oyuna irk ozelligi eklensin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

tncdmrl

Acemi
oyun icinde irk ozelligi olusturulsun ve her irkin kendi avantajlari olsun

ornegin;

cuce irki demir de bonus alsin ve balta en guclu savascisi olsun

elf irki odun da bonus alsin ve okcu en guclu savascisi olsun

insan irki kil de bonus alsin ve en guclu savascisi kilic olsun

ornekler cogaltilabilir. oyun icinde etkisi guzel olur bence ama. her irkin kendi bolgesi olabilir.isgal edilen taraf dunyayi kaybeder. bunun yaninda buyuk klan kucuk klan tartismasini bitirir. irk kendi icinde ister catisma yasar ister birlik olur.

bunun yaninda strateji ozellikleri arttirilmali bence. yani oyunda hemen hemen herkesin kendine has bir stratejisi var evet ama secenekler cogalirsa daha eglenceli olur gorusundeyim.

mesela yeni koy feth ettiginde koyu tutmak ya da kendi koyun ile birlestirmek. birlestirme ekstra ciftlik alani ve duvar verebilir gibi.

sovalye gibi asker birlestirme olabilir. 100 kilic birlestirince daha yuksek seviye bir asker elde edebilme mesela.

nasil ki savunma icin arkadasini destekleyebiliyorsun bir saldiri icin ayni sekilde arkadasa saldiri askeri verebilme gibi gibi

ornekler cogaltilabilir. ne kadar cok ozgurluk verilirse kullanabilecegimiz strateji o kadar artar. bu da oyunu daha eglenceli yapar diye dusunuyorum ben.

tncdmrl

Acemi
Reis oyunu baştan yapalım sarar belki

ben 43-44 de oynuyordum neyse geri dondum iste oyun hala ayni oyun ufak tefek degisiklikler var. 63-64 de oynarim daha da devam etmem muhtemelen

yeni dunya kuruyor isen tamamen yeni bir icerik olmali bence icinde. benim gibi sıkılanlar oyunu birakmaz o zaman

baktim oneri kismi var bende onerimi yazdim ya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.