Onu bunu bırakında ne zaman siliyorsunuz

Kim nasıl kullanılmış ortaya çıkacak yakında. Şu oyundaki insanlar beni gram şaşırtmıyor artık..
Ortaya çıktı zaten sıkıntı yok bizzat senin oyuncunun itirafi ile.

Keske o arkadas yazarkende buraya gelip mudahil olsaydin. Bizzat yonetim grubunda oldugunu iddia eden biri gelip yonetim grubunda gördüklerini burda söyledi.

Hic boşu bosuma bedel odeyen birini gordun mu?

ErencanErdoğan

Yasaklı

Keske o arkadas yazarkende buraya gelip mudahil olsaydin. Bizzat yonetim grubunda oldugunu iddia eden biri gelip yonetim grubunda gördüklerini burda söyledi.

Kim ne yazmış bana oyundan iletirsen bilgi sahibi edersen sevinirim. Bilgim dahilinde değil ne olduğu..
Ben şunu kastettim; Eibo-Kudret 1v1 atamayacak. Attırmazlar. Anlayan anladı zaten bu lafımıda.
Açıkçası çok güzel savaş yapacağımızı düşünüyordum fakat insanlarda başka planlar varmış.
Biz de, siz de veya onlar da farketmez. İnsanlar sözlerinin arkasında duramıyor maalesef. Karakter önemli mesele oyun için satmaya gerek yok. Dediğim gibi lafım sana değil.

Kim ne yazmış bana oyundan iletirsen bilgi sahibi edersen sevinirim. Bilgim dahilinde değil ne olduğu..
Ben şunu kastettim; Eibo-Kudret 1v1 atamayacak. Attırmazlar. Anlayan anladı zaten bu lafımıda.
Açıkçası çok güzel savaş yapacağımızı düşünüyordum fakat insanlarda başka planlar varmış.
Biz de, siz de veya onlar da farketmez. İnsanlar sözlerinin arkasında duramıyor maalesef. Karakter önemli mesele oyun için satmaya gerek yok. Dediğim gibi lafım sana değil.
Bu başlıkta veya kehanet birak başlığında sari tutku bi suru şey yazdı onlari gormedin galiba herkes icinde yazdi yani oyundan iletmelik bir durum yok.

Eibo ile kudretinde 1v1 olayina gelirsek bunu en basta senin kurucuların istemiyordu. Sav destegi kami destegi gelin sizde vurun tekliflerini senin yöneticilerin yapti bunuda zaten inkar edemezler. O yüzden zaten kudretin w basindan beri sözünü tutma gibi bir derdi yoktu. Kudret derken yöneticilerinden bahsediyorum oyuncu kitlesinden degil.

ErencanErdoğan

Yasaklı
Bu başlıkta veya kehanet birak başlığında sari tutku bi suru şey yazdı onlari gormedin galiba herkes icinde yazdi yani oyundan iletmelik bir durum yok.

Eibo ile kudretinde 1v1 olayina gelirsek bunu en basta senin kurucuların istemiyordu. Sav destegi kami destegi gelin sizde vurun tekliflerini senin yöneticilerin yapti bunuda zaten inkar edemezler. O yüzden zaten kudretin w basindan beri sözünü tutma gibi bir derdi yoktu. Kudret derken yöneticilerinden bahsediyorum oyuncu kitlesinden degil.
Hocam klanda beni istediğine sor. 5 kişiden fazla tanımaz. Tanıyan 4ü yöneticidir. Destek veya Saldırı dışında oyuncular ilede konuşmam. Grupta bile değilim ben. Dönen muhabbetlerden haberim yok gelir oyunumu oynarım sadece. Bizden birisi yanlış bir söz söylemişse size kendi yanlışı yok siz söylediyseniz sizin yanlışınızdır o. Sarı tutku olayı için diyorum. Olayı gördğm fakat okumadım. Okumayada niyetim yok. Yanlış anlaşılma olmasın fakat boş tartışmadır bence:)

Bizim yöneticilerin olaylarına gelicek olursak. Diplomatik hamleler ne gerektirdi ne yaptılar bilmiyorum. Bu konuda ne desem yalan olur bilgim yok çünkü. Eibo benim her zaman sevdiğim klan olmuştur hep takip etmişimdir savaşlarını. Ben umuyorum ki bu savaşta iki taraftanda daha fazla tartışma veyahut kötü söz söylenmesin. Eşit şekilde bire bir savaşalım. Kim yenerse yensin güzel savaş olacağı aşikar.

özkivination

Mızrakçı
Bu Eibo da hep birilerinin maşası oluyor,kendi başlarına hareket edebildikleri bir dünya var mı yoksa bana hep kötü oldukları dünyalar mı denk geliyor :D

Yani su foruma bulasmim diyorum ama senin gibi gereksiz adamlari gördükçe bazen kendimi tutamıyorum. Ne yani bunu yazmandaki amac ne veya bunu sana dusunduren hangi olay var ornek verirmisin?

Ağzın olduğu için konusuyorsun ama iletişimde ağız yetersiz kaliyo beyinde lazim.

Foruma artik cok bakmiyorum. Boyle denk geldiklerim ozellikle bu dunyada olmayan hesaplarsa kızıyorum :)

Aktif oynayan kişinin yine bi sekilde soz sahibi olabilir. Sonucta kimse kimsenin oyun tarzını begenmek zorunda degil. Mesela sen begenmezsin ama farklı x bir oyuncu begenebilir yoruma acik.

Ama bu agzi ile konuşan arkadas sadece w56 denk gelmiş onun disinda ne dost ne düşman olmus :)

Bu mesajı yazdığımda bana bu tepkileri vermiştin. Şimdi kullanıldığınızı daha net anlamışsın dostum. Tebrikler :)