OYUNCU PROFİLİ

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ZeRo54

Yasaklı
hocam boyutu el ile küçültürsen kalite de sorun yaşamazsın. Oyuna direkt olarak yüklediğinde kalitede düşme oluyor,fotoğraf boyutunu düşürürken program kullanmanı
Hocam öneriniz ve verdiniz bilgi için teşekür ederim.Bir görseli hazılarken 4 proğramdan geçirdiğim oluyor istediğim gibi olsun die.Daha detaylı veya bununla ilgili proğramlar varsa dilerim .

1137A3B2-1D72-4A9D-B230-50D26ABCB1D4.jpeg

Boyutlandırmak içim kullandım proğramlar var tabikide.Görselin 270x180 veya 400@400 deyilde
1240/1240 ve ya göresil boyutunu hiç küçültmeden profile koyabilmek.

Y A M A T O

Okçu
söylediğin tarzda boyutu profilde açman imkansız. Hem profilde güzel durmaz hem de oyunun bunca yıllık olayını aşmış olursun. Dediğim tarzda bir çok programlar var netten bulabilirsin :)

UNCHARTED

Dük
Kalite olayına katılıyorum fakat profilde kocaman resimde olsun istemem şahsen fakat herkes istediği gibi koyabilirsin :)

ZeRo54

Yasaklı
söylediğin tarzda boyutu profilde açman imkansız. Hem profilde güzel durmaz hem de oyunun bunca yıllık olayını aşmış olursun. Dediğim tarzda bir çok programlar var netten bulabilirsin :)
Benimkiler dedğim gibi öneri.ben isterim profilimde büyük görsel olması formdaki gibi kaliteli ve büyük.Bemimde zevk aldığım bölüm budur oyında :):)

UNCHARTED

Dük
Forum imzalarına yapardık böyle değişik değişik şeyler onları kaldırdılar çok üzülmüştüm

ZeRo54

Yasaklı
Forum imzalarına yapardık böyle değişik değişik şeyler onları kaldırdılar çok üzülmüştüm
Onu hatırlamıhorm ben çok eski oyuncuyum bırakmıştım şimdi 71 tekrar başladım.hocaö yaptığımız görsellerin kalitesini az çok fark etmişsinizdir.emek be zaman isteyen şeyler.

FARAZA

Markiz
Onu hatırlamıhorm ben çok eski oyuncuyum bırakmıştım şimdi 71 tekrar başladım.hocaö yaptığımız görsellerin kalitesini az çok fark etmişsinizdir.emek be zaman isteyen şeyler.
Çok eski oyuncu olduğunu çok zikredenler genelde max 6 aylık çıkıyor.çok zikretmemeye çalış bence :)

ZeRo54

Yasaklı
Çok eski oyuncu olduğunu çok zikredenler genelde max 6 aylık çıkıyor.çok zikretmemeye çalış bence :)
Klanlar bilinmisşniz ozamandan bilirim bu oyunu kapatılıp org oldu :) :) oyuna baya ara verdimi yeni geri döndümü söyledim sanırım :) biraz daha dikkatli okursunuz :):)

RBarut33

Yasaklı
@Sauron.* Dostum oyun tarafındada aynı şey geçerli sana çözümünü sundum. İnatla yapmak istemiyorsun. Oyunda da aynısı geçerli burada aynısı geçerli. Öneri platformu olduğunu kendin söyledin bende önerinin gereksiz olduğunu çözümünü sana ve yetkililere basitçe yazarak fikrimi söyledim. Sen inat ediyorsun. Bilmediğini kabul etmiyorsun. Ben kalitenin düştüğünü görmüyorum. Sen uygun olanı yapmıyorsun o kadar. @Stratejist- Ayrıca laga luga yapan sensin. ,forum kurallarını öğrenip konuşmayı öğren. Burada her öneri topluca istenirse oluyor. Sadece isteyenler yazsın diye bir kaide yok. Ben yardım ettim yapması gerekeni anlattım. Çocuk kavga çıkarmaya çalışıyor belli ki bu yüzden tersleyip duruyor. Beceremeyeceğini söylüyorsan. "Abi ben beceremedim. benim için sen yapar mısın?" diye kibarca iste ben yapayım. Yoksa bilen birine söyle o yapsın. Oyun senden Logo yükleme boyutu istemiş. @Dilek Sigarası Daha güzelini söylemiş sizlere. benim dediğimi zaten söylemişsin. Bunlar bilmedikleri için beceremiyorlar. Önerileride uygulayacaklarını zannetmiyorum. Boş laf gerekenleri söyledim artık bu konuya dönmeyi düşünmüyorum.

