Oyun Yönetimi Yapısı

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Friks ve @Nixie emekli olmuştur.
Kendilerine reel hayatlarında başarılar diler, göstermiş oldukları çaba ve harcamış oldukları emekleri için teşekkür ederiz.

@Oceanus w20 dünyası Oyun Operatörü olarak atanmıştır.
Kendisine görevinde başarılar diliyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Oceanus emekli olmuştur.
Kendisine vermiş olduğu emekler için teşekkür eder, reel hayatında başarılar dileriz.

@toxi w17 ve w20 dünyası Oyun Operatörü olarak atanmıştır.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@TheyThink w16-w20 Super Oyun Operatörü olarak atanmıştır.

Yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Hod emekli olmuştur.
Kendisine vermiş olduğu emekler için teşekkür eder, reel hayatında başarılar dileriz.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Anios emekli edilmiştir.
Kendisine reel hayatında başarılar diler, göstermiş olduğu çaba ve harcamış olduğu emekleri için teşekkür ederiz.

@Veritas özel hayatının yoğunluğu nedeni ile emekliliğini istemiştir.
Kendisine reel hayatında başarılar diler, göstermiş olduğu çaba ve harcamış olduğu emekleri için teşekkür ederiz.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@GoldBerry w16 ve w19 dünyası Oyun Operatörü olarak atanmıştır.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Deimente vatani görevini bitirerek aramıza dönmüştür. Kendisine görevinde tekrardan başarılar dilerim.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@Nixie w16,w20 ve w22 dünyası Oyun Operatörü olarak atanmıştır.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@GoldBerry Super Oyun Operatörü olarak atanmıştır.

Yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@toxi emekli olmuştur. Kendisine reel hayatında başarılar diler, göstermiş olduğu çaba ve harcamış olduğu emekleri için teşekkür ederiz.

@N2O w19 ve w22 dünyası Oyun Operatörü olarak atanmıştır. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Takımımızda SGO olarak görev yapan @TheyThink ve @GoldBerry görevlerine bundan sonra Oyun Admini olarak devam edeceklerdir. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dilerim.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Uzun süredir bizimle birlikte olan @toxi ve @N2O görevlerine bundan sonra Super Game Operator olarak devam edeceklerdir. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Takımımızda admin olarak görev yapan @GoldBerry görevine bundan sonra Takım Lideri Yardımcısı olarak devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
@FireBreath aramıza Trial Game Operator olarak katılmıştır. Daha önce takımızında yer alan ve özel hayatının yoğunluğu nedeni ile bir süre aramızdan ayrılan @Goliath tekrar eski görevi olan Game Operator olarak aramıza yeniden katılmıştır.

Kendilerine görevlerinde başarılar dilerim.

DeletedUser48250

Ziyaretçi
@toxi emekli olmuştur. Kendisine reel hayatında başarılar diler, göstermiş olduğu çaba ve harcamış olduğu emekleri için teşekkür ederiz.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
@GoldBerry özel hayatının yoğunluğu nedeniyle emekli olmuştur.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
@Bengi aramıza Trial Game Operator olarak katılmıştır.

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.

DeletedUser41269

Ziyaretçi
@N2o emekli olmuştur. Kendisine reel hayatında başarılar diler, göstermiş olduğu çaba ve harcamış olduğu emekleri için teşekkür ederiz.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
@Bengi görevine yeteri kadar vakit ayırmadığı ve görev tanımını yerine getirmediği için takımdan uzaklaştırılmıştır.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Daha önce takımımızda yer alan ve özel hayatının yoğunluğu nedeni ile bir süre aramızdan ayrılan @Nastiez Oyun Admini olarak aramıza yeniden katılmıştır.