Oyun Açıldı/Kapandı Tüm Sorunlar Buraya

'Yardım ve Sorular' forumunda ReaperFather tarafından 30 Mart 2011 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. ReaperFather

ReaperFather Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere Sunucular üzerinde sorun vardır. Bakım yada başka bir nedenden dolayı gidip gelmektedir. Tüm soru ve sorunlarınızı buradan bildiriniz. Mümkün olduğu kadar yanıt vermeye çalışacağım. Diğer tüm soru ve sorunlar silinecektir.

İyi forumlar.

2. 14oguz14

14oguz14 Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    0
    mod kardeş şuan w2 de ziyaret aktifmi, deaktifmi bilgilednirirsen sevinirim..

3. ReaperFather

ReaperFather Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Saldırıların aktif veya deaktikliği hakkında bir bilgim yok. Deneyip öğrenebilirsiniz.

4. 14oguz14

14oguz14 Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    0
    çok yardımcı oldun :D

5. Kral Carpediem

Kral Carpediem Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    0
    w10 tahmini ne zaman açılır?
    w10'u 5 dakikada bir kontrol eden arkadaşlar var...mesela ben :)

bir tarih veriniz,o tarih ve saate kadar kimse giremesin...

6. manisa451907

manisa451907 Hafif Atlı

Alınan Beğeniler:
    4
    Saldırılar aktif ve biz 10.Dünya'ya hala giremiyoruz.
    Giren 3-4 kişi var içeride..
    Onlarda barbarları sömürüyor şuan ve biz hala girmeyi bekliyoruz...

7. ReaperFather

ReaperFather Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    World 10 Konusunda ayrı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ancak en kısa zamanda açılacaktır. Çalışmalar sürüyordur eminim.

8. aliklo

aliklo Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    45
    admin hiçbir işi düzgün yapamıyor ve bunun içinde bir gayret göstermiyorsunuz bizim 60 70 saatten giden ordularımız düşmanı ziyaret edip geri döndü ama adamların saldıkları ordular 1 saat ile 5 saat içinde köy olucak birçok arkadaşım da aynı durumda bu tam bir rezillik bari hazır saldırılar kapalı iken belli bir süre verilir ve ona göre yeniden saldırılar açılır böyle bir rezillik daha önce hiç görmedim...

bana sakın ''bizim elimizde değil diye saçma sapan bir açıklama yapmayın her sorun da aynı cevap''

9. blackjack021

blackjack021 Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    0
    w1ona gırıs ne zaman saglanacak bu calısmalr ne zaman bıtecek uc gunde yenıden oyun yapılır bu nasıl bıtmez vır sorun ya:((((

10. pegasusozer

pegasusozer Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    0
    saldirilar acik arkadaslar ben yardimci olayim

11. Jatco71

Jatco71 Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu site gene gitti bir çare bulun artık..

12. becita

becita Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Klanlar ekibini kınıyorum,başka söze gerek yok...

13. neronx

neronx Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    oyunun acılması biraz daha zaman alacaktır bence innogames firmasında oyun için bir takım olmayısı ve adminlerin konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip olmaması vede dataların olmaması gibi unsurlar mevcut sanırım yıllardır yöneticiliğini yaptıgım klansavaslarıda dahil bilgilerim ve tecrübelerim bunu gösteriyor, boşuna formda vakit öldürmeyin bi cevap alamazsınız.

14. excalibur59

excalibur59 Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Değerli Moderatörümüz,

Sizin göreviniz, böyle bir cevabı vermemeniz için olan bitenler hakkında tam bilgi sahibi olup, oyuncuları aydınlatmaktır. Bu cevabı verdiğiniz zaman diğer oyunculardan bir farkınız olmadığını itiraf etmiş olursunuz. Böyle bir yanıt en hafifinden, o görevde neden hala durduğunuz sorusunu, size sorma hakkını siz cevap verseniz de vermeseniz de biz normal oyunculara fazlasıyla verir.

