One punch man

• Konuyu başlatan DeletedUser53916
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Varmı arkadaşlar aranızda bunu izleyen animeci?

Yeni çıktığından pek duyulmadı ancak çok hoşuma gitti varsa izleyen bi anime muhabbeti çevirelim xd

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Animeleri severim , kaç bölüm oldu bunda :) öneriyor musun ?

DeletedUser57824

Ziyaretçi
4 büyük animeyi izledim ve de tokyo ghoul u ,o kadar iddalı diyosun yani bu :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
naruto one piece bleach izledim bende bunun dışında ıvır zıvır izledim 20-30 tane bu anime farklı biraz. İzlesen demek istediğimi anlicaksın. Yani adamlar uzun yapmak niyetinde değil heralde yada gidişatları çok farklı olacak. Çünkü normal animelere göre çitayı garip başlatmışlar kahramanımız aşırı güçlü ilk bölümden. power up almasına gerek yok yani :D ama kimse bilmiyor etmiyor. Şuanki baskın heyecan bu, kimsenin bunu tanımaması gönül istiyorki en üstteki kişiler bunun gücüne şahit olsun ama şanssızlıklar sonucu bir türlü farkedilmiyor :)

DeletedUser57824

Ziyaretçi
İzlicem şu andan itibaren başlayıp ,konuşuruz :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
tamam xd pişman olmazsın da bölüm beklemek çok sıknıt

DeletedUser57824

Ziyaretçi
İlk 2 bölümü izledim şuan cyborg çocuğu sevdim :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
sen kele odaklan xd adam artık okadar güçlüki endişe denen bi duygu yok

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Katliam modu tam komedi ya :D ben dedim harbi yeniliyor gibi adam süpermarket indirim günü diyor ya :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
adsafsadasd daha ne bombalar görüceğimi merak ediyorum çok sağlam animeye benziyor. Tokyo ghouldada aynı oldu 3. bölümdeydi başladım bekle bekle izle felan olmadı yani zevk vermedi bi final çok gaza getirdi oda yarıda kesildi :)

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Tokyo ghoul beni çok etkiledi ama hayal kırıklığı oluşturuyor bazı parçaları ,1. sezon finali cidden süperdi o müzikle falan :) ama 2. sezon finalini anlayamadım şahsen :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
mangası biraz farklı bende başta anlamamıştım ama sonrada ayıktım çoğu şeyi. Mesela başta o çocuğun ismi neydi unuttum cafe sahibinin oğlu sandım. Sonradan ayıktım o sonradan gelen baykuşun asıl oğlu olduğunu. 3. Sezonda herşey netleşir zaten. bide şu beyaz saçlı reisin gizemi hala korunuyor xd