RBarut33

Yasaklı
Şunuda eklemeliyim belki yardımcı olur deneyipde konuşuyorum.

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2022-12-09 021135.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 021135.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 17

RBarut33

Yasaklı
Şimdi oradan biri çıkıp da bu bilgisayar görünümü falan deyip sallamasyon bir şeyler yazar o nedenle bu da mobil sürüm olarak göndereyim

Eklentiler

• Screenshot_20221209-021520_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20221209-021520_Tribal wars.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 5

ZeRo54

Yasaklı
@Sauron.* Dostum oyun tarafındada aynı şey geçerli sana çözümünü sundum. İnatla yapmak istemiyorsun. Oyunda da aynısı geçerli burada aynısı geçerli. Öneri platformu olduğunu kendin söyledin bende önerinin gereksiz olduğunu çözümünü sana ve yetkililere basitçe yazarak fikrimi söyledim. Sen inat ediyorsun. Bilmediğini kabul etmiyorsun. Ben kalitenin düştüğünü görmüyorum. Sen uygun olanı yapmıyorsun o kadar. @Stratejist- Ayrıca laga luga yapan sensin. ,forum kurallarını öğrenip konuşmayı öğren. Burada her öneri topluca istenirse oluyor. Sadece isteyenler yazsın diye bir kaide yok. Ben yardım ettim yapması gerekeni anlattım. Çocuk kavga çıkarmaya çalışıyor belli ki bu yüzden tersleyip duruyor. Beceremeyeceğini söylüyorsan. "Abi ben beceremedim. benim için sen yapar mısın?" diye kibarca iste ben yapayım. Yoksa bilen birine söyle o yapsın. Oyun senden Logo yükleme boyutu istemiş. @Dilek Sigarası Daha güzelini söylemiş sizlere. benim dediğimi zaten söylemişsin. Bunlar bilmedikleri için beceremiyorlar. Önerileride uygulayacaklarını zannetmiyorum. Boş laf gerekenleri söyledim artık bu konuya dönmeyi düşünmüyorum.
Sorsan kaç proğram kulanıyorsun die resmi çekip atıyorum dicek.Emin ol yaptımız görsellerin kalitesine ulaşamicak seviyedesin.Kamerandan çekip attığın görselle kalite yakalanmıuor burda loğoyu oluşturduğundaki kalitede atmakla ilgili.konuşuluyor. @Dilek Sigarası mesaj atıp özellikle proğram sunup kendimde 4 proğramda çalıştım.kulandım 6 7proğramı söylemiyorum bile.görseli sıkılaştırdın zaman da normalde de kalitesi düşüyor çözümütlük çok düşük net.veya sen kalitenin pixselşn hdr 1080hd ne oldu galan bilmiyorsun.

