OSMANLI vs SPQR

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Başlık için biraz geçte olsa ; sohpet için geç sayılmaz=);OSMANLI - SPQR savaşı başlamıştır; yürümeyen dostluk yerini düşmanlığa bıraktı .Umarım zevkli bir savaş olur. İyi olan kazansın =)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
İki tarafıda kısa vaadede bitmeyecek uzun bir süreç bekliyor gibi sınırların kısıtlı olmasından ötürü..

W-30 forumlarını canlı tutmak adına güzel bir başlık .. :)

İyi ve dürüst olan kazansın..

Her iki tarafada başarılar..

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Sınırlar bol diyebiliriz;sizlerin moğolla olan sınırından çoktur en azından ama problem yok;40 saatten atılımlarımız mevcut;uzakları yakın ediceğiz umarım.İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler.

DeletedUser220

Ziyaretçi
Gönlüm SPQR dan yana fakat osmanlı sayı olarak daha fazla,Sınırda açık veren patlayacaktır,ki gördüğüm kadarıyla osmanlının güvenli bölge olarak adlandirabileceğim bölgelerde daha çok köyü var,ibre biraz onlardan yana

DeletedUser26690

Ziyaretçi
PBbdgQ.png
[/url][/IMG]

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Alınan köyler geride verilmemiş kalıcı sert bir op olmuş..

Tebrikler Osmanlı klanlarına..

DeletedUser58696

Ziyaretçi
güzel bi op oldu.SpQr klanlarrı artık dağılma sürecine girdi.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Herkese teşekkürler güzel bi operasyondu ;42 köye gidildi 41 köy alındı. Barbar köylerine operasyon düzenleseydik bu sonucu elde edemeyebilirdik. Evet spor dağıldı; her ne kadar sert ; haşin ve koordineli bi operasyon düzenlemiş olsakta;SPQR tek kurşunda dağılacak bi klan değildi;miladı dolmuş diyelim. Ayrıca SPQR klanlarını tebrik ederim,SPQR savaşı kısa sürdü ama, savaştan zevk almamızı sağlıyan ,bizi zorluyan - böyle olmamalıydı dedirten dostlarda mevcuttur ve destekleşebilme işinde kesinlikle başarılılar ;saldırı konusunda da yorum yapmak isterdim ama ona fırsat olmadı;artık mai klanındaykenler kısmetse.

psikomania

Milis
Başarılı bir op oldu. Tüm klan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Efe kardeşim için de ayrica bir parantez açmak gerektiğini düşünüyorum zira hem operasyonu planlama ve koordinasyonu saglama sureci hem de diplomasi yeteneği ile bir klanin daha dagilmasina sebebiyet verdi.

SPOR klanlarina da verdikleri emekten dolayi teşekkür ediyor,yeni klanlarinda basarilar diliyorum.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Estağfurullah abi ;başarı sadece klanındır. Bunun için mesafe tanımayan , desteğini esirgemeyen , tüm üyeleriyle eksiksiz katılım gösteren bi klan lazım. Tabi klanı için bolca çabalıyan, yönlendiren yönetici arkadaşlara ve senin gibi nizamı sağlıyabilen bi disiplin sorumlusu(değnekci):);bizimde payımız olduysa ne mutlu.

Luciferr

Dük
Savaş ne ara açıldı da bitti be tt2 umarım bizide öyle vurursunuz da bu sıkıcı, savaşsız ve entrikalı dünyadan bir an önce kurtuluruz

Luciferr

Dük
Emre abi, ya 2 si dun akşam biri bu sabah olmak üzere 3 köye mis yedım, klana 10-15 köye falan geldiler. Ya bir insan hiç mi heyecanlanmaz. :ASd:asDa.sD

DeletedUser23142

Ziyaretçi
DEHSET ve OSMANLI işbirliğinde savaşılan SPQR klanları ibretlik bir biçimde mağlup edilmiştir. Bazı şeyleri söylemek istemiyoruz fakat herkes hakettiğini olumlu yada olumsuz er yada geç buluyor.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Güzel bir savaş olmasını istiyordum ne yazık ki olmadı sağlık olsun :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Başlığı ilk gördüğünde Osmanlıspor ile ilgili bir paylaşım olduğunu sanan bir tek ben miyim? tt2