oyuncu davet etme

• Konuyu başlatan DeletedUser1294
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1294

Ziyaretçi
oyuncu davet et bölümüne giriyorum bir link çıkıyor, bu link'i arkadaşıma e posta ile mi göndereceğim ? cevaplarsanız sevinirim:confused:

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuncu Davet Et Bölümü Seni Referans Göstererek Kayıt Olacak Kişiye Linki göndermenizle Mevcut Olur Bunun Size Kazancı Bedava Premium İçindir Arkadaşım

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuncu davet et

1000 puana erişen ve sizin referansınızla katılan oyuncu için, 5 günlük Premium hesabı aldın. Kendi kendini ve aynı internet hattını paylaşan kullanıcılar üzerinden ekstra premium puanı kazanmak kesinlikle yasaktir.

bu Şekilde Açıklama Zaten Mevcut Durumdadır Arkadaşım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuncu davet et

1000 puana erişen ve sizin referansınızla katılan oyuncu için, 5 günlük Premium hesabı aldın. Kendi kendini ve aynı internet hattını paylaşan kullanıcılar üzerinden ekstra premium puanı kazanmak kesinlikle yasaktir.

bu Şekilde Açıklama Zaten Mevcut Durumdadır Arkadaşım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet 2 Kez Göndermişim Sistemdeki Kasılmadan Dolayı Sanırım : ))

DeletedUser1294

Ziyaretçi
çıkan link'i 6 arkadaşıma e posta ile yolladım. sanrım link'in sonundaki nuramalar her oyuncu için farklı çıkıyor, arkadaşlarımdan katılan olursa o numaralar referans numaram olduğu için benim haneme yazılacak galiba!

DeletedUser

Ziyaretçi
oyuncu davet et bölümüne giriyorum bir link çıkıyor, bu link'i arkadaşıma e posta ile mi göndereceğim ? cevaplarsanız sevinirim:confused:

ewet o linki arkadaslarına gondericeksin... daha sonra o arkadasın oyuna girdigi anda senin o linki gordugun yerin altında bir puanmetre olusucak... arkadasın 1k olunca sana 5 günlük pre. gelicek....

iyi oyunlar...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.