Oyunda Olsa, İnsan Karakterini Yansıtır.

AvB.

Hafif Atlı
Tarafsız bir göz olarak savunmacı arkadaşı samimi bulmuyorum. Ya kaybettiği insan kendisine yakın değil ya da kaybettiği bir yakını yok.

Eğer ilk söylediğimse, hayatını kaybetmiş bir insanı bu oyuna alet etmek karaktersizlik örneğidir. Her ne olursa olsun samimiyetsiz bir durum.

İkincisiyse şayet, bir oyun için böyle bir yalan uydurmak yine karaktersizlik örneğidir.

Bir yakınını kaybettiğinde oyunu ikinci plana atamıyorsan kusura bakmada bu oyunda amacım kalıcı olmak değil köy değil cart curt hikaye bunlar mavel okuma. Başsağlığını birkaç gün geç kutla atan vefat etmiş senin köyüne kim saldırıyor kim operasyon yapıyor bunların önemi yok.

ZOOM

Baltacı
Tarafsız bir göz olarak savunmacı arkadaşı samimi bulmuyorum. Ya kaybettiği insan kendisine yakın değil ya da kaybettiği bir yakını yok.

Eğer ilk söylediğimse, hayatını kaybetmiş bir insanı bu oyuna alet etmek karaktersizlik örneğidir. Her ne olursa olsun samimiyetsiz bir durum.

İkincisiyse şayet, bir oyun için böyle bir yalan uydurmak yine karaktersizlik örneğidir.

Bir yakınını kaybettiğinde oyunu ikinci plana atamıyorsan kusura bakmada bu oyunda amacım kalıcı olmak değil köy değil cart curt hikaye bunlar mavel okuma. Başsağlığını birkaç gün geç kutla atan vefat etmiş senin köyüne kim saldırıyor kim operasyon yapıyor bunların önemi yok.
altına imzamı atarım saygılar..

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Dikkatcim herkes senin gibi olamıyo işte her yerde kendi karakterini ortaya koyma ortada senlik bişe yok git başka yerde havla neyse konuya gelirsek arkadaşın anneannesinin vefatından sonra anneside duruma üzüldü kötüleşti hesap bende bakıcı istediğiniz kadar karaktersiz diyebilirsiniz o sizin düşünceniz çokda önemli değil zaten neyse Ben blow köyüde ben aldım zaten yine olsa yine alırım ne yapıcaktım aa adam yanımızda köy aldı bırakıyım desteklesinler diye mi beklicektim boş konuşmayın neyse dahada fazla konuşmaya gerek yok zaten buraya pek yamzıyom zoru olan oyundan yazar cevabını veririm burası dikkat gibi işsiz kaynıyo zaten benim o kadar boş vaktim yok

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Dikkatcim herkes senin gibi olamıyo işte her yerde kendi karakterini ortaya koyma ortada senlik bişe yok git başka yerde havla neyse konuya gelirsek arkadaşın anneannesinin vefatından sonra anneside duruma üzüldü kötüleşti hesap bende bakıcı istediğiniz kadar karaktersiz diyebilirsiniz o sizin düşünceniz çokda önemli değil zaten neyse Ben blow köyüde ben aldım zaten yine olsa yine alırım ne yapıcaktım aa adam yanımızda köy aldı bırakıyım desteklesinler diye mi beklicektim boş konuşmayın neyse dahada fazla konuşmaya gerek yok zaten buraya pek yamzıyom zoru olan oyundan yazar cevabını veririm burası dikkat gibi işsiz kaynıyo zaten benim o kadar boş vaktim yok

Dostum. O zaman Arkadaşın hiç demiyecekti Arkadaşlar Cenazem var oyuna bakamıyorum diye. O zaman sen alacaktın hesabı bakacaktın. Bizde saldırı ve misleri iptal etmiyecektik.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ben SAB klanındaydım 38.dünya da şuan dünyayı bıraktım..özür dilerim bırakmadım klandan atıldım şimdi de sebebini şu şekilde açıklayayım :)

