ORDER vs TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser69020
  • Başlangıç tarihi

**crixus**

Casus
1- ORDER eski NwO değil.. Biz öz kadromuzu dünyadan çektik.. Geri kalan hesaplar devredildi yada dünya üzerinde tanışıklığımız olan birleşimler yada katılımlar ile gelenlerdi...
2- Biz zaten CEDCAL ile sınırdık.. Ancak sınırımız da ki CEDCAL kendine yakışanı yaptı :) oyun başından beri ANTİ CEDCAL, CEDCAL, TİTAN CEDCAL, CEDCAL değişimleri gösteren klanınız. TRİCKERS ın alt klanı oldu :) Hala hangi yüzle konuşuyorsunuz ??

Edit: Dur dipnot ekleyeyim :) TRİCKERS ın yamağı olmaktan başka ne halta yaradınız ??? TRİCKERS abinizden izinsiz 1 tane diplomasi 1 tane savaş 1 tane efenim kişisel karar verebildiniz mi ?? Yamak geldiniz yamak gidiyorsunuz ama hala konuşuyorsunuz bravo :)

Edit2: Ama sizde haklısınız C10 da kapı kapı diplomasi kovalarken "Pusula Abey bizi dövecek" diye.. Canını yediğimin dayısı size tek atınca normal sizinde bu hareketleriniz :) Malum C10 da klan geçişi kapalıydı.. Yoksa muhakkak bir performans görürdük :)
order adı altında eski nwo oyuncuları varsa eski nwo denilebilir. Senin öz kadron mu var :D
Sen hiç bir zaman CEDCAL ile aman aman bi sınır olmadın arada VAKVAK ekibi vardı o şekilde bile bizi kendinle sınır görüyorsan diyecek bir şey bulamıyorum sana :D Diğer bi konu ise şu Anti - CEDCAL muhabbeti o konuda sana laf düşmez bırak büyüklerin konuşsun :) TRICKSTER alt klanı filanda olmadı, CEDCAL ismi bu dünyada temizlemesi gereken ekipleri temizleyip oyuncu kadrosunun yarısının oyunu bırakması ile Dünya başından bu yana muhabbeti ve gönül bağı olan TRICKSTER ile yola devam etme kararı aldı hoş buda seni bağlamaz.

C10 a gelecek olursak orada 15 kişi olarak tamamen zevkine giriş yapmıştık ve savaşıp cıkacaktık ki öylede oldu, kimse kimseye tek atmadı yani ;) C10 forumuna gir CEDCAL-PUSULA savaşı başlığı olacaktı oraya gir bi oku :) Birde şu w50de MÜTTEFİKİNİ satıp arkadan vurup "Canını yediğimin dayısı" diye ortalıkta nasıl geziniyorsun anlatsana biraz bu kaçıncı seviye?? Nasıl bir yüzsüzsün sen :)
Kimseyle diplomasi kovalamadık diplomasimiz olan tek klan (GÖLGE klanlarıydı) O klanda senin çakma klanın olan gölge değil Sen şimdi buradan kendine "benim ismimde gölgeydi" diye pay cıkarırsın :D:D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
order adı altında eski nwo oyuncuları varsa eski nwo denilebilir. Senin öz kadron mu var :D
Sen hiç bir zaman CEDCAL ile aman aman bi sınır olmadın arada VAKVAK ekibi vardı o şekilde bile bizi kendinle sınır görüyorsan diyecek bir şey bulamıyorum sana :D Diğer bi konu ise şu Anti - CEDCAL muhabbeti o konuda sana laf düşmez bırak büyüklerin konuşsun :) TRICKSTER alt klanı filanda olmadı, CEDCAL ismi bu dünyada temizlemesi gereken ekipleri temizleyip oyuncu kadrosunun yarısının oyunu bırakması ile Dünya başından bu yana muhabbeti ve gönül bağı olan TRICKSTER ile yola devam etme kararı aldı hoş buda seni bağlamaz.

C10 a gelecek olursak orada 15 kişi olarak tamamen zevkine giriş yapmıştık ve savaşıp cıkacaktık ki öylede oldu, kimse kimseye tek atmadı yani ;) C10 forumuna gir CEDCAL-PUSULA savaşı başlığı olacaktı oraya gir bi oku :) Birde şu w50de MÜTTEFİKİNİ satıp arkadan vurup "Canını yediğimin dayısı" diye ortalıkta nasıl geziniyorsun anlatsana biraz bu kaçıncı seviye?? Nasıl bir yüzsüzsün sen :)
Kimseyle diplomasi kovalamadık diplomasimiz olan tek klan (GÖLGE klanlarıydı) O klanda senin çakma klanın olan gölge değil Sen şimdi buradan kendine "benim ismimde gölgeydi" diye pay cıkarırsın :D:D

