Osmanlı Delileri

Umut

Mızrakçı
Casual 6 Dünyasına yeni bir oluşumla Osmanlı Delileri Nam-ı Diğer ''DELİLER'' klanı olarak girmeye kadar vermiş bulunmaktayız.

Casual dünyaya girme amacımız casual dünyaların biraz soğuk, yavaş geçmesidir. Bizde biraz renk katalım istedik. Belki bu sayede casual dünyalarınıda canlandırmada bir faydamız olur. Tabi ki her klanın ve oyuncununda hedefi olduğu gibi bayraklarımızı daha güzel seviyelere ulaştırmaktır.

Güzel bir ekip olarak giriş yapacağız ve dünyaya renk katacağımızı düşünüyorum.

HER ZAMAN İÇİN ADALETLİ ADİL VE DOSTANE SAVAŞLARDAN YANAYIZ. GİRECEK OLAN TÜM KLANLARA BAŞARILAR DİLERİZ. BURANIN BİR OYUN PLATFORMU OLDUĞUNU UNUTMADAN GÜZEL BİR DÜNYA DİLİYORUM.

KLAN İSMİMİZDEKİ ANLAMDAN ZİYADE HİKAYESİ BİZİ ETKİLEMİŞTİR. YABANCI BİR İSİM KOYMAK YERİNE ECDADIMIZDAN BİR İSİM BULMAYI TERCİH ETTİK.

*Soba

Milis
Evet arkadaşlar güzel bir world olması dileği ile bizi tanıyanlar bilirki dogruya dogru yanlışa yanlış deriz alavere dalavere ile işimiz olmaz dünyadaki dik ve kararlı duruşumuzla farklilık katacağımıza inanıyorum.

Dığerl klanlarında böyle olacağına eminim yada temenni ediyorum savasların oyunculukların kazandığı bir world olmasını diliyorum

Deleted User - 848920101

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar güzel bir world olması dileği ile bizi tanıyanlar bilirki dogruya dogru yanlışa yanlış deriz alavere dalavere ile işimiz olmaz dünyadaki dik ve kararlı duruşumuzla farklilık katacağımıza inanıyorum.

Dığerl klanlarında böyle olacağına eminim yada temenni ediyorum savasların oyunculukların kazandığı bir world olmasını diliyorum

Hacım simdi az çok aztek de oynamiş birisi olarak gercekten de alavere dalavere ile işimiz olmaz cümlesini inanarak mi yazdin ? Yoksa oyunun kart zamparasi olan aztek'le bi alakaniz kalmadi mi ?

Umut

Mızrakçı
Hacım simdi az çok aztek de oynamiş birisi olarak gercekten de alavere dalavere ile işimiz olmaz cümlesini inanarak mi yazdin ? Yoksa oyunun kart zamparasi olan aztek'le bi alakaniz kalmadi mi ?

Ben ve Soba her zaman dürüst oyundan yana olduk. Beni az çok tanıyanlara sorabilirsin nasıl biri olduğumu. Seninde beni tanımanı isterim :) Saygılar...

*Soba

Milis

Beni ve umutu tanıyanlar bilir eğer bir haksızlık görürsek haksızsınız der geçeriz kenara ve bir daha o ekiple oynamayız bunu bizi tanıyanlara sorabilirsiniz. Aztek klanı adı altında hiç bir worlde oynamadım ama oyuncuları ile oynadım ben a kişisi ile oynuyorum diye a kişisinin yaptıklarını yapacağım anlamına gelmiyor kimseyi oynadığı klan yada klanlardan dolayı yargılamadım yargılamamda forma pek takılan biri değilim ayda yılda bir geç cevap için kusura bakmayın.