RBarut33

Yasaklı
@ZeRo54 Sorsan kaç proğram kulanıyorsun die resmi çekip atıyorum dicek.Emin ol yaptımız görsellerin kalitesine ulaşamicak seviyedesin.Kamerandan çekip attığın görselle kalite yakalanmıuor burda loğoyu oluşturduğundaki kalitede atmakla ilgili.konuşuluyor. @Dilek Sigarası mesaj atıp özellikle proğram sunup kendimde 4 proğramda çalıştım.kulandım 6 7proğramı söylemiyorum bile.görseli sıkılaştırdın zaman da normalde de kalitesi düşüyor çözümütlük çok düşük net.veya sen kalitenin pixselşn hdr
eğer 1080 kalite olsaydu sonuna HD eklemezdin. tekrar söylüyorum ana artık. 1080 çözünürlüktür. hd ise kalitedir. 180pHD fotografını ayarla kaliteli görünür diiyorum. Ayrıca benim birtek bunu attığımı neye dayanarak söylüyorsun bundan önce logolarıda sen uyurken yükledim. her birini değiştirdim. sana yanıt verdim. bunu beğendim bu şekilde kalmasını istiyorum. Profil fotografıma karışamazsın. Ne istersem onu ekleyebilirim. istersem en kötü görüntüde bir fotograf bile tercih edebilirim senin kalitesiz fotografların gibi. Ben sana yardım etmeye çalıştıkça sen laf sokuyorsun. Kaç yaşında adamsın. Saygısızlık yapıyorsun. Ayrıca ben bilgisayardan yaparken sen kendin telefonda yapmaya çalışıyorsun. Sanarsın bir sen kaliteli yapabiliyorsun.

ZeRo54

Yasaklı
eğer 1080 kalite olsaydu sonuna HD eklemezdin. tekrar söylüyorum ana artık. 1080 çözünürlüktür. hd ise kalitedir. 180pHD fotografını ayarla kaliteli görünür diiyorum. Ayrıca benim birtek bunu attığımı neye dayanarak söylüyorsun bundan önce logolarıda sen uyurken yükledim. her birini değiştirdim. sana yanıt verdim. bunu beğendim bu şekilde kalmasını istiyorum. Profil fotografıma karışamazsın. Ne istersem onu ekleyebilirim. istersem en kötü görüntüde bir fotograf bile tercih edebilirim senin kalitesiz fotografların gibi. Ben sana yardım etmeye çalıştıkça sen laf sokuyorsun. Kaç yaşında adamsın. Saygısızlık yapıyorsun. Ayrıca ben bilgisayardan yaparken sen kendin telefonda yapmaya çalışıyorsun. Sanarsın bir sen kaliteli yapabiliyorsun.
Senin profil resmin beni zaten ilgilendirmiyor hocam bu kadar çokbiliyorsanız bilgşnizi gösterirsiniz.Tekrar ediyorum konu açarakende de söyledim tekrar okursanız anlaşılır sanırım benim söyledim şey 270x180 boyut çok küçük bir boyut göresellerin kendine ait oldugu boyutlar la atılmasını kalitesinin sıkıştırmadan dolayı bozuldunu söylüyorum.BENİM YAPTIĞIM İŞLERİN KALİTELİ veya kalitesiz olduna sen karar veremezsin.Sen yapta loğo veya görsel görelim kişi bazlı oyuncuların karakterlerime göre. Bilmeden yapışan işleri küçümsemek çok basit burdan klavye başına geçip yazmakta.Sen beni seviyemde biri deyilsin.Sen git yaşıntaşarınla sohbet et.Eleştirin ilk başta eleştiri deyil karlındaki insanı küçümseyerekti.Bu tarz eleştiriye vericem tek cevap karşımdaki gibi vermektir.

Herkez yaptığı işler ilgilensin

Bu oyun şan şöhret gösteriş.Oyunuysa
Profilde o şekilde gösterişli olmalı.

ZeRo54

Yasaklı
@RBarut33

Şunuda söylim benim telefondan veya tabletten yaptığım görselleri sen pc den bilenyqpamazsın belliki. @Stratejist- telefondan yaptığım işleri iyi bilir.

Kulandığım farklı 15 proğramda her hangi bir pro hesapta açılı deyildir.

