Oyunda Olsa, İnsan Karakterini Yansıtır.

Kurosaki Ichigo xy Nis 06, 18:02
başın sagolsun dostum ,
saldırı cıkılırsa haberim olsun ona göre birşeyler yaparız

MoZiLLa09 Nis 06, 18:19
tesekkurler dostum allah razi olsun

MoZiLLa09 Nis 10, 21:31
hocam eyvallah mesajin icinde centilmenlik icinde o aralar kafa biraz daginikti malum yeni yeni toparliyorum... bi kac arkadas fake cikmisti mesaji ilettim hallettim gir ciklik bi durum olmadi eyvallah hersey icin sagolasin. fakeler gelince malum girdim oyuna girmisken de bi adam akilli tesekkur edeyim dedim sagolasin...

Kurosaki Ichigo xy Nis 11, 07:11
rica ederim hocam , oyunu boşver kafayı toparlamaya bak , yardımcı olabileceğim birşey olursa yazman yeterli

MoZiLLa09 Nis 11, 10:16
yok hocam eyvallah daha ne yapasın... pts klanı olarak elindenn geleni yaptınız sağolun var olum... ben oyuna döndüğümde haber ederim size de yakınımda ki arkadaşlara falan bildirirsiniz bende 1 hafta boyunca saldırmam arkadaşlara...

Kurosaki Ichigo xy Nis 11, 12:51
tamamdır , kolay gelsin sana , dikkat et kendine

MoZiLLa09 Nis 11, 13:04
eyvallah hocam sağolasın iyi oyunlar...

DeletedUser64614

Ziyaretçi
Anlaşılan yargısız infaz söz konusu... Ben pts klanına zaten gerekli teşekkürümü ettim saldırmayacağım açıklamasını yaptıktan sonra oyuna da bakmayı bıraktım haliyle taki sis op yapana kadar. 10 Köyüme mis atacak kadar onlar karaktersiz ise ben etiket yapıp mislerimin olduğu yere sav kaydırın düzenleyin diye bakıcılık attığım için karaktersiz oluyorsam olsun sıkıntı yok. Size gelen saldırı tarafımdan çıkılmadı gün içinde 5-6 saat bakıcılıktaydı hesap.Dibimde köy düşünce de benden mislemişler köyü almışlar zaten ben olsam durduk yere pts klanının tüm dikkatini üstümde niye toplayayım... 2 köy kaybetmemek için ne yalan söyleyecek bir insanım ne de sözümün arkasında durmayacak bir insanım... Bu benim ilk ve son world um zaman geçirmek için katıldığım world de dünya kapatmak gibi bi amacım yok dünya kapatmak için karaktersizlik yapacak halim de yok. Pazartesi gecesi vefat eden salı günü defnedilen benim anneannem yaşadıklarımı ben biliyorum sıkıntı yok. Girin alın köyleri ben bu oyunda köy sevdalısı biri değilim olsaydım şu an 100 den fazla köyüm olurdu sadece zaman geçirmek için geldiğim oyunda karaktersizlikle suçlanıyorum hemde elimde olmayan sebeplerden dolayı yargısız infaz yapılıyor güzel helaliniz var teşekkürler pts klanı...

ZOOM

Baltacı
Anlaşılan yargısız infaz söz konusu... Ben pts klanına zaten gerekli teşekkürümü ettim saldırmayacağım açıklamasını yaptıktan sonra oyuna da bakmayı bıraktım haliyle taki sis op yapana kadar. 10 Köyüme mis atacak kadar onlar karaktersiz ise ben etiket yapıp mislerimin olduğu yere sav kaydırın düzenleyin diye bakıcılık attığım için karaktersiz oluyorsam olsun sıkıntı yok. Size gelen saldırı tarafımdan çıkılmadı gün içinde 5-6 saat bakıcılıktaydı hesap.Dibimde köy düşünce de benden mislemişler köyü almışlar zaten ben olsam durduk yere pts klanının tüm dikkatini üstümde niye toplayayım... 2 köy kaybetmemek için ne yalan söyleyecek bir insanım ne de sözümün arkasında durmayacak bir insanım... Bu benim ilk ve son world um zaman geçirmek için katıldığım world de dünya kapatmak gibi bi amacım yok dünya kapatmak için karaktersizlik yapacak halim de yok. Pazartesi gecesi vefat eden salı günü defnedilen benim anneannem yaşadıklarımı ben biliyorum sıkıntı yok. Girin alın köyleri ben bu oyunda köy sevdalısı biri değilim olsaydım şu an 100 den fazla köyüm olurdu sadece zaman geçirmek için geldiğim oyunda karaktersizlikle suçlanıyorum hemde elimde olmayan sebeplerden dolayı yargısız infaz yapılıyor güzel helaliniz var teşekkürler pts klanı...

