Oyun Açıldı/Kapandı Tüm Sorunlar Buraya

'Yardım ve Sorular' forumunda ReaperFather tarafından 30 Mart 2011 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. karamnin koyunu

karamnin koyunu Okçu

Alınan Beğeniler:
    0
    ya aslinda daha buyuk degisiklikler yapilmasi lazim iki tane button eklemek guvenlikleri artirmak felan yeterli degil oyun artik guncelligini yitiriyor piyasalar dolu daha yeni oyunlar ile artik bu tur oyunlar a eskidendi bakanlar simdi artik bunun gbi oyunlar bakmiyorlar eskidi artik zamana ayak uydurmasi lazim klanlarin bizim gibi ler halen takiliyor iste
    eski aliskanlik artik diyelim bu oyun dinazor cagindan kalma bir oyun haline geliyor

2. kocero

kocero Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Abi haklısın tabi ama şunu da unutmayalım,
    Günceller popülerliğini koruduğu kadar
    klasikler de popülerliğini korur

Şuan bu oyun eski ve yeniliğini koruma çabasıyla her haftagüncellenen bir hal içinde

oysaki oyun eski olmasına rağmen halen piyasadaki oyunlarla rekabet edebilir ve piyasadaki online oyunların çoğunda olmayan köklü bi oyun ve çok sayıda aktif kullanıcıya sahip olma özelliğini ön plana çıkartabilir

Bence sorun oyunun grafiklerinin eski kalması
    içeriğinin zayıf olması falan değil, ve grafik iyileştirlmesiyle çözülecek bişey değil

bence sorun aktif oyuncu sayısının oldukça azalması ve çözümü de;
    iyi bi reklam yapılamaması.
    Facebook'da sağda solda reklamlar yapılıp;
    Ve daha önemlisi oyuncu sayısını arttırmayı hedefliyen etkinlikler yapılması

Örneğin ben bi arkadaşımı oyuna başlattım. ooyunda 30k puana geldi. forumda 150post yaptı. moderatörlere başvurduğumda

moderatörler o arkadaşımın forum hesabını ve oyundaki hesabını inceleyip benim multim olmadığına kanaat getirdiği ve aktif olarak oyuna ve foruma aktıldığına kanaat getirdiği takdirde bana 200 pre puan versin

hem fazlasıyla aktif bir forumumuz hem de canlı serverlarımız olur. yeni açılan dünyalarda acaba şu 3 klandan hangisi lider olacak diye düşünmeyiz. birçok iddalı klan ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Ve u bizim eski ve basit grafikelrimiz de 10 yaşındaki çocukarın dikkatini çekmeyeceği için oyuncuların yaş sınırı +16 olarak devam eder. 7-8 yaşındaki çocukların oynadığı facebook oyunlarına dönmez

3. karamnin koyunu

karamnin koyunu Okçu

Alınan Beğeniler:
    0
    aslinda face dedinde ben bu oyuna sanirim face bookta gorup baslamistim evony tribal wars ve war empire felan ama dunya hizi ilk 1 olan dunyada basladimki bu hiz bana cook iyi gelmisti diger oyunlar ile kiyaslanir ise
    face de daha fazla reklam yapilmali sanirim o zamanlar oyuna basliyanlarin haddi hesabi yoktu simdi bakiyorum hep ayni oyuncular

4. twk.

twk. Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaslar profil fotografını hareketli yapmayı bilen var mı ? kod la felan mı oluyor bilen yardımcı olabilir mi lütfenn ??

5. masal-melegi12

masal-melegi12 Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    gif yüklüyorsun.

6. twk.

twk. Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    teşekkür ederim.

7. Erdeme

Erdeme Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna yeni başlayan adamlar iddialı klan kuracaklar hee hee :D Bu youna yeni kimse başlamasın bence :D Biz böyle rahatız. Fazla bile yeni oyuncu başlıyo her w'de.

8. jrfly

jrfly Şövalye

Alınan Beğeniler:
    0
    şu klanlardaki cogu oyuncu ıle o kadar yakınız ki yakında kız alıp vericez o derece :DAS:SA:AS

9. masal-melegi12

masal-melegi12 Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    alıp verenler vardır belkide :D

babalı çocuklu oynayanlar var şimdi ben babama mesaj atıcam
    -baba acil destek lazım mis geliyor süreler xxx
    +tamam evlat karışma bende :D

10. karamnin koyunu

karamnin koyunu Okçu

Alınan Beğeniler:
    0
    benim oynadigim w40 de klan kurucusu ile birincisi evlendiler vegasta klanada dugun resimlerini gondermislerdi o sirada dog bounty hunter amerikada meshur biridir fotograflarda cikmisti bayagi aile gibi olmustuk 4-5 sene dunya kapanali cok oldu halen mail atiyorum arada sirada

11. Ecthelion

Ecthelion Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    :d :D :aSDADA

12. axelans

axelans Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    oyuna girmeye çalışıyorum oyundan uzaklaştırıldınız yazıyor bu neyin nesi yardımcı olurmusunuz acil...

13. Ctnbsr

Ctnbsr Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    1
    resim koyabilir misin ?

14. Venator.

Venator. Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    0
    1nisan hazırlığıdr troll

15. Ctnbsr

Ctnbsr Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    1
    bana pek öyle gelmedi troll

daha çok global ban yediğinde yazar o yazı troll

16. anldndr

anldndr Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    ya ben casual dünyaya giremiyorum. kapandı mı orası ne oldu. ben yaklasın 2 haftadır oyuna bakamıorum. ama casual dunyada hesabım var. gırıs yapmak ıstedıgımde tum dunyalar karsıma cıkıo. secıp gırmem ıcın. ama casual dunya cıkmıo. neden oalrabilir?

17. Ezequiel lavezzi

Ezequiel lavezzi Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    2 hafta oynamazsan dünyadan siliniyorsun köylerin barbara düşüyor. İstatistiklerden dünyaya misafir olarak giriş yaparak kendini aratır ve eski köylerine bakarak durumu teyit edebilirsin.

18. anldndr

anldndr Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Hadi yaaa :/ peki tekrar koylerımı gerı alma sansım var mı? 40 a yakın koyum vardı :(

bu arada tesekkur ederım bılgılendırdıgın ıcın.

19. Duman.

Duman. Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Maalesef, geri almak gibi bir ihtimal bulunmuyor.

20. astigmatt

astigmatt Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar şu misafir9876.... hikayesi ne ? daha önce ben hiç böyle isimler hatırlamıyorum yeni mi çıktı bu misafir olayı , isim alamayacaklar mı ??