ORDER vs TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser69020
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
bak yazımı yanlış yorumlamışsın ben diyorumki udw yenildi worldü terk etti sen hala udw şunu yaptı diyon ben gassal şunu yaptı demiyorum sadece destekledim demişsin bende desteğini görmedim dedim amcam destek istedi diye sen destek atmışmı oldun ney belkide atmışsındır bu kadar uzattığına göre neyse onuda kabul ettim attınız destek

velhasıl udw w50 de yok onu kavrayalım eski konuları açmayalım udw hakkında şunu yaptıydı gibinden konuşmayalım rica ediyorum sen konuşunca cevap veriyorum o konuları açıyoruz daha öncede dediğim gibi bazı arkadaşlar sinserle senin kavganı gülerek izliyoruz diye benle dalga geçiyorlar rica ederim beni zorlama dalgada geçmesinler iyi forumalr dilerim sinser

Yahu ramo sen demiyorsun ama senin arkadaşlar yazıyor :) Sen dedin diye UDW öyle olmuyor. Ayrıca sen kimsin ki ? operasyon da değilsin destekte değilsin diplomat değilsin klan sorumlusu değilsin UDW de dış kapının dış mandalı gibisin :D hala UDW adına konuşuyorsun boş boş.. :D arkadaşların benimle tartışmana gülmüyor ramo benimle TARTIŞAMAMANA gülüyordur :D o yüzden dalga geçiyordur. Çünkü ne zaman bana istinaden post atsan sana cevabı yapıştırıp geçiyorum.. Sonra küstüm yok sayıyorum seni diye ağlıyorsun :D