öncelikle başın sağolsun d,yeliim hocam da kusura bakma şimdi şöle bir durum söz konusu profilinde cenaze yazmadan önce sınavlarım dolayısı ile diye başlayan bir yazı vardı biz opa cıkacagımız zaman fake atmaya başladıgında cenaze yazısını gördük dedik ki saldırı cıkımayalım etmeyelim fakelenecek köylerden isimlerini kaldıracaktık. sonra netkolike msj attın cenazem var diye;

şimdi soru bir cenazen varsa oyunda senin ne işin var annanen için gelen taziyeleri kabul edersin onun için dua edersin oyun 2. planda hatta 3,4,5 olmalı bundan kaynaklı biz açıkçası inandırıcı bulmadık birde bunun üzerine düşen bir köyü de geri almaya calışıyorsan ki biz senin bakıcıda oldugunu bilemeyiz hesabın hali ile saldıralım dedik. karaktersizler vs gibi ithamları kendine aynen iade ediyorum iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser63084

Ziyaretçi

Hocam Öncelikle Tekrar Başın Sağolsun Fakat ben sana direk yazdım konuyla ilgili öyle bir durumun varsa git PTS klanlarından 1 mis dahi çıkılmayacak çıkılsa bile alınan köy geri verilecek diye. Senin suçun var yok birşey diyemem ama Bakıcı attığın arkadaşı bu konuda uyarmalıydın. O adamda bu durumu biliyordu. Biz seni müttefik olarak gördük 2 hafta boyunca seninlede konuştuğumuz gibi fakat anlayışla karşılarsın ki böyle bir olay olunca ister istemez akıllarsa soru işaretleri oluşuyor..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sen herşeyini düşünüyor hatta ben sana saldırı çıktığımda bile bana furkanın mesajını iletebiliyorsan bakıcı attığın adamada bigi vericeksen böyle böyle bir durum var diye. Ağzından bi söz çıkmış mı çıkmış o zaman tatava yapmıycaksın burada bu şekilde bi yakınını mı kaybettin ? başın sağolsun. o zaman direk diğer 12 spartalı arkadaşından birine vericeksin bakıcıya hesabı profiline böyle birşeyi belirtip duygu sömürüsü yapmıycaksın.

myw**

Dük
başın sağolsun da insan neden özel hayatındaki bir şeyi profillere dökerki ben bu olayı hiç anlamıyorum başkası senin adına bişi yaparsa olabilirde sen kendi kendine böyle yapınca samimi olmuyor bu işler olaylarda ciddileştiği zamanda zaten kimse olayın köyünde olmuyor istesede 1milyon köyü oluyor buda ayrı mesela aslında benim burda dikkatimi çeken olay hasan sen bu dünyada oynuyomusun :)

Hayır yani millet saldırınca benim mesajımı iletip saldırıları nasıl durdurabiliyorsan bakıcı verdiğindede arkadaşını bilgilendir bu kadarmı dar düşünce yapın var , köy felan umrumda değil belirteyim istersen 100 tane al sıkıntı yok önemli olan burda haksız oldugun zaman bile millete karaktersiz felan diyerek çirkinleşmen