Bundan 1 ay öncesinde Lord Kill bi gün içinde 60 köyden 23 köye düştü baya bi kesim yaptı ama çok köy kaybetti..O dönemde TUFAN (şuan PTS) benim köylerime her gün 2k fake gönderiyordu benimde vize haftam olduğu için sürekli girip etiket yapamıyorumdum..40 köyüm vardı tam olarak bende Lord Kill'e ben oyunla ilgilenemiyorum vize haftam aynı zaman da part-time çalışıyorum büyük ihtimal bırakıcam uzun zamandır fakeleniyorum son günlerde yavaş yavaş kamilerde gelmeye başladı artık misleyecekler haberiniz olsun onlardan önce toplayın köylerimi dedim ve şöyle bi cevap aldım : onlar aldıktan sonra arkasına mis takar alırız klanda sav sıkıntısı var şuan savunamayız dedi sonrasında bu konu tekrar konuşulduğunda dursun şimdilik dursun dedi kendisi bana..2 gün sonrasında bi oyuna gireyim dedim sonra gözetleme kulesini kontrol edeyim dedim bi baktım 13 köyüme misli saldırı geliyor..Ertesi gün ki sınavıma çalışmak yerine oturdum misleri ve kamileri tek tek ayıkladım 13 köyüm içinde ayrı ayrı postlar tuttum bunlar kamiler bunlar misyonerler diye ve bu postları hem klan forumuna attım hemde yakınımdaki arkadaşlarıma ulaştırdım özel mesajlarla..Sonra ben bu başlıkları açtıktan hemen sonra hiç unutmam Lord Kill ve Mozilla09'dan mesaj geldi ''sen ne biçim adamsın,sen adam mısın,sen oyuncu musun'' falan filan türlü türlü hakaretler edildi sonrasında da klandan ihraç edildim..Halbuki klan forumuna yazdığım yazı şudur : bu yazıyı biraz geç yazdığım için özür dilerim fakat dün gece ve bu sabah vizelerim sebebi ile oyuna bakamadım arkadaşlar daha hiç köy kaybetmedim ama şuan 13 köyüme mis geliyor (en yakını 8 saat ve benim köylerim klanın ortasında :D ) istediğiniz arkasına mis takıp alın istediğinize mis arası yapın sonraya bırakın demiştim ertesi gün ki sınavıma çalışmak yerine o gece benim için çok önemli olan 1 saatimi bunlara ayırdım sonrasında ''sen adam değilsin'' denip klandan atılma tepkisini almak beni üzmüştü açıkçası :) SAB klanından atıldım peşine SAB'ın başka bi klanından davet geldi bu da ayrı gülünç bi olay birbirlerinden haberleri yoktu sanırım :D İçlerinde sevdiğim gerçekten emek veren arkadaşlar var onlara saygım sonsuz özürlerimi de iletmiştim fakat benim defalarca vize haftam ilgilenemiyorum dediğim adam köylere mis çıkılınca niye şimdi söylüyosun fasa fiso demesi resmen komedi ben seni uyarmışım şimdi burda kim haklı ? Kendisine de söylediğim gibi bana oyunculuk dersi vermesin lütfen benim 5 köyüm vardı onun 1 köyü vardı ben classic oynamak için 38'i bıraktım 3 ay sonra geri geldim kendisini 50 köyü vardı benim 5 köyüm vardı 1 ay geçti kendisi 60 köydü ben 40 köydüm sıralamada 50 basamaklık bi fark vardı aramızda keşke hiç bırakmasaydım da bu dünyayı ona oyunculuğun farklı farklı klanları gezip köylerine 30ar k savunma desteği alarak olmadığı gösterseydim..Kendisi yine sıralamaya çıkmış helal olsun beni klandan atıp topladı tabi başkalarını da toplamıştır köylerini de ŞAMAN'a destekletti tabi takibini yapıyorum :) Mozilla için diceğim şey de bana hakaret eden adamın bu duruma düşmesi de tebessüm ettirdi işte ilahi adalet diyesim geldi cenazesi varmış başı sağolsun fakat vizem var falan filan saldırmayalım ertesi günü köy alayım sonra tüh hesap bakıcıdaydı bak sen Allah'ın işine burda senin hiçbir dikkatsizliğin yok tabi hatan yok değil mi hata benim gibi sınavına çalışanlarda :)

