyse de .nette sıkıntı sfdgfhgj
4 kişi bir hesapta oynuyor terbiyesizler :d
ben bir sonraki klasiğe adamların 4 5 katı hesapla girmeyi düşünüyorum
biz de yine herkes kendi hesabına bakar hiç değilse toplam oyuncu sayımız denk olur :d