ORIGIN

• Konuyu başlatan S A R H O Ş
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkurler herkese.Katilimci beklemeye devam ediyoruz.buyuk ekipler zaten belli kadroya sahipler 3-4 klan kurmasinlar bize oyuncu kalsın büyüklükleri gorunsun.kendine güvenen arkadaşlar büyük klanlarin 3. 4. Kadrolarina girmesinler yeni klanlara katilsinlar onların da büyüklüğü gorunsun diyorum ayrıca şahsım adına iddialı ve toplamaya çalıştığım klan için ümitli olduğu mu da eklemek istiyorum :) umarım klanlar arasında ve diplomatik ilişkiler arasında uçurumlar olmayan savaşların daha eşit ve buna bağlı olarak uzun soluklu eğlenceli geçtiği bir dünya da oynariz.buyuk olup küçükleri ezmek kolay olabilir ama bu kimseye tat vermez sonuç olarak herkes dünyayı kapatmakta ziyade oyundan tat almanın pesinden giderse ekiplerini diplomaeilerini ona gore ayarlar iseler eskisi de yenisi de katbekat eğlenceli bir deneyim yaşayacaktır barbar toplar gibi köy toplayacagimiza güçlü rakiplerle rekabet etmemiz hepimizin istegidir diye dusunuyorum.
Hayde hayırlısı olsun :)

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Sağı solu toplayanlar çeker şimdi yayları aralarında kalmaya gerek yok :D zaten bölge secsek kac kişi var klanda birimiz anyada birimiz konyada duser forumdan büyük olanlarla kanka olayim da diplomasiyle falan gotururuz olmadı :p

Bak sen hesaplara :)

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Hahah sen hesap defter yapmissin da bak sonra seni de yagma koyu yapmasinlar :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
Daha bunlar hic.
Yay için baştanbaşla yapanların köyleri hep bana yağma ılıcak merkezde :D klan az olunca kafa da rahat tapınak alanı içinde klan uyesinin koyude olmaz hepsi bana kalır :D

Geçen dünyada bizde öle diyoduk 15 kişi başladık öyle böyle yapcaz die. bi kaç kişi ban bide tartışma çıktı 1 ayda dagıldık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sende mi pikacu :)
Artık oyunda yanitliycaz bunları beni takip edin :p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Daha bunlar hic.
Yay için baştanbaşla yapanların köyleri hep bana yağma ılıcak merkezde :D klan az olunca kafa da rahat tapınak alanı içinde klan uyesinin koyude olmaz hepsi bana kalır :D

Baştan başla yapanların köyleri merkezde kalmıyor kayboluyor :D