Oyuncu Notları

kulaksız

Mızrakçı
Köy notları gibi oyuncu notları tutabilme, biz klan yöneticileri için işimizi epey kolaylaştıracak bir özellik olur.

Bir çok artısı olacaktır eminim özellikle operasyon vakitleri yöneticiler arasında bilgi akışını kolaylaştırır. (numarası yazılır bir gece acil durumda direkt irtibat kurabiliriz, hangi köylere gideceği not tutulur, askeri durumu belirtilir)

Yönetim olarak da, bölgesel düzenleme de, oyuncu hakkında bilgi (pre kasıyor, pasif), sınırdaki düşman oyuncuların durumu gibi bir çok bilgi akışını sağlayabiliriz.

Oyuncu bazında da kullanım alanı geniş bir özellik olacaktır.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Modların diyeceğini şöyleyeyim sülale klanı girmezseniz tek klan olarak herkesi takip edebilirsin vesaire diyecekler haklılar:)
Sana kasıtlı bir şey değil:)

Tibelda

Emekli Görevli
Bence güzel bir öneri sadece klan içi değil klan dışı oyuncular ile ilgili notlar alıp daha sonraki veriler ile kıyaslama yapmak ve tabi bunu klan üyeleri ile paylaşmak güzel olabilir.

kulaksız

Mızrakçı
Modların diyeceğini şöyleyeyim sülale klanı girmezseniz tek klan olarak herkesi takip edebilirsin vesaire diyecekler haklılar:)
Sana kasıtlı bir şey değil:)
Sülale klanları için söylemedim genel olarak oyuncular içinde kullanışlı bir özellik olacaktır. Sınırda arkadaş grubumuz ile savaşırken köy notları tutuyoruz raporlar koyuyoruz. Oyunun ileri seviyelerinde köy sayımız artınca bu notlar çok kalabalık oluyor, oyuncu üzerine bırakacağımız notlar ile daha kolay takip edebiliriz. Karşıdaki oyuncu hakkında bilgiler koyabiliriz, Herkesin telefonu olmuyor wp grubu kullanmayı sevmiyor bazıları, sınırdaki arkadaşların telefonları profilde olursa acil bir durumda arayabiliriz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sülale klanları için söylemedim genel olarak oyuncular içinde kullanışlı bir özellik olacaktır. Sınırda arkadaş grubumuz ile savaşırken köy notları tutuyoruz raporlar koyuyoruz. Oyunun ileri seviyelerinde köy sayımız artınca bu notlar çok kalabalık oluyor, oyuncu üzerine bırakacağımız notlar ile daha kolay takip edebiliriz. Karşıdaki oyuncu hakkında bilgiler koyabiliriz, Herkesin telefonu olmuyor wp grubu kullanmayı sevmiyor bazıları, sınırdaki arkadaşların telefonları profilde olursa acil bir durumda arayabiliriz.
Güzel bir öneri ona bir şey demedim ama en çok onların işlerine yarıyor diye dedim ustam:)

Ah şu ön yargilar. :rolleyes:
Fikrimi söyledim sadece:)

YALNIZBARON

Yasaklı
Yanlış anlamıyorsam not defterinin paylaşımı yapılsın istiyor arkadaş.

Bence gayet güzel +1

Op planlıyoruz adama hemen link paylaş gibi paylaşırız girer bakar sayfa sayfa.

Absürt şeyler de yazarız diye bence yönetime kapalı olsun not defterimizi okuyamasınlar :D