1- Evet sizin ekibinizden kalabalık bir kadrom var... (En azından TRİCKS kadromu çekerse diye tereddüt etmeden birlikte oynadığım oynayacağım)
2- Birader VAKVAK dediğin 2 kare alanlık klan :) kaç kere vurduk sizi hafızanı mı yitirdin ? "TRİCKS ABEYYY DESTEK TRİCKS ABİİ" diye zırlayan ben değildim :)
3- He alt klan olmadın he.. TRİCKERS kaç oldunuz siz ? Gönül bağı diyorsun.. Gönül bağın olan diğer insanlar da vardı. Her gönül bağın olanla bir yola mı giriyorsun.. Kıvırma.. TRİCKS başından beri ZOOM ekibi ve bir kaç kıyağını çekmesin devşirmesin diye yarandın durdun.. Cedcal ekibi ve klanı TRİCKERS ın kuklasıdır. NOKTA
4-Niye ben SANCAK ve seninle SA yaptığımda mutluluktan havalara uçmuyor muydun ? Şimdi müttefiğini arkadan vurmak mı oldu :) Çok komiksin birader.
5- Keşke ss'leri olsa idi ama benim çakma gölge klanım ve yanımda olan ARTİZZ klanı ile diplomasi için 3 gün mesajlamıştık... Evet diğer GöLGe ile anlaşman vardı... Çünkü diğer gölge ye demiştim ki "bu çocuklar PUSULA ile savaşıyor.. Savaşında işe yararsa KULLAN" :) Demek ki kullanmak istemişler :) HAHA

POLİGON

Okçu
Emirhan sana ve ekibine kaldıysak size de yarandık, nirvana yada yarandık başka klan kaldı mı ?? ee be güzel kardeşim benden farklı bir diplomasi hamlesi stratejisi yapmamışsın.. Benim ki yamanmak ise ? senin ki nedir ? ALARM ve ŞİZOFREN e hatta o halde CEDCAL e de yamanan sensin.. 2 kere düşün 1 kere konuş.. Şu dünyada UDW ye SANCAK a NİRVANA ya destek atıp, operasyonlara katılım gösterip hiç birini savaşıma çağırmayıp bir şekilde ortak savaşlarda olmama rağmen ben nasıl yamanmış olabiliyorum acaba ?

Olm sizin gibi vaat verememek benim suçum mu :D doğmamış çocuğun üzerine yemin etmek mantıklı gelmedi. Aklıma da gelmedi. Napim :D

sancağa sizden destek gelmedi oyunu bıraktık meydanı boş bulmuşsun sallıyorsun yine

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Nirvana ya da giden destegi niyeyse gorememistik zamaninda destroyermin 3-4koyune 2 ser ciftlik.attilar heralde :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
:) Altuğ abi ve ali abiye sor bakayım kim kime destek atmış...

Seyanora123

Hafif Atlı
nwo kendi klan kurucusuna bile destek atmazken (ki o kadar köy kaybettikten sonra) sancağa nirvanaya destek attığına inanan varmı aramızda cidden

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
nwo kendi klan kurucusuna bile destek atmazken (ki o kadar köy kaybettikten sonra) sancağa nirvanaya destek attığına inanan varmı aramızda cidden
Ya bosver he hü de gec sinsere 2 ciftlik def atsa nirvana sinirini ben destekledim 100 mizrak fakesi atsa 20 koye opa gitse bizde saglam savastik ayagina yatiyor inandirmis kendini bikere :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Emirhan sana ve ekibine kaldıysak size de yarandık, nirvana yada yarandık başka klan kaldı mı ?? ee be güzel kardeşim benden farklı bir diplomasi hamlesi stratejisi yapmamışsın.. Benim ki yamanmak ise ? senin ki nedir ? ALARM ve ŞİZOFREN e hatta o halde CEDCAL e de yamanan sensin.. 2 kere düşün 1 kere konuş.. Şu dünyada UDW ye SANCAK a NİRVANA ya destek atıp, operasyonlara katılım gösterip hiç birini savaşıma çağırmayıp bir şekilde ortak savaşlarda olmama rağmen ben nasıl yamanmış olabiliyorum acaba ?

