OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Evet; sanırım klasiğin ilk savaşı... Myramidon'un bir özgüven patlaması yaşıyarak çaylaklar kalkmadan açtığı bu savaş; umarım iki taraf içinde zevkli bir şekilde geçer. Hilesiz hurdasız güzel bir savaş olması dileğiyle...

Buda savaş videomuz olsun:))

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Osmanlı klanlarına başarılar dilerim , kazanmanız zor olsada sizi tutuyorum :D

DeletedUser53074

Ziyaretçi
bu savaş ilanının özgüven patlamasıyla alakası yok. bi strateji belirlenmiş ve buna karar verilmiştir hepsi bu. savaşta başarılar

DeletedUser63333

Ziyaretçi
savaşan 2 ekibede başarılar hak eden kazansın

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Başarılar beyler..

raporları koyarsanız bakarız bu gece :D

DeletedUser63541

Ziyaretçi
bizi tanıyan hemen diplomasi teklif etti zaten ya da konuşuldu bi şekilde anlaşıldı ve anlaşılmadi ama maydonoz klanı bizi tanımadan hareket etti arkadaşlarda özgüven patlamasi var haklı olarak dikkat etsinler forumada gelmezdim bi uyarayım dedim :D

DeletedUser61408

Ziyaretçi
bizi tanıyan hemen diplomasi teklif etti zaten ya da konuşuldu bi şekilde anlaşıldı ve anlaşılmadi ama maydonoz klanı bizi tanımadan hareket etti arkadaşlarda özgüven patlamasi var haklı olarak dikkat etsinler forumada gelmezdim bi uyarayım dedim :D

Tubby klanini herkes benimseyecek ve gorecek ne kadar iyi klan oldugumuzu myrmdons klani bizi tanimadan savas acmasi . Bizi kolay lokma gordu galiba :) bakalim tahmin ettikleri kadar kolay lokma olucaz mi:) basarilar dilerim...

Maydonozları o dağıtıyor zaten, kalması daha iyi:) Neyse maydonozların efendisi biz oluruz artık...

Hocam , öncelikle iyi günler . Her klanın belirli bir stratejisi vardir . Sizi tanıyorum yada tanımıyorum , ben klan stratejime göre hareket ettim . Ayrıca diplomasi konusmasına gelince , belki buna benzer bir görüşmemiz olmustur diplomasi konusmasakta , bölgenin şekline göre dünyanin gidişatina göre bunu biliyor musun veya bilmiyor musun bilmiyorum ama ben kendi klanım icin en uygun olanı yaptım . Sizi kücümsemek ile alakalı bir durum yok eğer ki siz daha güclü iseniz siz yenersiniz . Biz güclü isek biz yeneriz . Bu kadar basit bir olay . Biz her savasa yeneceğiz gözü ile girmiyoruz ve yenilmeyecekte klan yoktur . Basarılar dilerim tekrardan