Oyuna girememe

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Liony

Acemi
Uygulamadan oyuna giremiyorum. Asagıdaki resimdeki gibi ekran kalıyor. Tarayıcı kısmında da benzer sorun var. Bugun bazı arkadaşlarımız da aynı sorunları yaşadı. Halen yaşayanlar da mevcit. Destek sistemine de başvurdum henüz çözüm yok. Operasyon sırası böyle hatalar can sıkmakta biran önce düzeltilmesini rica ederim.

Screenshot_20221124-194804_Tribal wars.jpg

Stratejist-

Hafif Atlı
Birkaç gün önce @Faramir 66 en uygulamadan hem tarayıcıdan herşeyi silip 0 ladıgı halde giremedi ve sonra saatler sonra düzeldi.

suanda giremeyen 3 oyuncumuz var

Birde kami opu yediğimiz zamandı. Bu sorunları başka yaşayan var mı ?

ByRevolution

Yasaklı
Aynı durum bende sabahtan beri var.
Arkadaşlarda da var.
Google chrome veya mobil uygulamadan girince bembeyaz ekran çıkıyor. Anabina falan yazıyor ama tıklanmıyor

Sabah çekmiştim:
7XMLjOr.png

Darkbreath

Mızrakçı
Aynı şekil benimde giremiyorum

Eklentiler

• IMG-20221124-WA0083.jpg
    IMG-20221124-WA0083.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 8

Cyroburn*

Ağır Atlı
Bugün sunucularda bir sıkıntı mı var bende oyunda kasma ve bazı sekmelere ulaşamama problemi yaşıyorum. Yöneticiler bir açıklama yapsa şuan aktif savaşan ekipler vardır sonuçta insanlar ne olduğunu bilsin.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Malesef 2 3 gün aralıklarla aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kendi kendine geçmesini bekliyorum. Ne telefondan ne pcden yaklaşık 1 saat boyunca giriş yapamadım. Köyü alıp alamadığımızi arkadaşları arayarak öğreniyorum. Destek sistemi de dünya kupası maçlarına dalmış galiba iyi seyirler. Bir sonraki operasyonda bari bana bilgi versin de ona göre ayar çekelim.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Ya da bir sonraki operasyon saatlerini maçların devre arasına getirelim daha mantıklı gibi duruyor.

Tibelda

Emekli Görevli
Sorun ile ilgili bilgiyi ileteceğim. O sırada uygulama çerezlerini silerek, güncelleme kontrolü yaparak ya da uygulamayı silip tekrar yükleyerek kontrol edebilir misiniz?

TaPeTaS

Casus
bazen bayraklar ve envanterde gözükmüyor bilginiz olsun.

Google girince çerezleri falan temizlesem de fayda etmedi ama zamanla düzeliyor zamanla olur mu bilemem

Real59*

Kılıç Ustası
Uygulamadan oyuna giremiyorum. Asagıdaki resimdeki gibi ekran kalıyor. Tarayıcı kısmında da benzer sorun var. Bugun bazı arkadaşlarımız da aynı sorunları yaşadı. Halen yaşayanlar da mevcit. Destek sistemine de başvurdum henüz çözüm yok. Operasyon sırası böyle hatalar can sıkmakta biran önce düzeltilmesini rica ederim.

37162 adlı eklentiyi görüntüle
Bu sorun bende de var günlerdir

RBarut33

Yasaklı
Bu hata her zaman karşıma geliyor. köy değiştirirken bile beyaz ekranda kaldığı oluyor. bazen yükleme ekranında kalıyor bazen beyaz ekranda. arada haritada şehriniz dışına çıkarttığınızda merkez noktayı, merkez noktaya şehre dön diyince yeşil ekranda kalıyor. hafişf sağ sol yapınca çözülüyor yeşil ekran bende fakat beyaz ekran ve yükleniyorların çözümünü bulamadım ancak kapatıp açıyorum. sunucu değiştiriyorum. öyle düzeliyor. Yada bilmiyorum ben düzeldiğini düşünüyorum. bu hata belki arada oluyordur. web sürümde hiç bir sorunla karşılaşmadım. sadece android uygulama ve web mobil sürümde oluyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.