Oyuncu köyleri için kolay yağma

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunun ilk başlarında 26 puanlık köylere 33 hafif atarak içindeki tüm hamı alıyoruz bu hepinizin bilgisi dahilinde. daha sonraki yağmalar için yağma asistanındaki C seçeneğine benzer bir uygulama koyabilir miyiz?

köylerini yağma köyü haline getirdiğimiz oyuncular için raporlara bir sekme daha koyalım istiyorum (C tuşu gibi). bu öneride tek dikkat edilmesi gereken şey yağmaladıktan sonra geride kalan hammaddeler için kaç hafif yollayacağımızı bize bu sekmenin-seçeneğin-tuşun sunması, tabiri caizse bizim için kaç hafif atacağımızı hesaplaması.

her gün geri kalan hamı alması için elle hafif girmekten yoruldum artık, imkanımız varsa ve yöneticilerimiz uygun görürse şirkete böyle bir seçenek sunulması taraftarıyım.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Abi güzel düşünmüşün bence hayata geçirilmeli :)

Bende yağmaladığım 26.puanlı köylere Rapora tıkladığımzda en altta bu köye aynı birliklerle saldır diyerek yapıyorum :)

egElif.

Baltacı
Gayet güzel ve mantıklı bir düşünce. Bence yapılması da zor değil. O kadar kolaylık oldu oyunda artık buna da bir çözüm getirilmesi lazım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi güzel düşünmüşün bence hayata geçirilmeli :)

Bende yağmaladığım 26.puanlı köylere Rapora tıkladığımzda en altta bu köye aynı birliklerle saldır diyerek yapıyorum :)

aynı birliklerle saldır dediğin vakit 500 ham alman gerekirken 50 ham alıyorsan sorun var. ben de bu yüzden böyle bir öneri yaptım.

hatta inaktif oyuncu köylerine yağma asistanı gibi A-B harfleri çıkabilmeli. daha kolay yağma yaparız

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yok abi saatte 1 atıyom hep aynı hamı alıyom :)

egElif.

Baltacı
Senin dediğin ayrı bir olay. Efe'nin dediği daha kapsamlı bir şey. Yani bu sistem geliştirilebilir. O şekilde yağmayı herkes yapıyor zaten =)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ya uğraşılmıycak. Hep kolaya kaçmak niyeki.? Buda oyunculuğun bi parçası işte abi :) Oyuna 2 saatte 1 giren adamda aynı yağmayı stıcak 30 dk da bir girende? Çoğu zaten uğraşmak istemedikleri için oyuncu köylerini yağmalamıyolar. Şahsen benim bile zoruma gidiyo :)

Ama geliştirilebilir bi sistem :) Efe abi boş konuşmaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
La C seçeneği şahmerdan olsun =D duvarı yıkmak için kaç şah gerekiyorsa balta ile atsın =D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Benim anlamadığım bu üyelerimiz neden hep herşey ayağına gelsin istiyor. Eskiden yağma asistanı olmadan yağma yaptığımız günleri hatırlıyorumda herşeyi çok kolaylaştırdılar. Şuan önerileriniz kafadan mantıklı geliyor ama farkında değilsiniz oyunun zevki kaçıyor gittikçe
Yağma asistanını çıkarmışlar işte daha ne istiyorsunuz onla yetinin. Millet artık herşeyi kolayca yapmak istiyor

Yok asistana şah eklensin duvar yıkalım kolayca yok mis eklensin kilitten kurtarabilelim yok moral kalksın dönenbirlirlikler otomatik tekrar yollansın. Depo fullenince dağıtsın. Ha birde herkese özel sanal beyin üretilsin onlar oynasın oyunu.

