Organize

• Konuyu başlatan DeletedUser64804
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61667

Ziyaretçi
ya ama banım açıldı 2 gün önce konuşuyordunuz hatta biriniz şunu yazmıştı

"Tanımadığınız insanlar hakkında getirdiğiniz ezici yorumlar zaten karakter de dahil herşeyinizi sergiliyor :) Anlayacağınız biliyoruz yani. "

nerde o arkadaş? küfürden ban yemiş köyü kaybedince :D

bi de o anonadfafdasf bey nerde ? world 32 istatistiklerine baktım 3-4 defa klan değiştirip eski klanından köy almış anonsfasfdd beyefendi :) sanıyor ki burda yazıyor biz inanıyoruz ama bulamıyoruz oyuncu geçmişini :)

DeletedUser64808

Ziyaretçi
Bendim o arkadaş :) Ayrıca küfür etmedim ben. Bi arkadaşınızın karakterini analiz ettim sonucunda vardığım kanının kelimelere dökülmüş haliydi o.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
biz de aynı karakter analizini yaptık senin bize söylediğin lafları kopyalamayayım dimi :D

DeletedUser64808

Ziyaretçi
Bak aslanım ben küfür etmedim. Burada farklı bi algı oluşturmaya çalışıyorsun. Sana yakışanda bu zaten. Şimdi anlıyorum ki söylediklerimde sonuna kadar haklıyım. Buyur paylaş burada barbaros gibi sende. Pikachu sende cok konusma. İş bi yere gelince sessiz kaıyorsun :)

DeletedUser60570

Ziyaretçi
He he küfür etmedinde ondan banladı demi Storm seni :D

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Ben burayı unutmuştum yokluğumda güzel güzel eğlenmişsiniz çocuklar aferin. Birbirinizi kırmadan oynayın tamam mı? Şu ilerde kum var orayıda ihmal etmeyin :D

Yahu hanginiz benim köyümü aldı da burda boş afkuruyorsunuz? Ben köyleri terk ettim size ne oluyor? Neden sevindiniz bukadar :)

DeletedUser64808

Ziyaretçi
He he küfür etmedinde ondan banladı demi Storm seni :D
Senin gibi çocuğa neden küfür edeyim gireceğim günaha değmezsin. Sen nerede büyüdün süt çocuğu :) Neyin küfür neyin olmadığını bilemeyecek kapasitedeymişsin. Bende karşımda adam var sanıyordum :D

DeletedUser46662

Ziyaretçi
Ben burayı unutmuştum yokluğumda güzel güzel eğlenmişsiniz çocuklar aferin. Birbirinizi kırmadan oynayın tamam mı? Şu ilerde kum var orayıda ihmal etmeyin :D

Yahu hanginiz benim köyümü aldı da burda boş afkuruyorsunuz? Ben köyleri terk ettim size ne oluyor? Neden sevindiniz bukadar :)
AHAHJADJGNSJANPKHGASDHASJAJNSANDHADHASDNMHBADHSAsnadgjnadpkhmakendmhjpksaadh

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Komedi şovunuz için teşekkürler çocuklar.Oyun dışında konuşmak istemiyorsanız oyun dışına sürükleyecek kelimeler kullanmayın.Çok iyi olduğunuzu ve çok dürüst sağlam olduğunuzu düşünüyorsanız buyrun savaşalım.
En son savaşmak isteyen adam savaş bittiğinde 300 puandı :D :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

sendeki bu genişliğede pes diyorum

DeletedUser61667

Ziyaretçi
size cevap yazacağım da sizi adamdan sayıp beni forumdan banlıyorlar :)

pikachu deyip iyi eğlendin mi la aferin sana :D

bi de anondsafadfasf siz klandan çıktığınız gün üyelerinizle konuştuk onlar bile neler diyor. siz kendi çapınızda eğleniyorsunuz gerçi baya geniş çapınız var belli de :D