Oyun ve Etikler

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
A klanı neden b ve c klanına güveniyor da a klanı b ve c ye yamuk yapmıyor? c ile a bence birleşip b klanına yamuk yapmaları lazım tt2

bence b ve c klanı anlaşıp a ya yamuk yapsınlar huh a yı silincede b ve c kapışsın o kapışma esnasında d klanı gelip b ve c ye dalsın :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Savaş oyunuysa bence alfabedeki 28 harfle ilgili klanlar birbirleri ile savaşmaları lazım. Niye 29 değil. Çünkü O şimdi asker, klan değil. A:DSF:SDF:D: öfffff çok iğrençti. Nefes alamadım. Ortam çok seviyesizleşti bir anda. Üffff daraldım yemin ediyorum :D Üstüne birisi ban atsın lütfen :D

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Bu oyunu w ten beri oynuyorum her geçen gün oyuncu kalitesinin azaldığını gördüm Buna paralel olarakta klan yönetimleride kalitesini kaybetti. Bu durumun doğal bir sonucu olarak bir birini üç köye bir world u kazanmak adına dostum dedikleri kişileri satan çok klan gördüm.

Bu anlattığım olaya benzer bir olayı w26 da bize denediler ))))) ama gülmekten olduk web dan gidislerine

Gucluysen herkes seni sever neden mi tırsttiklari için biraz zayıf duruma düştüğünde yada sana karşı sağlam bir organize gördüklerinde herkes çıkarına bakar adıda klan menfaati olur hehe

Sonuç bu bir savaş oyunu son koy son askere kadar savaş kazanırsan efsane kaybedersen gazoz olup gidersin.hehe

Luciferr

Baltacı
Şimdi 3 klan var diyelim. A B C klanları ve tabi ki 3 Koca başkan

A klanındaki başkan C klanındaki başkana sövse ve bildiği halde kanıtı olmadıgı icin sussa, B klanındaki başkan C klanındaki diğer bir başkana sövse ve C klanındaki başkan B klanından A klanına geçse ve B klanındaki başkan A klanının C klanının Başkanına sövdüğü mesajları C klanının başkanına atsa bu durumda C klanının başkanı ne yaparsa oyunun etik kuralları çerçevesinde hareket yapmış olur ?