Neyse umarım dünyadaki bütün oyuncular hesap sil yaparda dünyayı LordKill&Mozilla09 klanı kapatır diye duacıyım yoksa çok hırs yapıp diğer oyuncuları tehdit edebilirler tıpkı benim tehdit edildiğim gibi :D 38'de ki herkese iyi oyunlar dilerim. :)

DeletedUser57859

Ziyaretçi
cryborn boş konuşup laf kalabalığı yapma arkadaşlarının köylerini toplayıp yok yetişmiştim falan filan bahaneler bulup laf ebeliği yapma lafta herkes oyuncu zaten destek alıyo dediğin adam sınırda tek oynuyo adı üstünde klan savaşları kendi kendine mi tüm köyleri korucaktı oyunun amacını öğrenin sonra konuşun git kendini başka dünyada kanıtla boş laf yapmayla oyuncu olunmuyo koçum ağlayana emzik w40 da oraya geç sen

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ahahahahaha gülünç adamsın vesselaaam :) bi tane arkadaşım oyunu bıraktı onu topladım onun dışında kaç kişi benim arkadaşımdı klanda sanki..eğer sen 2 ay dünyaya girmeyen adama 1 arkadaşını toplayınca seni geçicek fark atabiliyosan o adam boş konuşmuyordur ki arkadaşımın 7 köyü vardı 5 tanesi barbardı hepsinin puanı 1-2k falandı onları da ben geliştirdim yani 1k'lık 5 köy 2 tanede 5k'lık köy seni yakalamama pardon geçmeme sebeb oluyorsa bunda hatayı sizde aramak lazım :) dünyayı sonradan bıraktım çünkü sınır çok uzak kalmıştı ve tapınaklo dünyadı hiç uğraşmak istemedim biraz farmville oynadım 3-5 kami attım sonra salladım vize haftamı es geçicek kadar değerli bi dünya değildi ki kimseye de kendimi kanıtlama gereği duymuyorum yakın arkadaşlarımla girer oynarım özellikle classiclerde try hardız onun dışındaki worldler zaman geçsin 3-5 kesim yapalım classic çıkınca gideriz düşüncesi ile girilmiş dünyalardır :) sizlere bi lafım yok burda zaten lafımın kime olduğu belli.

DeletedUser64537

Ziyaretçi
W38 aynı survivor gibi . Herkes birbirinin kuyusunu kazma peşinde kulisler felan :)) ixirlegendde acun ılıcalı

DeletedUser64614

Ziyaretçi
Herkes birşeyler demiş herkes fikirlerini söylemiş sıkıntı yok ne dediğinizin o günlerde yaşadığımı ben biliyorum. Forumu da ilk kez o zaman kullandım zaten o da bana iletilen bir mesaj vardı böyle böyle diyorlar git açıklamanı yap istersen dediler bende müsait bi zamanımda açıklamamı yaptım.Evet anneannem vefat etti bi kaç gün sonra annem rahatsızlandı hastahaneye kaldırıldı falan filan yaşadıklarımı ben biliyorum kimseye inandırmak gibi bir durumum da yoktu zaten. PTS klanına o zaman ki hassasiyeti için tekrar teşekkür ediyorum köyü benim hesaptan aldıkları içinde üzgünüm. W38 de tüm klanlara da başarılar diliyorum adil bir savaş olsun kendinize iyi bakın :)