Oyunda Kasma Problemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Freaky

Casus
Bir süredir mobilde problem olmasada PC'de tarayıcıda kasmalar meydana geliyor.
Süre beklerken özellikle birden saniyeleri kendi atıyor bir kaç arkadaşımda da bu problemler mevcutmuş.
Özellikle Operasyonlarda çok problem yaşıyoruz bu süreç daha ne kadar süre böyle devam edecek bilgi alabilir miyiz ?

@Strafe

Tibelda

Emekli Görevli
Şuan kullandığım tarayıcıda 10'dan fazla sekme açık olmasına rağmen bahsettiğiniz sorun yaşanmamaktadır. Saldırı gönder ekranını da takip ettim ve aynı şekilde sorun göremedim. Kullandığınız tarayıcı ayarları, eklentileri, çerezleri vb. durumlar söz konusu olabilir. Bunlarla ilgili çözüm sağlamayı denediniz mi ?

Freaky

Casus
Şuan kullandığım tarayıcıda 10'dan fazla sekme açık olmasına rağmen bahsettiğiniz sorun yaşanmamaktadır. Saldırı gönder ekranını da takip ettim ve aynı şekilde sorun göremedim. Kullandığınız tarayıcı ayarları, eklentileri, çerezleri vb. durumlar söz konusu olabilir. Bunlarla ilgili çözüm sağlamayı denediniz mi ?

Birçok sekme açsamda sekmelerde kasma yaşamıyorum ama oyunda yaşıyorum bu sadece benlik olsa ayarlar,eklentilerimle ilgili bir problem olduğunu düşünürdüm ama dediğim gibi sorduğum herkeste bu problem mevcut

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bir süredir mobilde problem olmasada PC'de tarayıcıda kasmalar meydana geliyor.
Süre beklerken özellikle birden saniyeleri kendi atıyor bir kaç arkadaşımda da bu problemler mevcutmuş.
Özellikle Operasyonlarda çok problem yaşıyoruz bu süreç daha ne kadar süre böyle devam edecek bilgi alabilir miyiz ?

@Strafe
Oyun içi sohbet penceresi açık ise kapatıp tekrar denermisiniz ?
Söylenilen çözüm adımını uyguladığında sorun çözülecektir :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Benim oyunda kasıyor değişen bir şey yok bilgisayarımla bir çok oyunu aynı anda açıp oynarken bu oyunu oynarken kasıyor :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.