Olm sizin gibi vaat verememek benim suçum mu :D doğmamış çocuğun üzerine yemin etmek mantıklı gelmedi. Aklıma da gelmedi. Napim :D

sinser kardeş senden ricam artık udw yi karıştırmayın udw olarak yenildik worldden çıkış yaptık kavga etmek isteiyorum arkadaşlarım sinsere benziyorsun diye dalga geçiyolar benle

bu arada not olarakda ben udw ye destek atamadın diye biliyorum gersinede karışamam attım diyorsan atmışsındır

DeletedUser68297

Ziyaretçi
sinser kardeş senden ricam artık udw yi karıştırmayın udw olarak yenildik worldden çıkış yaptık kavga etmek isteiyorum arkadaşlarım sinsere benziyorsun diye dalga geçiyolar benle

bu arada not olarakda ben udw ye destek atamadın diye biliyorum gersinede karışamam attım diyorsan atmışsındır

Bak bu benim güncel diplomasimi duyurduğum 6 aralık tarihli başlık... UDW müttefiğimiz duyurusu yapmıştım :)

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/gassal-diplomasi.38228/

Bak bu da canını yediğimin destek istediği tarih :) O zamanlar forum otoriter yorumcuları diyordu ki "GassaL ile diplomasi yapan UDW savaşta öne geçen taraf oldu" o zaman dc'nizde "Sizin büyük katkılarınız ile öne geçtik" diyordunuz :) Öküz öldü ortaklık bozuldu... Aralık 15 UDW İLE SANCAK MÜTTEFİK OLDU MU ramazan ??? oldu.. 20 aralık SANCAK bize savaş ilan etti mi ramazan ? etti.. 27 aralık bizim savaştığımız PK ya SANCAK savaş ilan etti mi etti.. Bunun üzerine UDW 30 un da PK için savaşa girdi mi ? girdi. Hasta muhtar,DAYI içeren ss'lerde atayım mı :) Ee senin benim için girmediğin savaştan ben senin için devam etmeme kararı alıp çıkıyorsam ve seninle diplomasimi bozmamışken sen gidip bu hamleme istinaden SANCAK klanına "GassaL ı vuralım sonra tüm köylerimiz sizin" teklifinde bulunurken... Satan,yapan ben miyim kaç defa daha anlatacağım bu konuyu ?? Bıktım olm sizden ne musallat oldunuz bana.. En son isyan ettim "SATTIM ULEN SİZİ" dedim hala konuşuyorsunuz hala konuşuyorsunuz sonra sinser niye böyle cevap veriyorsun olm anlamıyorsunuz basmıyor kafanız benim suçum değil ki.

dayi-cc.md.png

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Bak bu benim güncel diplomasimi duyurduğum 6 aralık tarihli başlık... UDW müttefiğimiz duyurusu yapmıştım :)

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/gassal-diplomasi.38228/

Bak bu da canını yediğimin destek istediği tarih :) O zamanlar forum otoriter yorumcuları diyordu ki "GassaL ile diplomasi yapan UDW savaşta öne geçen taraf oldu" o zaman dc'nizde "Sizin büyük katkılarınız ile öne geçtik" diyordunuz :) Öküz öldü ortaklık bozuldu... Aralık 15 UDW İLE SANCAK MÜTTEFİK OLDU MU ramazan ??? oldu.. 20 aralık SANCAK bize savaş ilan etti mi ramazan ? etti.. 27 aralık bizim savaştığımız PK ya SANCAK savaş ilan etti mi etti.. Bunun üzerine UDW 30 un da PK için savaşa girdi mi ? girdi. Hasta muhtar,DAYI içeren ss'lerde atayım mı :) Ee senin benim için girmediğin savaştan ben senin için devam etmeme kararı alıp çıkıyorsam ve seninle diplomasimi bozmamışken sen gidip bu hamleme istinaden SANCAK klanına "GassaL ı vuralım sonra tüm köylerimiz sizin" teklifinde bulunurken... Satan,yapan ben miyim kaç defa daha anlatacağım bu konuyu ?? Bıktım olm sizden ne musallat oldunuz bana.. En son isyan ettim "SATTIM ULEN SİZİ" dedim hala konuşuyorsunuz hala konuşuyorsunuz sonra sinser niye böyle cevap veriyorsun olm anlamıyorsunuz basmıyor kafanız benim suçum değil ki.

dayi-cc.md.png

bak yazımı yanlış yorumlamışsın ben diyorumki udw yenildi worldü terk etti sen hala udw şunu yaptı diyon ben gassal şunu yaptı demiyorum sadece destekledim demişsin bende desteğini görmedim dedim amcam destek istedi diye sen destek atmışmı oldun ney belkide atmışsındır bu kadar uzattığına göre neyse onuda kabul ettim attınız destek

velhasıl udw w50 de yok onu kavrayalım eski konuları açmayalım udw hakkında şunu yaptıydı gibinden konuşmayalım rica ediyorum sen konuşunca cevap veriyorum o konuları açıyoruz daha öncede dediğim gibi bazı arkadaşlar sinserle senin kavganı gülerek izliyoruz diye benle dalga geçiyorlar rica ederim beni zorlama dalgada geçmesinler iyi forumalr dilerim sinser