ZeRo54

Yasaklı
Sen yazdıklarını okumadın galiba. 180x120 adamların maximum istediği çözünürlük kalitesi sen oraya 270x180 yazmışsın. Sen burada çözünürlüğü değil kaliteyi eleştirdin kötüledin. Bende ilk başta dediğim gibi. İkisi aynı şey değildir. Çözünürlük ayrı şey kalite ayrışey 1080 nin hdsi var 180ninde hdsi var. Bir grafik uzmanına git sana her çözünürlüğün hdsini çıkaracaktır. Sen burada çözünürlüğü yüksek olanların sadece kaliteli olduğunu savunuyorsun. bizse sana fotografı nasıl düzgün bir şekilde yapabileceğini anlatıyoruz. Çünkü öneride kaliteden bahsediyorsun sadece. kalite tutuyor ama çözünürlük hazırladığın fotografta tutmuyor çünkü 180x120 olarak küçültülünce kalitesi düşüyor. yukardada yine okumadın hiç bir zamanda okumadan yanıt veriyorsun. KÜÇÜLTME DEĞİL BOZULMASININ NEDENİ SIKIŞTIRMA YAPIYOR OLMASI. fazla gelenyerler bozuk görünüyor ve anlaşılıyor ne taraftan düzeltilmesi gerektiğini.
İyi oku 270x180 boyutundan bahsettim bu boyuttqn yüksek oldu zaman sıkılaştırmadan dolayı kalitenin bozulduğundan

ZeRo54

Yasaklı
Sen yazdıklarını okumadın galiba. 180x120 adamların maximum istediği çözünürlük kalitesi sen oraya 270x180 yazmışsın. Sen burada çözünürlüğü değil kaliteyi eleştirdin kötüledin. Bende ilk başta dediğim gibi. İkisi aynı şey değildir. Çözünürlük ayrı şey kalite ayrışey 1080 nin hdsi var 180ninde hdsi var. Bir grafik uzmanına git sana her çözünürlüğün hdsini çıkaracaktır. Sen burada çözünürlüğü yüksek olanların sadece kaliteli olduğunu savunuyorsun. bizse sana fotografı nasıl düzgün bir şekilde yapabileceğini anlatıyoruz. Çünkü öneride kaliteden bahsediyorsun sadece. kalite tutuyor ama çözünürlük hazırladığın fotografta tutmuyor çünkü 180x120 olarak küçültülünce kalitesi düşüyor. yukardada yine okumadın hiç bir zamanda okumadan yanıt veriyorsun. KÜÇÜLTME DEĞİL BOZULMASININ NEDENİ SIKIŞTIRMA YAPIYOR OLMASI. fazla gelenyerler bozuk görünüyor ve anlaşılıyor ne taraftan düzeltilmesi gerektiğini.
Boyuttan dolayı kalitenin düştünden. Atıyorum 670x500 boyutundaki görseli aynı boyuttq atmak isterim.bu sıkılaştırıldı zaman görselin kalitesi düşüyor.Veya oyınun istedi boyutta herhangi bir görsel atsamda aynı kalitede olmuyor.senin anlamadın nokta benim boyutu ekeştirmem boyuta dayalı kalitenin düşmesi.Ben ne anlattımı biliyorum ama senin ne anladıpın umrumda değil.

RBarut33

Yasaklı
yav hehe sen haklısın ben önermiyorum çok gereksiz arkadaş yapamıyor diye tüm yükü sizze kitlemeye çalışıyor millet sizin fotografı depolasın diye yüksek depolama belleği sunucu kiralayacak bolca masrafa sokacak sebebi ne @ZeRo54 öyle istiyor. Bir arkadaş dalga geçerken bana benzerini demişti aynısını bende sana söyleyeceğim. "Bu adamlar senin keyfine para harcarlarsa nasıl kazanç sağlayacaklar?"

ZeRo54

Yasaklı
yav hehe sen haklısın ben önermiyorum çok gereksiz arkadaş yapamıyor diye tüm yükü sizze kitlemeye çalışıyor millet sizin fotografı depolasın diye yüksek depolama belleği sunucu kiralayacak bolca masrafa sokacak sebebi ne @ZeRo54 öyle istiyor. Bir arkadaş dalga geçerken bana benzerini demişti aynısını bende sana söyleyeceğim. "Bu adamlar senin keyfine para harcarlarsa nasıl kazanç sağlayacaklar?"
Burda haklı haksız aramıyoruz.öneri açıp bunu konuşuyoruz bu sana uygundur deyildir.yazıp geöersin birilerini ilna etme çabasısına girmezsin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.