Hasan boşta duruyordu transfer ettim :D

DeletedUser64614

Ziyaretçi
Zoom pamukkale üniversitesinde okuyorum sınavlarım cumartesiden bitmişti. Ki ben vizelerim var yazısını dikkat çekmek için yazmıştım kendime ve köylerime güveniyordum azıcık bana da op yapılsın istemiştim ama haliyle müneccim şeyi yemedim geleceği göremezdim... Ayrıca zoom ben zaten oyunda değildim 2-3 gün sadece telefondan mesajları okuyup cevapladım sağolsunlar mesaj atanlar yine de oldu iki klandan da... Siz bana op yaparken 10-11 köyüme gelirken hesabı ilk kez bakıcılığa verme durumunda kaldım yoksa yine vermezdim dururdu... Red Hair Shanks ben sana haklı değilsin demiyorum ya da laf söylemiyorum zaten harbi harbi kabulumdur pts klanı 1 hafta saldırmadı bakıcılık atarkende gerek benim uyarmayı uunutmuş olmam gerekse arkadaşın hatası böyle bir soruna yol açtı. Benim karaktersiz dediğim insan açık net orta da the dark direk karakter deyince aynı uslupla cevap verdim...

ZOOM

Baltacı
Zoom pamukkale üniversitesinde okuyorum sınavlarım cumartesiden bitmişti. Ki ben vizelerim var yazısını dikkat çekmek için yazmıştım kendime ve köylerime güveniyordum azıcık bana da op yapılsın istemiştim ama haliyle müneccim şeyi yemedim geleceği göremezdim... Ayrıca zoom ben zaten oyunda değildim 2-3 gün sadece telefondan mesajları okuyup cevapladım sağolsunlar mesaj atanlar yine de oldu iki klandan da... Siz bana op yaparken 10-11 köyüme gelirken hesabı ilk kez bakıcılığa verme durumunda kaldım yoksa yine vermezdim dururdu... Red Hair Shanks ben sana haklı değilsin demiyorum ya da laf söylemiyorum zaten harbi harbi kabulumdur pts klanı 1 hafta saldırmadı bakıcılık atarkende gerek benim uyarmayı uunutmuş olmam gerekse arkadaşın hatası böyle bir soruna yol açtı. Benim karaktersiz dediğim insan açık net orta da the dark direk karakter deyince aynı uslupla cevap verdim...

şu yazdığın şeyi tarafsız olan arkadaşlara bırakıyorum böle bir mantık ben görmedm duymadım bilmiyorum gerçeten

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Mozilla kardeşim kendi tezini çürütmüşsün son yazdığın post ile :) başın sağolasun bu arada tekrar.

**BayRam**

Ağır Atlı
Senin sorumsuzluğun seni masum kılmaz,yakınlarından biri vefat etmiş başın sağolsun.Ama şu vaziyette oyunu düşünmen bile trajikomik,beni yanlış anlama benim yakınımda dostum-akrabam biri vefat etse bu oyun geri getirmicek.:/.Aldığın köyü geri ver olayda kapansın.Senin de karakterin gitmesin bir köy uğruna.

DeletedUser63532

Ziyaretçi
The Dark* şimdi bazı cenazeler vardır ne kadar yakında olsa katılmak zorundasındır ama o kişi için oyunu 2.,3.,4. planlara atmazsın belki öyle bir durumdur.

**BayRam**

Ağır Atlı
Hocam anneannesi vefat etmiş arkadaşın,hani dediğiniz gibi olsa eyvallah,fakat çok ilginç ben annemin yanında olurdum,oyunun sonu yok o açıdan,amacı her türlü maddi manevi destek açıdan annesinin yanında olmasıdır.Ama buraya yazdıklarımızı okicak vaziyette kendisi.Cevap vermese köyü bırakırım deseydi ben furkana kızardım bu konuda.Köyü versin olayda kapansın.Uzatılıcak mesele değil.

DeletedUser63532

Ziyaretçi
ya benim olayla alakam yok sen tarafsız birisi yorum yapsın demişsin o yuzden yazdım. Bence bir köyü bu kadar dert etmeyin çok köy var oyunda sonuc olarak :)

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Ne kadar boş muhabbetler. Cenazesi olan adamın burada açıklama peşinde koşması biraz tuhaf. Oyun yahu bu ne zaman reel dünyadan önemli oldu bura.