OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Güzel bir çarşamba sabahı ve düşmandan 7.köyümüzü de almışız biraz yavaş olun yav :p

DeletedUser63655

Ziyaretçi
Kendal a, b, c, d planını atlattık diyelim alfabede daha çok harf var ben korkuyorum.

DeletedUser61408

Ziyaretçi
:D ulaa adamlar bizden iki koy aldilar havalar bak hele :D gorende sanacak klani dagittilar :D vurup yiktigimiz adamlarinizi anca klandan atarsiniz siz :D w34 te oldugu gibi burdandan silinip gideceksiniz merek etmeyin biz 50 kisi burdayiz :D kendal bey ...

DeletedUser61408

Ziyaretçi
He bu arada planlari sen daha cok seversin ozellikle masa basi planlarini :D

He bu arada planlari sen daha cok seversin ozellikle masa basi planlarini :D

Ne diyosun la sen kafan mi güzel .

Ben sizin kadar kendi çalıp , kendi oynayan 2 klan daha görmedim . Biri kendini nimet den sayar , diğeri bize 2 hafta verir . Ama sorsan icraat sıfır . Korkudan 50 kişinin 45 ine savunma bastirir 5 kişi ile bişeyler yapmaya çalışıp , bak yapmaya çalışıp diyorum , üstüne yapamayıp gelip burda tiriviri laflar ile günü kurtarmaya çalışmayın . Azcık efendi olun , cok bişey istemiyoruz .

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Efendiligi senden mi ogrencem lan akilli ol. Bana klavy delikanliligi yapma. Kek laf yapan kendinsin bak bakalim msjlarima hangi msj imda sana karsi bisey yazmisim. Vr klanini kucumseyici bisey demisim . Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da

Efendiligi senden mi ogrencem lan akilli ol. Bana klavy delikanliligi yapma. Kek laf yapan kendinsin bak bakalim msjlarima hangi msj imda sana karsi bisey yazmisim. Vr klanini kucumseyici bisey demisim . Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da

Kardes bir önce ki mesajıni kuzenin yazdı galiba ? Dedigim gibi senin kafana erisemedim işine bak .. dediklerine kendin bile inanmiyorsun boş konusuyorsun kaybol .

DeletedUser63324

Ziyaretçi

ne-diyo-ya-bu.jpg

DeletedUser48670

Ziyaretçi
Ara 31, 2016 00:34:31
OSMANLI (dağıldı) ve MyrmidoNs arasındaki savaş sona erdi.

İnsan üzülüyor arkadaşları tebrik ediyorum. İyi savaştı. Bu sefer olmadı bir daha ki sefere diyelim artık.

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Kardes bir önce ki mesajıni kuzenin yazdı galiba ? Dedigim gibi senin kafana erisemedim işine bak .. dediklerine kendin bile inanmiyorsun boş konusuyorsun kaybol .

Len dun abi diyodun simdi.kardesmi olduk. Msjlari iyi oku bakalim kim kime ne demis myrmdns ile bu zamana kadar kotu bi kelime kullandigimi gorcen mi .

DeletedUser53074

Ziyaretçi
sen en komik kısmını kaçırdın hilmi. osmanlı klan kurucusu zat-ı muhteremim (!) bi bilgilendirme mesajı var görmen lazım

DeletedUser39300

Ziyaretçi
bizi tanıyan hemen diplomasi teklif etti zaten ya da konuşuldu bi şekilde anlaşıldı ve anlaşılmadi ama maydonoz klanı bizi tanımadan hareket etti arkadaşlarda özgüven patlamasi var haklı olarak dikkat etsinler forumada gelmezdim bi uyarayım dedim :D

güzel strateji cok akıllıca düşünmüş kim karar verdiyse 1 ay sonra diplomasi konuşalım diye gelmeyin de;)

Bizi küçümsemek kimsenin haddi değil; hadsizlik edenede haddini bildirmişizdir her zaman... Ki küçümsemediğini bölgede herkesi topluyarak gösteriyorsun:) Toplama klanınla neler yapıcaksın bakalım; 2-3 hafta veriyorum size...

Kimseye saygısızlık etmeyiz denilmiş bilgilendirme mesajı adı altında it kansız hain vs ler. Diğer arkadaşta "Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da" yazmış. Bu arada "Kendal aricam seni yarin ." acaba ne konuşulacak :D :D Toplama klan lafıda klanlara mahallecek katılıp sağlam klan kuran mı var orasını geçtim ben kendalla 7 8 senedir girerim hep aynı adamlarla oynamaktan ben sıkıldım toplama lafı ne zaman geçecek üzerinden :D