Oyunda olsa hepimiz insanız

LaFleur01.

Yasaklı
Değerli world 64 oyuncuları şu saatten sonra ayakta kalan klanların oyuncuları kimse bir birine laf atmasın alay etmesin (köy isimleri vb.) herkes oyunculuğunu göstersin eğlenelim savaşalım bana katılanlar like lasın klanların yöneticileri bu konulara ağırlık versin herkes kendi oyuncusu hata yaptığında ( kardeşim köy isimlerini gördüm düşmanda olsa karşımızdakiler insan diyebilsin) Saygılar.
Dünya dışındaki adamlar cevaplamasın piliz tenk yu

Değerli world 64 oyuncuları şu saatten sonra ayakta kalan klanların oyuncuları kimse bir birine laf atmasın alay etmesin (köy isimleri vb.) herkes oyunculuğunu göstersin eğlenelim savaşalım bana katılanlar like lasın klanların yöneticileri bu konulara ağırlık versin herkes kendi oyuncusu hata yaptığında ( kardeşim köy isimlerini gördüm düşmanda olsa karşımızdakiler insan diyebilsin) Saygılar.
Dünya dışındaki adamlar cevaplamasın piliz tenk yu
Bunun disinda davranan klanlarmi varmis ben farketmedim kufur veya hakaret olmadigi surece karsidaki insan olsada olmasada oyun mizahi yapan yapsin bence :)

Bizim insanimizda sikinti yok :) sizin insanizi tanimam bisey diyemem efendi olsunlar diyosan tabi uyar orasini ben bilmem.

LaFleur01.

Yasaklı
bakın burda bile alaycı bir konuşma var senin insanın benim insanım diye birşey yok, ben orda bizim insanımız derken genel olarak oyuncularımızdan bahsettim sizin klanıda bizim klanıda cümleye aldım. neyse ben efendiliğimi bozmayacağım. siz hala ne demek istediğimi anlamamışsınız sayın mandıra filozofu

Ben sizin ne demek istedinizi cok iyi anliyorumda dünya acilali bilmem kac ay olmus o kadar saygisizlik yapilirken kimsenin sesi solugu cikmadi simdide rakip olarak surtusme var burdan kimse saygisizlikda yapmiyor simdi niye üslüp mevzusuna döndü o zamanlar neredeydiniz benim ne demek istedigimi cok iyi anladinizi dusunuyorum cok sayin rakibimiz .

LaFleur01.

Yasaklı
Ben sizin ne demek istedinizi cok iyi anliyorumda dünya acilali bilmem kac ay olmus o kadar saygisizlik yapilirken kimsenin sesi solugu cikmadi simdide rakip olarak surtusme var burdan kimse saygisizlikda yapmiyor simdi niye üslüp mevzusuna döndü o zamanlar neredeydiniz benim ne demek istedigimi cok iyi anladinizi dusunuyorum cok sayin rakibimiz .
sayın hocam ben geçmiş geçmişte kaldı bundan sonra arkadaşça oynayalım diyorum o öyle dedi bu böyle dedi diyerek sonuca varamayız