Eskiden futbol maçını oynayan bizden şimdi menejerlik oyunu oynuyoruz sanki. Haksızsam haksız olduğum yeri söyleyin

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizler büyüdük iş güç sahip olduk evlenicez barklanıcaz =) o zamanlar gençtik lise-üni talebesiydik =) preyle maden kasan adam bu kadar rahatken bizlerde rahatlayalım di mi ama =)

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Guzel oneri olmasi gerek preyle botla kasana ne kadar yakin olabilirsek okadar iyidir.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Bizler büyüdük iş güç sahip olduk evlenicez barklanıcaz =) o zamanlar gençtik lise-üni talebesiydik =) preyle maden kasan adam bu kadar rahatken bizlerde rahatlayalım di mi ama =)

Pre mantığını açıklayayım. Pre piyasasını çıkarmaktaki amaç siz sanırım durumu olmayan para yatıramayanlarada hak tanımak olduğunu sanıyorsunuz ancak öyle değil. Amaç o insanların merak ve istekleri sonucu pre kasma amacıyla ham satıp preyi kullanmak istemelerinden faydalanmak.
Para yatıran adam premium için 20 lira yatırıyorsa şimdi hem ham almak hemde pre için toplamda 100 lira yatıracak bu 80 liralık preyide o para yatıramayanlar kullanmış olacak. Sonuç itbariyle klanlar kazanıcak. Eğer herkes bilinçli olup ham satmazsa ham alanda olmayacaktır. Alanda 12 saat mesafeden alacak 2 3 yerden ondanda birşey olmaz.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Guzel oneri olmasi gerek preyle botla kasana ne kadar yakin olabilirsek okadar iyidir.

Ama abi çok mantıksız bu dedikleriniz.
Neden toplum içindeki bir kişi hastaysa diğerleride hastaya ayak uydursun ki. Hastayı tedavi etmek varken?

Bu gidişle zaten aynı anda saldırı yollama fonksiyonları felan gelecek gerçi Script olarak yapan yok mu oda bilinmez ama yani gidişat belli bu gidişle en fazla 3 Yıl dayanır klanlar sonra 100 kişilik daimi kadroyla devam eder

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Bu botun kesin cozumu bulunmadigi surece herturlu kolaylik saglanmali bence herkeze
madem cozemiyorsun preli bot koysunlar.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Cok film izliyon galiba ?

Abicim ne alaka ya hiç mi ticaret kafası yok düşün biraz anlarsın zaten. İnnogames bu uygulamayı yaptıysa harcama potansiyelini artırmak için yaptı. Gösterilen sebep çok cazip ama. Böyle birşey olmalıydıda. Ama insanlar dozunu kaçırıyor

Bu botun kesin cozumu bulunmadigi surece herturlu kolaylik saglanmali bence herkeze
madem cozemiyorsun preli bot koysunlar.

Aynen onda haklısın. Ben bug işini çok iyi yaparım onu bunu değiştirir allem eder kullem eder bir bug bulurum ama farkettimki önceden klanlarda w4 sıralarında bulduğum 7 tane bugdan yalnızca 1 tanesi çalışıyor şuan ve şuan hiçbir bug bulamadım mükemmel kodlamışlar. Bu uğraşı botlara karşıda yapmaları lazım

DeletedUser

Ziyaretçi
empeat allahın varsa uzak dur şu başlıktan, amacından saptırma konuyu.

DeletedUser

Ziyaretçi
empeat ın yazdıklarını ben yazsam konu dagıtmaktan ban yerım.konumuza dönersek harıtaya asıstana ekle dıye bır secenek koyulabılır böylelıkle oyuncu köylerınıde ekleyebılırız hemde kendı adıma söylıyersem yağmayı yaptıktan sonra harıtayı kontrol ettıgımde yenı olusan barbar köylerını göruyorum ve mudahale edemıyorum tum askerler yağmada oldugu ıcın daha sonrada o köyler unutuluyor ,o köylerede saldırı atmadan asıstana eklemıs oluruz.Yada direk asistan ıcınde ekle dıye bir secenek olur elle istediğimiz koordinatları gırebılırız uygulanabılırlıgı ne kadardır bılmıyorum

BirDost*

Ağır Atlı
efe dediğin sistem getirilirse yani oyuncu köylerinede A B li şablon çıkarma özelliği konulursa o zaman bu feyk atmak amacıylada kullanılabilir. Böyle bir geri dönüşüde olur bunun :)

enine boyuna düşünmek gerek :) bu getirisinide gözden kaçırmamak gerek ve bu öneriyi çok güzel buldum yinede getirisiyle birlite hemde :D

script hazırlamaya uğraşmaktan kurtulmuş oluruz en azından :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
C seçeneği Şah ve Manço. bide D seçeneği buda Efe abinin dediği olursa kral olur :)