Yaklaşık 2,5 gündür devam eden böyle bir sorun için bu cevabı vermenizi esefle kınıyorum. Haklı olaraktan da sizden yada bir başka mod yada admin den daha net açıklamalar bekliyoruz.

İşiniz kolaydır demiyorum ama unutulmamalıdır ki yönetim makamı ''şikayet, tahmin ya da bilmiyorum'' deme makamı değildir. Gereğini, gerektiği şekilde yapma makamıdır.

Saygılarımla

15. pokerproeagle05

pokerproeagle05 Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Empatiiii....

16. ReaperFather

ReaperFather Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    0
    Sayın excalibur59 ,

Bakınız size şunu söylemek istiyorum, Tıpkı günde 100 kişiye söylediğim gibi. Bizler burda Sorulan sorulardan ve yazılan mesajlardan sorumlu görevlileriz. Bu sizlere konular olaylar hakkında bilgi vermiyeceğimiz anlamına gelmez. Elbette bilgimiz dahilinde sizlere bilgi veriyoruz. Ne güzelde söylemişsiniz. Diğer oyunculardan pekde bir farkımız yok, Onlar gibi bizlerde oyunun gelmesini bekliyoruz. Lütfen Forum ve Oyun görevlilerinin ne görevle meşgul olduklarını iyi öğreniniz. Forum ve Oyun sistemini iyi kavrayınız. Moderatörlerin görevi forum düzenini sağlamaktır. İnnogames sizin değiminizle Almanya tüm çalışanları ile muhatap olsaydı içinden çıkılamaz bir hal alırdı sistem. Bizleri anlayışla karşılayın. Fakat sizin gibi üyeler her zaman bizi bu açıklamaları yüzünden hem şaşırtıyor hemde üzüyor. Defalarca açıklamamıza rağmen bazı üyelere anlatamıyoruz, Yetki alanımız forum dahilinde olup, Sadece burası ile alakalıdır. Tabiki kendi fikirlerimiz dahilinde düşüncelerimizi yorumlarımızı aktarıyoruz gerek forum gerekse oyun alanında. İlgi ve alakanıza teşekkür ediyorum. Yazdıklarımda herkes için geçerlidir.

İyi Forumlar Dilerim !

17. simavyildizi

simavyildizi Milis

Alınan Beğeniler:
    0
    ..................

ozaman kimin bilgisi var kim bakıyo sorun tam anlamı ile ne bilgisi olan kimse söleyinde onla görüşelim akıbeti ne olacak 10. dünyanı

18. krks

krks Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    0
    selam

tek isteğim w10 açılsın artık eminim madenler doldu taştı ve hala dün sabahtan beri açılmadı hiç lütfen buna bi el atın yukardaki arkadaşın dedği gibi çok sık bakıyorm açıldımı diye ama yine yok yazık emeklerimize o kdar sorunlar giderilmek için yapılıyor dendi ama eminim hiç bir sorun giderilmeden açılacacak diğer serverlede çözülmediği gibi en büyük problem grup oluşturma ve hala yapamıyorz lütfen bi açıklama yaparmısınız bu konu hakkında ?

19. simavyildizi

simavyildizi Milis

Alınan Beğeniler:
    0
    ...................

diğer server lar açılmış hadi dün hepsi problemliydi dedik sistemden bugun sadece w10 kapalı demekki w10 a bakan ekipte var sorun

20. andmore

andmore Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    ekipte değil belki sorun gerçekten bir sorun olabilir. adminlerin de bilgisayarına sarılıp kodlara karışıcak kadar kod bilgisi olmadığı belli. oyun yönetimi ve düzeni içinler. bizim bu forumdan w10 un ne zaman açılacağını öğrenmemiz mümkün değil. taki adminlerimize almanyadan bilgi gelene kadar. bizim şu an yapıcağımız şey beklemek. adminlerimden ricam olucak sadece. w10 üyelerimizin tamamına w10 açılınca e-posta yollayabilirmisiniz ki her gün w10 açıldımı diye bakmayalım.