Oyunda anlık takılmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser46014
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
saldırı atıcam normalde bir sorun yok tıklıyorum giriyor hemen. hiç gecikme olmuyor. Ama öyle bir an denk geliyorki 2-3 saniye cevap vermiyor site. Benimde kami pert oldu atamadım misin önüne. Şİmdi dersiniz internetiniz problemlidir. Bence tamamen yalan sistemde böyle bir saçmalık var ve eminim ki o da sırf bot engelleme amaçlıdır.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Gerçekten internet ile alakalı.Bende bu sorunları yaşıyordum fakat abonesi olduğum firmayı değiştirdiğimde hiç böyle bir sorun yaşamadım.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İnternet ile alakası yok oyunda son 2 haftadır bir sıkıntı var sitede ile bağlantı kopuyor.

Ortalama Biri

Misyoner
Bende de sıkıntı var. Kamiyi atıyorum gösterdiği saniyenin 2-3 saniye önüne düşüyor. Belki de oynamayı unutmuşumdur, bilemedim.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
aynı şey az önce banada oldu 2-3 saniye önce attı. sonra bir kami daha atacak üzereyken güncelleme zımbırtısı çıktı verdi. Süre kaçtı. Arkadaş ayar ettiniz ya yeter. Şu güncellemeleri gece yapsanız ölürsünüz herhalde

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ben attığım anda giriyor hiç saniye problemi yok.Kullandığınız tarayıcı güncel mi? Eğer güncelse bir hız testi yapıp pinginizi ölçtürmenizi tavsiye ederim.

Ortalama Biri

Misyoner
aynı şey az önce banada oldu 2-3 saniye önce attı. sonra bir kami daha atacak üzereyken güncelleme zımbırtısı çıktı verdi. Süre kaçtı. Arkadaş ayar ettiniz ya yeter. Şu güncellemeleri gece yapsanız ölürsünüz herhalde

Şirket mesai saatleri içinde yapılmasını istiyor.
Yani öyle istiyordur bence. Çünkü dünya açarken öyle bir istekleri vardı biz de görmek istiyoruz açılışı kaçıramayız havasındalardı :p

Not: Storm gelip şu yazıyı ciddiye alıp sorun olursa vs diye şirketi savunan ciddi cevap vermezsin umarım.

Ortalama Biri

Misyoner
Ben attığım anda giriyor hiç saniye problemi yok.Kullandığınız tarayıcı güncel mi? Eğer güncelse bir hız testi yapıp pinginizi ölçtürmenizi tavsiye ederim.

Geç giriyor değil. Erken giriyor. Yani normalden hızlı gidiyor saniyeler.
Ya da bilim-kurgu filmlerindeki gibi yaşıyoruz hayatı, 2-3 saniye önden gidiyoruz :p

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Geç giriyor değil. Erken giriyor. Yani normalden hızlı gidiyor saniyeler.
Ya da bilim-kurgu filmlerindeki gibi yaşıyoruz hayatı, 2-3 saniye önden gidiyoruz :p

İşte önce girmesi tarayıcı ile alakalı bir durum.Opera'da bir hız sunucusunda oynamıştım ve 2-3 saniye erken giriyordu.Chrome'a geçtiğimde sorun düzelmişti.Tarayıcı güncel olmayabilir veya Opera vs. kullanıyor olabilirsiniz.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
İşte önce girmesi tarayıcı ile alakalı bir durum.Opera'da bir hız sunucusunda oynamıştım ve 2-3 saniye erken giriyordu.Chrome'a geçtiğimde sorun düzelmişti.Tarayıcı güncel olmayabilir veya Opera vs. kullanıyor olabilirsiniz.
Birader sen niye herşeye ezbere yorum yapıyorsun? Ben firefox kullanıyorum mesela. İnternet olarakda üniversitenin fiber interneti var. bayağıda bir hızlı yani. Trollük yapacak yer bulamadın mı git başka yere salça olsana. Küfür mü edelim illa.

Ortalama Biri

Misyoner
Birader sen niye herşeye ezbere yorum yapıyorsun? Ben firefox kullanıyorum mesela. İnternet olarakda üniversitenin fiber interneti var. bayağıda bir hızlı yani. Trollük yapacak yer bulamadın mı git başka yere salça olsana. Küfür mü edelim illa.

O zaman bilgisayarlarımızda sorun var bence. Yenisini almamız lazım :p

DeletedUser65123

Ziyaretçi

Bu arkadaşın biraderi kimse cevap versin.Ayrıca bir zahmet nasıl saygılı konuşulacağını,tanımadığı insanlara nasıl hitap edeceğini,küfür etmenin ancak onu küçük düşüreceğini de öğretsin.

Şu tip canlılarla aynı ortamda bulunduğum için kendimden utanıyorum.Üstüne birde diyalog içerisinde bulunmaya çalışmak gerçekten çok saçma.Siz siz olun diyalogda bulunmayın.Mümkünse ölü taklidi yapın,ağlar ağlar gider.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Bu arkadaşın biraderi kimse cevap versin.Ayrıca bir zahmet nasıl saygılı konuşulacağını,tanımadığı insanlara nasıl hitap edeceğini,küfür etmenin ancak onu küçük düşüreceğini de öğretsin.

Şu tip canlılarla aynı ortamda bulunduğum için kendimden utanıyorum.Üstüne birde diyalog içerisinde bulunmaya çalışmak gerçekten çok saçma.Siz siz olun diyalogda bulunmayın.Mümkünse ölü taklidi yapın,ağlar ağlar gider.

Utanıyorsan ne işin var burada git başka yere. Açtığım konuyu baltalayıp durma.

DeletedUser65298

Ziyaretçi

İlginç bir toplum teorisi :D

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Sorununuz internet hızınızdan, kullandığınız tarayıcınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Oyunu oynarken arka planda download & upload yapmadığınızdan emin olunuz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.