Ordunu Hazırla! Barikatlar Kurulmaya Başlandı!

'Oyun Etkinlikleri' forumunda Mr.Storm tarafından 11 Şubat 2019 19:36 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Mr.Storm

  Mr.Storm Topluluk Yöneticisi Klanlar Ekibi

  Katılım:
  10 Ağustos 2012
  Mesaj:
  4.492
  Alınan Beğeniler:
  404

  Barikat Savaşı  Sevgili oyuncular,

  13 Şubat tarihinde "Barikat Savaşı" başlayacak ve 27 Şubat tarihine kadar sürecek.

  Bu etkinlikte şehri hazineyi yağmalamakta olan Bollwerk Baronu’ndan almalısın! Böyle bir ihanet cezasız kalamaz!


  Bollwerk Baronunu Avlamak

  Etkinliğin başında bir şehir haritası çıkacak. Burada Baronun adamlarının kurduğu barikatlar var. Bu etkinlik için haritanın üstünde görünen birimlere liderlik etmelisin.

  Bir barikat seçerek savunmacıları görebilir ve hangi birimleri savaşa göndereceğini seçebilirsin. Savaşın sonucu gönderdiğin birimlerin güçlü ve zayıf yönlerine bağlı. Birimler hakkındaki bilgi almak için portrelerine tıklayarak genel bakışı açabilirsin. Bir savaşı kaybedersen birimler yaralanır ve sağlık görevlisi gelene kadar kullanılamazlar. Düşman birimlerin sağlık görevlisi olmadığından senin yaraladıkların yok olur. Böylece barikatları birkaç saldırı dalgasında yok edebilirsin.

  [​IMG]

  Bir barikatı geçtikten sonra, etkinlik dükkanında takas edebileceğin dukalar alacaksın. Bazı özel barikatlarda, eğer zafer kazanırsan, özel bir eşya da alabilirsin. Aldığın ödüller savaş ekranının altında görüntülenir. Barikatları bir kez bozguna uğrattıktan sonra barikatlar tekrar tekrar düka için yok edilebilir, ancak her tekrarda zorlaşır.

  Devam etmek için daha fazla birime ihtiyacın olacak. Oyunu oynarken askerler kazanacaksın. Her gün Saldırı, savunma, asker üretme veya inşaat gibi belirli eylemler yaparak rastgele birimler bulma şansın var. Her birim kazandığında hangi birimler olduğunu gösteren bir rapor alacaksın.

  Ayrıca her gün sıralamalardan ek duka ya da etkinliğin sonunda büyük bir bonus kazanabilirsin. Ancak, genel sıralamadaki dukaların etkinlik sonunda verileceğini ve 24 saat sonra etkinlik dükkanının kapanmasının ardından dukaları harcayamayacağını unutma. Etkinlik geçmişi size her gün kazandığın duka miktarı hakkında genel bir bilgi verecektir. Ayrıca geçen sene yaptığınız geri bildirimler doğrultusunda bazı ufak geliştirmeler yaptık.
  • Bir kaç barikatın aşılması daha kolay hale getirildi.
  • Haritanın ve etkinlik ilerlemesinin daha rahat anlaşılabilmesi için grafikler üzerinde geliştirmeler yaptık.
  • Zaten yıkılmış bir barikata saldırdığınızda artık birim limiti belli bir oranda artacak.
  Birimlerini hazırla ve şehri geri al!

  Yorumlarınızı bekliyoruz, lütfen BU KONUYA yazın.

  Klanlar Takımı​
   
  FABRİAN00, World Edit ve InexoRabLe bunu beğendi.